Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Squad CFC w TWL 4v4  (Przeczytany 3147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Squad CFC w TWL 4v4
« dnia: 16 Listopada, 2011, 22:37:00 pm »
Jak wiadomo CFC na AA3 jeszcze nie umarło i bierze udział w lidze TWL 4v4.

Po krótce omówię 7 meczy, które zdążyliśmy rozegrać do tej pory w naszym nowym squadzie:
1. CFC - Wester[PL]atte   --> na skutek niedopatrzenia przeciwnicy nie mogli wystawić pełnego squadu, dzięki czemu wygraliśmy walkowerem. Jednakże zagraliśmy rewanżowy sparing, w którym pokazaliśmy, że w nowym squadzie dalej jesteśmy dobzi w zabijaniu pokonując ich :D

Pniemy się w górę, kolejną ekipą na naszej drodze był NoIT:

2. CFC - No "I" In Team --> wylosowaliśmy najbardziej camperską mape jaką można wylosować:  AA3-Bridge-Classic --> żadna drużyna nie mogła przebić się przez obronę przeciwnika: raz naszemu wspaniałemu zawodnikowi: Mirosz'owi-Tse udało się ustrzelić 3 wrogów dez straty życia, lecz 4 wojownik nie dał mu szansy by dobiec do obiektu. Tak więc druga potyczka zakończyła się wynikiem 6-6. Pozostałaa decydująca dogrywka, tym razem na Bridge CO. Skupiliśmy się na obronie: co najmniej 7 razy NoITy próbowały nas pokonać z jednym cofniętym człowiekem. Za każdym razem powstrzymywaliśmy ich od tego. W końcu po ich nieudanych próbach my spróbowaliśmy szczęścia i od razu za pierwszym razem udało nam się doprowadzić teczkę do celu. Hooah! Wygrana w dogrywce 1-0!

3. CFC - CofB --> zagraliśmy z nimi na impact-VIP: i wygraliśmy gładko: 7-3

4. CFC- AA3 of Sweden ---> tutaj walczyliśmy na stronghold-AO i wygraliśmy 8-4

5. CFC-THC [TenjaHardCore] ---> mecz rozegrał się na pipeline- TAH: po 6 rundach wynik nie wyglądał zachęcająco, bo przegrywaliśmy 2-4. Każdy z nas zrozumiał, że nie będzie bezproblemowo wygrywali wszystkich meczy. Także wzięliśmy się za siebie i nie daliśmy szansy przeciwnikom na zdobycie kolejnej rundy. Mecz zakończył się z wynikiem: 8-4.

6. CFC-LSTS --> czas na wyzwania, atakujemy czołówkę z listy TWL-a: wylosowana mapa Alley-fog-CO: LSTSy nie dały nam szansy zagrania meczu. Wygraliśmy walkowerem.

7.CFC- PCM -->  mapa: Shantytown-CO:  niezbyt uwielbiana przez nas mapa jednakże dzielnie stawiliśmy czoła nowemu clanowi, który pnie się po szczeblach naszej ligi: zakończyliśmy tą mapę remisem: 5-5-2* [*- remisy] . Moglibyśmy to wygrać bez dogrywki, ale szczęście nam nie dopisywało i mimo przewagi w niektórych rundach niestety je przegrywaliśmy. Dogryweczka odbyła się na Pipelina-TAH: 2 min przed końcem mieliśmy 2 obj, a wrogowie 1, w drużynach zostało po jednym zawodniku. Wróg zneutralizował nasz jeden obiekt, wtedy nasz ostatni żołnierz ruszył z odsieczą. W połowie drogi natchoniony przeczuciem, że przeciwnik przyczai się na niego z myślą, że tu przybiegnie w jak największym pośpiechu, przestał biec wychodząc zza rogu. Jak na ironię tam właśnie przyczaił się wróg. Jednak pomimo znakomitej intuicji i rozpoczęciu ostrzału jako pierwszy jakimś cudem przeciwnik nie padł tylko posłał kulę śmierci wprost w głowę naszego zawodnika. Tym oto sposobem przegraliśmy pierwszy z siedmiu rozegranych meczy.

Niedługo, bo już we wtorek znowu powalczymy z THC na pipeline-TAH. Życzćie nam powodzenia! HOOAH!

 

louis

  • Gość
Re: Squad CFC w TWL 4v4
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopada, 2011, 23:14:19 pm »
GRATULACJE dla Was

Choć mam jedną no może dwie uwagi

Zmieńcie sobie w opisie drużyny pozycję Description:
"Hi ^^
We are the Chickens Farm Community.
All friends, all playing for fun.

HOOAH!
popeq"

Jakby nie było ten Team założył znany wszystkim gracz popeq i skład ten występował w całkowicie innej konfiguracji.
Ale jak możecie to pamiętać jak większość z Was jest na to za młoda  :10: (prócz Irrhas'a i Blind.Chicken)


Już nie mogę się doczekać pojedynku [Hornets] vs. CFC Squad CFC

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: Squad CFC w TWL 4v4
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Listopada, 2011, 02:00:02 am »
To hołd dla Popqa jest, żeby nie było, że został zapomniany bo tak naprawdę to go wysiudano ze Squadu a jego następca dostał to stanowisko nie wiedzieć na jakich zasadach.

