Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Patch 2.5 nowe mapy  (Przeczytany 6877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Semen

  • Gość
Patch 2.5 nowe mapy
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Października, 2005, 19:12:07 pm »
Pvl to mozesz mi juz oddac swoje konto, bo przeciez konczysz z americasem  :B

pavel

  • Gość
Patch 2.5 nowe mapy
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Października, 2005, 01:28:12 am »
hmm dziwne, w channel logu pisali ze ma byc tak jak w 2.3 czyli po 7 nadow do 203   :(

Lepa

  • Gość
Patch 2.5 nowe mapy
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Października, 2005, 00:57:35 am »
Cytat: "pavel"
hmm dziwne, w channel logu pisali ze ma byc tak jak w 2.3 czyli po 7 nadow do 203   :(

Ta co oni nie pisali mialo nie byc tych jebanych hedow z dupy i co ?? SA jeszcze gorsze ginie sie jeszcze szybciej niz w 2.4. JAk to oni ujeli "nie bedzie juz przypadkowych strzalow" czy jakos tak   :grin:

Starski

  • Gość
Patch 2.5 nowe mapy
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Października, 2005, 15:04:05 pm »
Miałem wątpliwą przyjemność zagrać na 2.5. Pierwsza sprawa - nie ma gdzie grać, serwery są strasznie zalagowane. Druga sprawa: strzelanie. Czasami wystarczy krótka seria z AR zeby zabic goscia oddalonego o 300m ale jeśli chodzi o strzelanie z bliska to dzieje się coś dziwnego. Oddajesz 20 strzałów z 1m i nic! Rozrzut? Lag? No ale bez przesady... Zdarzają się sytuacje kiedy wiesz, że przeciwnik zaraz wyjdzie w tym i tym miejscu więc kładziesz się, przycelowujesz i czekasz... Tak też zrobiłem kilka razy. Celuje... JEST! Strzelam z zoomem z AR, gościu STOI (!), namyśla się, wyciąga granat (a ja cały czas strzelam), wyciąga zawleczkę i rzuca we mnie z 60-70m. Jak myślicie kto zginął? Takie sytuacje zdarzają się co chwilę. Jedynym pocieszeniem są zmienione celowniki broni i fajny efekt ogłuszenia po wybuchach granatów ...ale co z tego...

Partyz

  • porucznik stogu
  • Wiadomości: 719
  • Karma: +0/-0
    • http://www.cfcn.pl
Patch 2.5 nowe mapy
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Października, 2005, 19:52:02 pm »
Powiem wam krotko - pierdolicie >_<

Taka sama byla jazda przy okazji przesiadki z 2.3 na 2.4

A teraz i tak kazdemu sie podoba, bylo nie bylo - wciaz z tym samych powodow co wczesniej (moze jedynie z mniejszej ich ilosci nawet) i/lub dlatego, ze jest jaka jest. Ale narzekajcie sobie narzekajcie... ulzy wam, a i wiezi wzmocni ^^.

Zas (niektorzy) fani i maniacy i tak bede... znaczy sie beda grali :], niezaleznie od numerka przy wersji :)

Starski

  • Gość
Patch 2.5 nowe mapy
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Października, 2005, 20:06:39 pm »
Patryz, z całym szacunkeim ale to chyba ty pierdolisz. Ja nigdy nie narzekałem na 2.4. Dla mnie ten patch był zajebisty. Wreszcie dostałem to na co czekałem czyli realna siła strzałów, odpowiednia celność, rozrzut. Wszystko wyważone - dla mnie bomba. 2.5 to według mnie powrót do pierdół z 1.6. Dziś trafiłem gościa z m4 trzy razy w klatkę piersiową (strzały z celownikiem optycznym więc widziałem dokładnie trafienia) a on sobie poszedł. Smoq został postrzelony koło 8 razy i nadal grał. No szlag mnie trafia normalnie...

[7DBK]Mastah_Doink

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 105
  • Karma: +0/-0
  • I Pity a Fool!
    • http://www.doinkster.prv.pl
Patch 2.5 nowe mapy
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Października, 2005, 21:15:56 pm »
A ja powiem, że otwieram browara i zasiadam do gry znowu =) Tak BTW Sf Ekstakcja fajna tylko musze dokupic kość 512 bo czasem mam mega "żużel" na tej mapce.
W dokach zarobilem tylko 1 fraga na Pavel'u :P i to wszytko bo nie kąsam tej planszy. Zmiany zmianami i tak się do nich przyzwyczaicie... szufla
Co ma być jest w rzeczy samej. Co tylko powinno być a nie jest, nie ma sensu. Dokładnie tak właśnie.
Cause in every city, there's a FOOL TO PITY!!

www.doinkster.prv.pl
www.gaza.matu.pl

Starski

  • Gość
Patch 2.5 nowe mapy
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Października, 2005, 13:05:42 pm »
Jest tak jak ktoś juz tu pisał - koniec z przypadkowymi strzałami. Żeby zabić kogoś ze spamu trzeba wystrzlić 1000 pocisków (albo więcej). Jednym słowem - lipton (brak ognia zaporowego, wsparcia AR itd. = brak realizmu).

[ Dodano: 21 Październik 2005, 17:36 ]
Ja nie mogę z tym patchem... Odinstaluje to w pizdu! Gram sobie na moście i mam taką sytuację: biegnę catem, dobiegam do drabinki, gramole się na balkon i nagle bach bach bach bach bach bach dostałem dwie serie po 3 strzały (w moje ciało wbiło się 6, słownie sześć, pocisków!). Myślicie że padłem? Takiego wała! Czerwony odwróciłem się do gościa i trachnałem mu serie w czachę. Nienawidzę gier bez realizmu, nienawidzę AAO.