Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: HELP  (Przeczytany 6106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gangsta.PL

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 117
  • Karma: +0/-32
HELP
« dnia: 17 Października, 2005, 13:32:17 pm »
Cos mnie ostatnio wywala z serverow!! Przy czym pisze ze "cos cos tam ...losing key packets" albo za md5 albo wogole jakis problem z autoryzacja i zebym gre przeinstalowal (co juz robilem)...dostawca cos mi tam poprzycinal ale zeby az tak wywalalo (paru ludzikow juz mnie widzialo jak mnie wywala z farmy :/ -wchodze i jak tylko ma sie zaczac runda to kop, chociaz dzisiaj nawet pogralem z 45min na dockside zanim mnie wywalilo)

Klaunator

  • Gość
HELP
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Października, 2005, 16:48:41 pm »
"losing key packets" miałem ten sam problem, wpisz w start/uruchom tracert www.wp.pl(np. może być onet.pl może być adres ip) i zobacz jeżeli na początku listy(ktora zniknie więc lepiej wcześniej wpisz cmd potem w konsoli wpisuj tracert) będzie wysoki ping, bądź będą pojawiały się gwiazdki wtedy to wina twojego dostawcy coś namieszał.

gangsta.PL

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 117
  • Karma: +0/-32
HELP
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Października, 2005, 18:17:14 pm »
no lol 2705 w 1 rzedzie :/ potem 3,4,29,35 - jednym slowem zadnie!!!
przy drugiej probie juz lepiej zaczyna sie od 3 ale i tak.........

Klaunator

  • Gość
HELP
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Października, 2005, 19:51:52 pm »
Czyli z tego co mówisz to twój admin najzwyczajniej w świecie leci sobie w ch***.

Semen

  • Gość
HELP
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Października, 2005, 20:08:29 pm »
Tracert jest do namierzenia "drogi" przez ktora przechodza pakiety.
Juz lepeij uzyc komendy ping ip.ip.ip.ip     - ale te komendy nie sa nic warte w takich sytuacjach. Nawet z pingiem 4000 nie powinno wywalac z serwera.

Owe kicki oznaczaja, ze masz klopoty z netem - czyli najprawdopodobniej na chwile rozlacza Cie z netem, lub masz duze packetloss (czyli gubisz pakiety po drodze). Wpisz w grze (online) stat net i obczaj jak trzyma sie packetloss.

Qubaj

  • Gość
HELP
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Października, 2005, 01:06:14 am »
Skąd Ty taki doświadczony K!ller co? Autopsja ??   :)

Klaunator

  • Gość
HELP
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Października, 2005, 12:41:24 pm »
Ja wiem Killer, że tracert jest do namierzania "drogi", ale jest to najszybszy i chyba najprostszy sposób, żeby sprawdzić czy wysoki ping lub packetlost jest to np. wina dostawcy.

gangsta.PL

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 117
  • Karma: +0/-32
HELP
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Października, 2005, 16:25:31 pm »
obczajalem juz wczesniej i w sumie nie bywalo tak tragicznie (o ile wogole zdazylem wpisac :)) ale ciekawi mnie czy packetloss moze byc spowodowany obcieciem, nie uwieze ze to samo sie tak zjebalo bo wczesniej to mi net hulal jak ta lala wiec to raczej cos w ustawieniach spierd***** badz celowo wlasnie przyciete !!

Semen

  • Gość
HELP
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Października, 2005, 16:53:58 pm »
Cytat: "Klaunator"
ale jest to najszybszy i chyba najprostszy sposób


Dupa XP

I sprawdz mi packetloss za pomoca tej komendy...

  :')  

Cytuj
Skąd Ty taki doświadczony K!ller co? Autopsja ?? :)


Mam nadzieje, ze to nie byl sarkazm?   :P  

Interesuje sie tez innymi rzeczami niz americas :P Nie miej mnie za idiote  :')  

Btw mam good news Qubaj - wczoraj podniesli mi transfer mojej neostradki, wystarczylo poczekac <ok>

gangsta.PL

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 117
  • Karma: +0/-32
HELP
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Października, 2005, 17:18:39 pm »
eeeeeeeej :P bez OT mi tutaj! moge cos innego zrobic jak podpalic pochodnie i pojsc z molotowem do providera?

Semen

  • Gość
HELP
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Października, 2005, 19:10:45 pm »
Cytat: "gangsta.PL"
eeeeeeeej :P bez OT mi tutaj! moge cos innego zrobic jak podpalic pochodnie i pojsc z molotowem do providera?


Najpierw sprawdz czy nie masz zadnych adware'ow/wirusow/trojanow

{P-A-S}RRudy-PL

  • Gość
HELP
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Października, 2005, 19:05:54 pm »
przy pomocy tracerta mozesz sprawdzic gdzie gubisz pakiety, a przy pomocy pinga trzeba troche pokombinowac. Na pocieszenie moge powiedzieć, ze packet loss u mnie na chello jest caly czas za duzy i tez mi sie zdarza ze mnie wywala i takie tam, ale to nic, od poniedziałku NEO

Rudy

Klaunator

  • Gość
HELP
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Października, 2005, 19:57:22 pm »
Najlepszym sposobem będzie jak to Killer już wcześniej powiedział przeskanowanie kompa różnymi programami (spróboj Ad-Aware i Spybot, dużo syfów mi znalazło). Jak już to zrobisz i dalej nie będzie pomagało skontaktuj się z adminem.

gangsta.PL

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 117
  • Karma: +0/-32
HELP
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Października, 2005, 14:51:32 pm »
nie no zadnego syfu nie mam, sprawdzalem poza tym na drugim kompie tez mam nawet na Tsie farmy packetloss rzedu 30% i ping 200 wiec to raczej nie od kompa :(

Semen

  • Gość
HELP
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Października, 2005, 16:33:00 pm »
To do ISP  :')