Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: klan (P.S.S) NIESPRAWIEDLIWE  (Przeczytany 2366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrian

  • Gość
klan (P.S.S) NIESPRAWIEDLIWE
« dnia: 03 Listopada, 2005, 18:49:34 pm »
NIewiem dlaczego zaiwesliscie nam czanel na farime nasz klan nic niezrobil poprostu oewno osobe wywalilem z klan i za niecale dwa tygodnie ona zrobila nam na zlosc i weszla na klanowym niku i wrzucala adminom. On poinien dostac bana nie powinno to sie zwalic na nasz czanel to jest niesprawiedliwe.Gdy on to zrobil niebyl juzw klanie ze 2 tygodnie
gdybym ja wszedl na niku jakiegos klanu niby ze w nim jestes i bym zaczol przeszadzac tez byscie im usuneli czanel???

Fisheer

  • Gość
klan (P.S.S) NIESPRAWIEDLIWE
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopada, 2005, 19:44:21 pm »
Dzisiaj na serwerze mialem "popis kultury" innego Waszego czlonka, ktory zaczal spamowac nieskadnym i blednym gramatycznie, napisanym z caps lockiem "sloganem" rekrutacyjnym na poziomie 10-latka. Jak poprosilem zeby poszedl na forum a nie na serwerze cudzego klanu rekrutuje to padlo kilka pieknych wiazanek podobnych poziomem do poprzedniego.
Jedno czego moge zalowac to ze nie zrobilem screena.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
klan (P.S.S) NIESPRAWIEDLIWE
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopada, 2005, 19:46:16 pm »
zwróć się do Kuby albo Pavla - to wam założą po wyjaśnieniu sytuacji.

[7DBK]Jendrek

  • Gość
klan (P.S.S) NIESPRAWIEDLIWE
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Listopada, 2005, 19:47:09 pm »
hm.. poważna sprawa. Myślę jednak Adrianie, że poprawa błędów, które znalazły się w twoim poście znacznie wzmocniłaby siłę twoich argumentów  :-/

[7DBK]przemo

  • Gość
klan (P.S.S) NIESPRAWIEDLIWE
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Listopada, 2005, 20:27:23 pm »
Cytat: "[7DBK
Jendrek"](...) Myślę jednak Adrianie, że poprawa błędów, które znalazły się w twoim poście znacznie wzmocniłaby siłę twoich argumentów  :-/


Popieram Jędrusia, każdy robi błędy, ale chociaż podstawowa gramatyka to podstawa, nawet jej w Twoim poście nie widać :nogood:
Cytat: "adrian"
NIewiem dlaczego zaiwesliscie nam czanel na farime nasz klan nic niezrobil poprostu oewno osobe wywalilem z klan i za niecale dwa tygodnie

Trzeba się namęczyć żeby rozszyfrowac niektóre słowa, no chyba, że to tajny szyfr  :B