Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Pewna refleksja  (Przeczytany 10401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fisheer

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Września, 2005, 17:16:35 pm »
Za turniej CFC nic nie jest duzo kwota ;)
Wracajac do wpisowego: Jesli niemiałoby byc obowiazkowe, to "delikatna sugestia" mile wskazana.
Bo nie mowie zeby wplacilo 90 %, ale sadze ze kolo 60% bioracych udzial na pewno jest w stanie sobie pozwolic nawet na wieksza kwote   ;-)

tabak

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Września, 2005, 18:55:33 pm »
Cytat: "[WNC
-DAD"]Co zrobic z gim,nazialistami ktorzy nie maja swoich pieniedzy?
Oni tez pewnie chceiliby grac...
Sam juz mam swoje latka i prace, ale pomyslalem tez o innych.
Wydaje mi sie ze jest wiele klanow ktore nie maja swojego servera i beda wolaly wydac taka kase na swoj wlasny serwer. Oczywiscie moge byc w bledzie...


W dzisiejszych czasach gimnazialisci maja kase a ci którzy graja w AAO na pewno nie beda mieli z tym problemu nie mówimy tu o wpisowym 100zł tylko z 20zł tak wiec uwazam ze nie ma problemu a mówimy tu dokładnie o klanach które chca wziasc udział w drugiej edycji turnieju tak wiec nawet ktos jak juz by naprawde nie miał to reszta klanu moze za niego załozyc to wychodzi od klanu 120zł to chyba naprawde nie duzo.

]QT_ASY[_siema

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Września, 2005, 08:00:48 am »
Jak tak mowisz o gimnazjalistach to idz do nich pod szkole i zobacz co sie tam dzieje. Papierosy pali okolo 55%, kolejne 70% dzien w dzien chodzi na piwo badz jaranie wiec prosze nie mowcie mi tutaj ze ktos nie ebdzie miec 20zl. Moim zdaniem jak sie ludzi nie postawi przed faktem plac albo adios amigos to nie zaplaca. Ludzie teraz dlatego tak licznie zglaszaja sie na turniej bo mysla "Moge isc do twla clan base itd itp ale po co ? Nawet jak wygram nie dostane zadnej nagrody, bede musial miec swoj serwer albo pozyczac ! A na cfc to zalatwia mi serwer dostane nagrode" Bo wkoncu co to ludzi interesuje ze ktos sobie zyly wyprowa skoro on z tego ma pozytek.

DAD

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Września, 2005, 11:18:53 am »
No to sie wycofuje z opini o gimnazjalistach.
Nie jest swiadomy jak to w gimnazjum bywa.
Dzieki za uswiadomienie.
Jestem teraz ciekaw  co powiedza klany jak uzgodnia to w swoim gronie, bo poki co tylko przedstawieciele kilku klanow  ochoczo do tego podeszli.

pozdrawiam
DAD

Lennox_PL

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Września, 2005, 12:48:25 pm »
Dobry pomysł - Koko zrobił dla nas turniej, zróbmy coś dla Koka :D
Tylko cichutko - najlepiej, żeby się nie dowiedział ;)

Na poważnie - jestem całkowicie za - takich emocji jak na finale to w kinie nie ma, a kaska taka sama :)

[=PSF=]Hang[cFc

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Września, 2005, 14:32:41 pm »
Lennox jak zawsze madrze gada :P
zartowalem :P

Partyz

  • porucznik stogu
  • Wiadomości: 719
  • Karma: +0/-0
    • http://www.cfcn.pl
Pewna refleksja
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Września, 2005, 18:58:29 pm »
no nie, tym razem mu sie calkiem pozytywnie zdarzylo odejscie od reguly swojego zwyczaju i powiedzial bardzo do rzeczy :]

kitor

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Września, 2005, 05:28:34 am »
Cytat: "Fisheer"
Za turniej CFC nic nie jest duzo kwota ;)
Wracajac do wpisowego: Jesli niemiałoby byc obowiazkowe, to "delikatna sugestia" mile wskazana.
Bo nie mowie zeby wplacilo 90 %, ale sadze ze kolo 60% bioracych udzial na pewno jest w stanie sobie pozwolic nawet na wieksza kwote   ;-)



a moze 10 %....

musiałem wje... swoje 10gr

p.s

urodzony pesymista.. kitor

holev

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Września, 2005, 07:31:30 am »
Cytat: "kitor"
a moze 10 %....

