Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: AA2 - the end of story ?  (Przeczytany 18715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jetspike_pl

  • Gość
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Grudnia, 2011, 05:39:08 am »
troll  :icon_mrgreen:

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Grudnia, 2011, 04:25:15 am »
Będziecie musieli dawać bany na czuja bo z tego co piszą ACI u siebie na forum, Hazard nie będzie miał możliwości notowania loginów i będzie się jedynie nadawał do sprawdzania po IP gracza.

Coś tam też piszą, że istnieje ryzyko, że cała baza danych hazarda się wysypie.

http://www.anticheatinc.net/forums/showthread.php?t=79046

.error.Waski^

  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1094
  • Karma: +59/-10
  • ..........................I NIC a gdzie appki;(
    • n00b .......
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Grudnia, 2011, 13:23:07 pm »
hazarda - zawsze byli słabi !!!! a ci admini mogą naszym z CFC polizać pięty ... i lepiej trzymać swoją bazę z banami - ta się nie posypie :D

A co z ogólnym dostępem do PBSS chyba to nie zniknie zawsze można się tym posilić przy banach.
Nie wąsko....!!!

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Grudnia, 2011, 16:30:52 pm »
A ja mam pytanie z innej beczki smalcu: skoro AA już odchodzi do lamusa i nie wiadomo czy nie będzie coraz więcej graczy uciekać, to może zamiast trzymać serwer dla towarzystwa wzajemnej adoracji oraz potencjalnych bananowców którym teraz się padnięcie ACI jako to refugee przysłuży - zarysykować postawienie na Battlefielda w pełnej krasie?

Jest już BF3 i działa, ale mimo, że na pewno to fajna gra, nie każdy ma sprzęcior na którym to poleci, AA ma dużo niższe wymagania, choć nieco wyższe posiada BF2. pytanie brzmi następująco : czy jest szansa postawienia serwera BF2, gdyby okazało się, że na CFCn gra tylko garstka wiernego skądinąd ludu, ale niestety tylko garstka?

Proszę o przeciw oraz za bo rozumiem, że przeciw będzie więcej - chociaż to pewnie wyjdzie w praniu.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


cubic

  • Gość
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Grudnia, 2011, 10:51:02 am »
kto sie nahapał ten ma...

18.12.2011 End of Story    time to move forward

.error.Waski^

  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1094
  • Karma: +59/-10
  • ..........................I NIC a gdzie appki;(
    • n00b .......
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Grudnia, 2011, 04:15:30 am »
7 lat gry przeleciało ... nie wspomnę o czasie poświęconym grze :D - pewnie rok w plecy  :cfaniak:
Nie wąsko....!!!

pit-23

  • Gość
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Grudnia, 2011, 15:38:35 pm »
18-ty to niedziela, wiec wszyscy bedziemy spiewac wtedy tak:

http://www.youtube.com/watch?v=JY20_fb4pFI

jetspike_pl

  • Gość
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Grudnia, 2011, 20:01:05 pm »
jezeli sa jeszcze gracze i checi, a serwer zyje to po co kasowac. ostateczna decyzja nalezy do wladzy :P
cziterow za wiele chyba nie zostalo wiec i brak hazzardu nie powinien tak doskwierac. oczywiscie potrzebna by byla troche wieksza kontrola lub jakis pomysl na alarm dla admina w przypadku gdyby nie bylo go na serwie a bylby potrzebny (tak jest w cs). to ze gra nie jest konkurencyjna dla nowych to fakt ale czy jest skazana na koniec? nie wiem

jetspike_pl

  • Gość
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Grudnia, 2011, 20:45:47 pm »
A ja mam pytanie z innej beczki smalcu: skoro AA już odchodzi do lamusa

to idz i powiedz to pelnemu serwerowi :) na bf wieje pustka

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Grudnia, 2011, 21:49:10 pm »
na bf wieje pustka

No nie powiedziałbym. Ogólnie to White Eagle zazwyczaj jest pełen. Od momentu jego powstania (co wcale nie było tak dawno) serwer skoczył w ranku o kilkanaście tysięcy miejsc (a należy brać pod uwagę fakt, że jest mnóstwo serwerów co ma więcej slotów). Czasami nawet nie wyludnia się przez całą noc.

Niestety drugi serwer nie jest już tak popularny i bardzo trudno się go kręci (a raczej nie ma komu go kręcić). Ja jak już pokręcę Eagle'a to zawsze próbuję też i drugi ale niejednokrotnie siedzę sam po 2 a raz nawet 4 godziny sam, samiućki!

W chwili kiedy napisałeś tego posta to White Eagle jest po padzie. Ja kręcę ten serwer codziennie sam albo z Kurakiem (no ostatnio sam, bo Kamiendant zawalony robotą) i zazwyczaj dbam, żeby po padzie szybko wstał. Niestety nie zawsze mam możliwość, co oczywiste. W tej chwili nie mam jak wejść i można liczyć jedynie na to, że wejdą gracze co mają go w ulubionych.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Grudnia, 2011, 12:55:21 pm »
Serwer AA2 stoi (teraz już bezpłatnie chyba) i nie ma powodu się go pozbywać - ot taki relikt przeszłości i miejsce spotkań towarzyszy z Razviedki. Dobre miejsce - dobre czasy, warto to utrzymać choćby dla nas samych i dla pamięci o AA, grze która była inna niż inne gdzie znalazło się miejsce również dla "starych koni".

jetspike_pl

  • Gość
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Grudnia, 2011, 03:30:45 am »
Oj pticzka ja śledzę staty serwerów i wiem co się dzieje ;)
Chciałem zagrać wam na nosie i pokazać że aa2 jeszcze zipie

Może na zmianę rozkrecajcie oba. Czasami tak jest że chociaż produkt ten sam to pod inna nazwa lepiej się sprzedaje.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudnia, 2011, 03:48:34 am wysłana przez Spike »

-]Tatankito

  • Gość
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Grudnia, 2011, 17:47:21 pm »
Witam Panów.
Czytam i oczom nie wierzę. Wchodzę na Battletracker.com i oczom nie wierzę. Wchodzę do gry, a tu nawet zalogować się na swoje konto nie mogę... Co się dzieje, stary nie jest na bieżąco.
Czy to faktycznie już koniec gry w America's Army 2.8.5? I znaczy to, że już nie zastrzelę Maryny na balkonie, nie upoluje Pana 3,14....t-a jak wbiega po schodach na górę do punktu ucieczki VIP-a, nie  przytulę ołowiem Noizy'ego i nie skaleczę kulą ze snajperki mistrza jednego strzału - Tanator-a?  :boooo:
Ludzie,  :what:  :wtf:  :42:  :06:

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Grudnia, 2011, 20:10:23 pm »
Zawsze możecie zasilić zaszczytne grono fragodawców w BF3 ;)

Smutno, smutno ale taka jest kolej rzeczy. Coś się kończy, coś się zaczyna.

EDIT: Jak widzę awatara Tatanki to mi się przypomina misja w Prypeci z CoDa.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: AA2 - the end of story ?
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Grudnia, 2011, 23:06:12 pm »
Ale sprawdzcie czy nie trzeba zarejestrować serwera na steamie albo na forum americasarmy.com bo mamy stare nastawy sprzed zakończenia trackowania. Może trzeba się gdzieś dodać do jakiejś listy trackingowej i będzie cacy ?