Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Na luzie  (Przeczytany 2932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Viehu

  • Gość
Na luzie
« dnia: 12 Maja, 2012, 16:36:30 pm »
Przepraszam że się wtrące ale szczerze Moher żal mi takich ludzi jak ty . Zapewne Mają nie pasuje sobota bo każda osoba posiadająca życie prywatne w sobote wieczorem nie siedzi w domu przy kompie !! Dla was i tak to zapewne bez roznicy bo siedzicie na dupskach all day i gracie wiec po co robisz im problemy nie bardzo rozumiem . Pozatym napisales dalem wam 2 różne godziny w sobote ale jesli im nie pasuje sobota to bez roznicy czy bedzie to 20 czy 21 . Oni zapewne moga ci dac termin Niedziela 22 i Niedziela 23 i tez masz 2 godziny .

Pozdro Dla Majów i Zarika
Z poważaniem Viehu z MSN

Moher

  • Gość
Odp: Na luzie
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Maja, 2012, 20:12:31 pm »
Tididi po trupach mówisz ? tzn 10:2 na tunelu ?:P Jak montrejowi jeszcze pozwoliliśmy grac a go nie było w składzie ?!
Mecz mógł być rozegrany od czwartku do soboty ? W czwartek tez imprezowali?
W czwartek napisałem zęby przeszedł ktoś na tsa obgadać. Ale oczywiście szlachta sie nie pojawiła. Więc potem edytowałem i dodałem wpis o meczu w sobotę.
My moglismy grać w czwartek, dzisiaj. Oni podają tylko niedziele ...
Tak trudno jest sie zorganizować na te 30 minut i zagrać? Albo łaskawie przyjść na tsa i obgadać termin ? Jaki macie roster drużyny ? na pubie co chwile was widać...
Z tego co wiem to Komandos gadał w czwartek z zarikiem, na forum napisał dopiero w piątek...

Viehu ty miałeś juz swoją chwilę prawdy ostatnio, nie pokazałeś się to mi przykro i trzym ryj w nie swoim temacie. Elo

zarikus

  • Moderator
  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Na luzie
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maja, 2012, 00:39:00 am »
Tu mozecie sobie plakac a w tamtym temacie ustalcie date meczu.

Moher

  • Gość
Odp: Na luzie
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maja, 2012, 00:42:48 am »
Chill man :D Siedzicie caly czas na pubach a meczu zagrać nie idzie ?:D
W sumie jest juz niedziela mozemy grac ! bo godziny nie podaliscie.

Komandos

  • Gość
Odp: Na luzie
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Maja, 2012, 07:46:08 am »
godzina została już podana

i jedyne co mogę dodać jeszcze http://www.youtube.com/watch?v=F-NUJAktJEs

Nexxu

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 39
  • Karma: +2/-1
  • Player
Odp: Na luzie
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Maja, 2012, 10:01:42 am »
Tididi po trupach mówisz ? tzn 10:2 na tunelu ?:P Jak montrejowi jeszcze pozwoliliśmy grac a go nie było w składzie ?!
Mecz mógł być rozegrany od czwartku do soboty ? W czwartek tez imprezowali?
W czwartek napisałem zęby przeszedł ktoś na tsa obgadać. Ale oczywiście szlachta sie nie pojawiła. Więc potem edytowałem i dodałem wpis o meczu w sobotę.
My moglismy grać w czwartek, dzisiaj. Oni podają tylko niedziele ...
Tak trudno jest sie zorganizować na te 30 minut i zagrać? Albo łaskawie przyjść na tsa i obgadać termin ? Jaki macie roster drużyny ? na pubie co chwile was widać...
Z tego co wiem to Komandos gadał w czwartek z zarikiem, na forum napisał dopiero w piątek...

Viehu ty miałeś juz swoją chwilę prawdy ostatnio, nie pokazałeś się to mi przykro i trzym ryj w nie swoim temacie. Elo

Moher zamknij mordę ... sami nie mieliście składu i grałem z wami na Twoim drugim koncie... a tak pro po to mecz powinien zostać rozegrany na Moście a nie na CT... i na pewno wynik byłby inny... i kto wie czy byście doszli tak daleko...

Komandos

  • Gość
Odp: Na luzie
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Maja, 2012, 11:32:37 am »
no no takie oszustwa w turniejach 4fun się porobiło, brak montreya było przypadkowym brakiem dopisania ale aby oszukiwać w taki sposób... lepiej było o tym powiedzieć my byśmy się zgodzili bo się nie spinamy gramy dla zabawy nie dla wyniku. W latach świetności AAO co było do zdobycia zostało zdobyte.

Nexxu

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 39
  • Karma: +2/-1
  • Player
Odp: Na luzie
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Maja, 2012, 11:40:09 am »
a zresztą było, minęło nie moja sprawa :) wynik został zatwierdzony przez Admina no i już nic nie da się zrobić z tym fantem...

Viehu

  • Gość
Odp: Na luzie
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Maja, 2012, 16:29:49 pm »
Moherowy Beret więcej szacunku to po 1 trzymać ryj to sobie możesz ty ja mam buzie ty możesz mieć ryja morde czy czym cię tam obdarzono nic mi do tego bo bez wzgledu na to co masz to w mózgu jest taki pustak że można prać i prać  , wiekszy dystans to po 2 , po 3 bedziesz starszy to zobaczysz ze ludzie maja wazniejsze sprawy niż :zkarabin: w aa . Z tego co wiem to piatek sobota sie pije wiec niedziele sie trzezwieje to wieczorem mozna grac jesli ty nie masz co robic w sobote kogo pyknąć ani z kim sie napic to nie nasza wina . Co do naszego meczu to ja sobie nie mam nic do zarzucenia i w swojej chwili prawdy pokazalem ze potrafie zabic jeszcze pare miernot mimi iz przegralismy . Na koniec powiem ze jesli byscie byli tacy w chuj fairplay to byscie nie brali Sielawa w jednym z meczów tylko grali w 3 skoro takie z was Turbo AA kozaki od siedmiu boleści . Życzę Majom powodzenia w meczu skopania kilku lamerskich dup , a nawet jesli przegraja i tak jutro pojda do roboty potem walna browara i swiat sie nie skonczy a jak wy przegracie to bedziesz musial jeszcze wiecej czasu spedzic na pubie i trenowaniu . Pozdro dla Majów i Zarikusa

Pozdro Tidididi ŚWL forever (Moher czasem nie rozkminiaj skróta)
« Ostatnia zmiana: 13 Maja, 2012, 16:33:32 pm wysłana przez Viehu »

Moher

  • Gość
Odp: Na luzie
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Maja, 2012, 16:45:47 pm »
Podtrzymuje swoje zdanie na ten temat : Trzym ryj w nie swoim temacie elo.

Komandos

  • Gość
Odp: Na luzie
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Maja, 2012, 17:34:56 pm »
EOT?