Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Błąd BF3 - zacina dźwięk, crash gry/systemu - układ dźwięku HD REALTEK-SOLUTION  (Przeczytany 6667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
poniżej sposób obejścia problemu zwiech, BSoDów i innego gówna związanego ze wspaniałymi sterami do Realteków (o ile ktoś używa kart zintegrowanych z płytą główną)

Otworzyć ścieżkę C:\Użytkownicy\xxxxxxxxx\Moje dokumenty\Battlef­ield 3\settings tam znajduje się plik o nazwie: PROF_SAVE_profile trzeba go otworzyć w notatniku (dobrze dać zawijanie wierszy) w drugim wierszu będzie fraza  'GstAudio.AudioQuality' zmieniamy wartość z 0 na 1 lub wyższą. Odpalamy grę i jedziemy bez przycinek w jakości HD dźwięku :P

Hooah!
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


.error.Waski^

  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1094
  • Karma: +59/-10
  • ..........................I NIC a gdzie appki;(
    • n00b .......
danke ;D :now:
Nie wąsko....!!!

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Bitte : musiałem oddać pudło z BFka do Empiku bo się okazała trefna - zwrot przewidują do 2 tygodni, więc sobie nie pogram teraz z Wami :( Co ciekawe - kopia nie była piratem ale nosiła znamiona pirata, stąd problemy z Originem i logowaniem - ciekawe ile jeszcze takich przypadków mieli >o.O< ?
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
zwrot przewidują do 2 tygodni

To jakiś żart chyba...

Co ciekawe - kopia nie była piratem ale nosiła znamiona pirata

LOL? Pierwszy raz słyszę o takim czymś. Coś Ty nam tu Tow. Borgirovitch gitarujesz... Przyznaj się, że zassałeś BeEfa z torrentów, gra Ci nie odpaliła w ogóle i teraz boisz się wycofywać ze swoich wcześniejszych, buńczucznych zapowiedzi. :P

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
zwrot przewidują do 2 tygodni

To jakiś żart chyba...

Co ciekawe - kopia nie była piratem ale nosiła znamiona pirata

LOL? Pierwszy raz słyszę o takim czymś. Coś Ty nam tu Tow. Borgirovitch gitarujesz... Przyznaj się, że zassałeś BeEfa z torrentów, gra Ci nie odpaliła w ogóle i teraz boisz się wycofywać ze swoich wcześniejszych, buńczucznych zapowiedzi. :P

Horay for boobies tov Pticzkin : niet, niet i jeszcze raz niet. Płyta w opakowaniu z Empiku, w środku karteczka z kodem do gry, luźno latająca - zdziwiło mnie to nieco na początku bo z BF2 nie było tak - tam miałem przyklejony key. Nie wiem co i jak ale kupiłem grę za 149 plnów i qrwica mnie brała przez 2 tygodnie bo myślałem, że coś mam nie tak ze sterami, konfigiem itepe itede, w końcu jak odpaliła to oczywiście stery nVidii się krzaczyły, potem wszystko ładnie śmigało (co prawda na 800x600 najlepiej szło w singleplayer) ale na koniec po zrobieniu wszystkich operacji z rejestracją origin okazuje się, że gra wychodzi do pulpita po próbie odpalenia jej wlaśnie przez origin - pogodziłem się już nawet, z faktem, że może sprzęt jednak nie ten, ale po wymianie na P5B i C2D to samo (mimo, że zegar proca na 3GHz, a na AMD gra chulała na 2,5GHz). Kumpel gra na takim konfigu AMD jak mój były z inną grafą bo 8800 512 ramu, co nie zmienia faktu, że tutaj błąd stanowił klucz - jak się okazało.

Osobiście obstawiałbym pracownika, który podmienił klucz w jakiś wymyślny sposób (no bo który z klientów empiku sprawdza dokładnie zapakowanie pudełka?). Szlag mnie trafi z tym wszystkim, najpierw AA2 mnie wqrwiało teraz BF :( może już nie wolno mi grać w gry tego typu ? Może już za stary jestem :(

EDIT: poza tym ten post miał na celu pomoc w okiełznaiu Relteków nie wspierających wymagań BF3 a zrobił się postojebczy offtop. Proszę o zamknięcie.
« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia, 2012, 14:24:47 pm wysłana przez Borgir »
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"