Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Voron1337 i spóła  (Przeczytany 2480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Voron1337 i spóła
« dnia: 18 Lutego, 2012, 19:25:44 pm »
Witajcie,
wczoraj z Irrhasem na serwerze White Eagle zaobserwowaliśmy gracza, który skillem powala (można znaleźćjego wyczyny na YT wpisując nick Voron1337). To, że jest skillerem to widać, jednak czy jeśli już musi grać i rozwalać w ten sposób (frag rate z wczoraj 32:0) serwer, z którego natychmiast wychodzą ludzie? Przyszliśmy z Irrhasem na pełny serwer z kolejką 3 czekających, po dołączeniu tego pana i spółki serwer po godzinie nie zanotował nowych wejść za to zrobił się 3 osobowy.

Ciekawostką jest fakt, że pan ten mimo ogromnego skilla pięknie Base Rape'uje więc nie widzę powodu dla którego miałby on możliwość jeszcze kiedykolwiek zagościć na którymkolwiek z White Eagle.

Poniżej nicki trzech "tenorów" wymiatania serwerów z graczy. Istnieje podejrzenie, że mają oni w tym cel sam w sobie jak niegdyś SF z wywałkami AA2.

VoroN1337 + CMEX_1337 + DJ_Cas -  Base Rapeing - proponuję definitywnego bana dla nich.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


{P-A-S}TOMO

  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1180
  • Karma: +66/-19
    • Zajefajny klan :P
Odp: Voron1337 i spóła
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lutego, 2012, 22:41:46 pm »
no takie praktyki na sapnie to powinny być zabronione tez zazwyczaj wychodzę z serva jeżeli tylko się odrodze i jedyne co widzę to kulkę lecącą w moja dynie :/


"Musimy tworzyć dobro ze zła, bo nie ma niczego innego, z czego można by je tworzyć."

pit-23

  • Gość
Odp: Voron1337 i spóła
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lutego, 2012, 00:52:43 am »
Ej no, nie przesadzajcie...

Mnie też czasami spawn-rape'ują, ale to tylko jak ostro przyidluję, np. idąc do kibla. To jednak trochę zajmuje zanim dobiegną do mojego spawna.

Chwila... Aaa, nieważne...

:-DDD ;-D
« Ostatnia zmiana: 19 Lutego, 2012, 00:54:21 am wysłana przez pit-23 »

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: Voron1337 i spóła
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lutego, 2012, 01:29:42 am »
Oj Pituszkin, Pituszkin. Nie o take spawn-rejpingi nam chodzi :P