musiałem wje... swoje 10gr

p.s

urodzony pesymista.. kitor


Trudno jest się nie zgodzić...:(
Już raz był pomysł dofinansowania/wywania farmy gdzie na TS wżało, każdy był chętny a w efekcie tylko kilka osób właciło Korczaczkowi na konto jakiś grosz...

tabak

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Września, 2005, 16:13:32 pm »
Cytat: "kitor"


a moze 10 %....

musiałem wje... swoje 10gr

p.s

urodzony pesymista.. kitor


Mysle że jak bedzie to OBOWIAZKOWE WPISOWE to wpłaci tyle klanów ile będzie chciało uczestniczyc w tym turnieju ale z drugiej strony to chyba bedzie pierwszy taki turniej na polskiej scenie AAO i chyba bedzie duzo klanów chetnych do złapania sie do czołówki finałowej.Znajac kurczaczka to pewnie beda super nagrody za pierwsze 3 miejsca i mysle to to chyba przyciagnie duzo klanów tylko trzeba bedzie to jakos ROZDMÓCHAC
Tak wiec kitorku zobaczysz pownno byc sporo klanów z chęcia wygrania   :cool:

holev

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Października, 2005, 15:08:43 pm »
No i sprawa przycichła...
Jak widzę najbliżej prawdy (niestety) byłe pesymistyczny Kitek...:(

PS. Thx Koko za podziękowania na głównej...:D Bardzo się wzruszyłem...:red:

Qubaj

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Października, 2005, 15:56:07 pm »
Jeśli organizator nie ustali wpisowego to nic z atkich zbiórki nie będzie (po przeczytaniu topicu obstawałbym za konkretną sumą od klanu np. 75zł). Więc pozostaje jedynie sponsoring tym, którzy chcą dawać...

Tak się zastastanawiam i jednak zrobiłbym wpisowe... tylko trzeba to ładnie byłoby opakować w produkt. Turniej to też produkt, więc trzeba byłoby się tylko zastanowić jak go sprzedać, zalety niby wiele osób zna, ale wiele nie wie co taki turniej daje, daje nie tylko w pojęciu materialnym, ale przede wszystkim emocjonalnym itd. itd.
I tak wszystko w dużej mierze zależy od Kurczaka. Przez pryzmat tego turnieju powinno się już widzieć/wiedzieć to co może, czy to co ma się wydarzyć za pół roku, za rok. Jak ma to wszystko wyglądać, do czego ma prowadzić. Każde decyzje tej wagi jak wpisowe wiążą się z ponoszeniem odpowiedzialności w przyszłości. A jak mamy do czynienia z kasą w tak młodym kapitaliźmie jak polski to reakcje bywają nawet zwierzęce.
Podsumowując
Z pozycji niezaangażowanego w organizację zrobiłbym wpisowe. Z pozycji organizatora, kalkulując biznesowo/socjalnie/kulturalnie nie zdecydowałbym się na wpisowe, ale zdecydowałbym się raczej na obniżenie budżetu organizacyjnego.
I tak jeszcze pewnie bym pisał i pisał...

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Pewna refleksja
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Października, 2005, 16:55:10 pm »
Brawo Qubaj, widzę tutaj bardzo dobrze zapowiadającego się marketingowca. Absolutnie  zgadzam się z twoim podejściem do omawianego zagadnienia. Tak czy tak, chciałbym najpierw zakończyć wysyłkę co da mi czas na przemyślenie strategii i przygotowanie właściwej oferty. Nota bene na razie nie powinienem odkrywać wszystkich kart bo dobry pomysł jest zawsze w cenie   :D  

Z ogromną przyjemnością powierzę Ci stanowisko PR (public relation) w CFC, jestem przekonany, że wszyscy na tym skorzystamy   <ok>

[7DBK]Jendrek

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Października, 2005, 17:40:40 pm »
no, no, no racja jakieś konkrety by się przydały, bo chyba nie będziemy wysyłali 20zł do Koko listownie, w kopercie   :-/

holev

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Października, 2005, 17:43:04 pm »
Cytat: "andriej85"
no, no, no racja jakieś konkrety by się przydały, bo chyba nie będziemy wysyłali 20zł do Koko listownie, w kopercie   :-/


Można wpłacać na konto - tak jak ja i inni wspierający CFC to robią...:D