Poza tym motto jest jak najbardziej aktualne a CFC istnieje nadal w tej samej konfiguracji (ludzie to nie konfiguracja). Nie należy mylić CFC z czasów założenia TWL z czasami późniejszymi (mrocznymi) gdzie zamiast zgodności z mottem ważne było tylko, żeby wygrać - nieważne za jaką cenę. Ja na szczęście mogę to napisać bo jeszcze dobrze pamiętam okoliczności powstania Squadu i jakie temu towarzyszyły obawy (co zresztą zostało potwierdzone).

Odnośnie spotkania, jak do niego dojdzie to podarujemy Wam walkowera właśnie ze względu na w/w zasady.

I nie jest to zaproszenie do kłótni / dyskusji  (aczkolwiek tego się właśnie spodziewałem) tylko wyjaśnienie dla tych młodszych, że początki były dobre ale wszystko poszło w złą stronę.




P.S. I uprzedzam, żeby nie przeciągać struny.
 
« Ostatnia zmiana: 17 Listopada, 2011, 02:12:34 am wysłana przez kurczak »

zo_Onk

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 17
  • Karma: +0/-0
Re: Squad CFC w TWL 4v4
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Listopada, 2011, 11:02:05 am »
Gratki panowie :)

Austin

  • starszy kurnikowy
  • Wiadomości: 126
  • Karma: +6/-1
Re: Squad CFC w TWL 4v4
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Listopada, 2011, 17:03:57 pm »
Gratz  :zsnipe:  :02:

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Re: Squad CFC w TWL 4v4
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Listopada, 2011, 20:57:55 pm »
Utożsamiam się z wyrażoną opinią kurczaka na temat opisu w TWLu. Co do reszty posta kurczaka to moim zdaniem nie jest to potrzebne. Nie warto rozdrapywać starych ran [ nawet jeśli się nie ma takiego zamiaru], żyjmy dalej i traktujmy innych tak, jak byśmy chieli żeby inni Nas traktowali. Można powiedzieć: "łatwo powiedzieć, nie jesteś w CFC od początku". Nie jestem i dla mnie jest to faktycznie tym łatwiej, ale ja wyznaję taką filozofię i polecam serdecznie innym. xD Ludzie uczą się na błędach, niech wyciągają z nich wnioski i nie powtarzją tego samemgo w przyszłości xD

A.c.K.

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +1/-0
  • keep it real
Odp: Squad CFC w TWL 4v4
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Stycznia, 2012, 19:25:10 pm »
little update:


[PCM] The Peacemakers   Loss   11/14/2011     AA3-Shantytown-CO: 5 - 5
 AA3-Pipeline-TAH (OT): 1 - 0

mecz był bardzo wyrównany, zadecydowała dogrywka.

TenjaHardCore   Win   11/22/2011     AA3-Pipeline-TAH: 7 - 4

Ponowne starcie z THC na pipeline i kolejne zwycięstwo.

GOREN Squad   Loss   11/29/2011     AA3-Pipeline-VIP: 3 - 9

Mecz był trochę dzwiny, Mirosz stracił połączenie na 3 rundy przez co z 2-3 zrobiło się 2-6,  kolejną już pełnym składem też przegraliśmy i ostatecznie cały mecz.  Pipeline Vip to napewno nie "nasza" mapa.

No Plan Clan   Loss   12/6/2011     AA3-Bridge-Classic: 7 - 5

Zdecydowanie zabrakło nam szczęscia, mecz wyrównany jak to na bridge'u


GOREN Squad   Loss   12/20/2011     AA3-Alley-VIP: 8 - 4

Mimo wysokiego wyniku sądzę, że była to bardzo wyrównana konfrontacja :).

[PCM] The Peacemakers   Loss   12/29/2011   AA3-Impact-VIP: 8 - 4

local strategic terror squad   Loss   1/11/2011  AA3-Bridge-Classic: 7 - 2

bardzo dziwny mecz, odczuliśmy wrażenie jakby LSTS widziało przez mgłę. W dwóch rundach 3 naszych zostało złebszotowanych w ciągu 2 sekund przez przeciwnika strzelającego z AR z dystansu 100 metrów ( my przed środkową wieżą, a on pod kolejną).

No Plan Clan   Loss   1/18/2012     AA3-Alley-TAH: 6 - 5
 
mało brakowało, a byśmy wygrali.


GOREN Squad   Win   1/24/2012     AA3-Impact-AO: 6 - 6
 AA3-Stronghold-AO(OT): 1 - 0

W końcu przełamanie po 6 porażkach i wygrana z GNS'ami po dogrywce.


Obecna pozycja w TWL : 4
Kolejny mecz:
Deffending vs. THC   31.01.2011
at : Pipeline VIP  OT: Bridge CO
   





   
   

   

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Odp: Squad CFC w TWL 4v4
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Stycznia, 2012, 19:46:09 pm »
nie rozpisywałeś się zanadto, jak ja to robiłem, ale git :D

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Squad CFC w TWL 4v4
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Stycznia, 2012, 16:00:20 pm »
Gratulacje Panowie, 4 miejsce brzmi naprawdę wspaniale :)

A.c.K.

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 22
  • Karma: +1/-0
  • keep it real
Odp: Squad CFC w TWL 4v4
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Stycznia, 2012, 21:54:17 pm »
nie rozpisywałeś się zanadto, jak ja to robiłem, ale git :D

to sie wysil panie captain :)