Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Rotacja map na serwerze  (Przeczytany 14575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Rotacja map na serwerze
« dnia: 30 Października, 2011, 13:24:54 pm »
Jakie mapy, jakie tryby i ile rund do rotacji map ?

These are the different maps that are available in the Battlefield 3 PC base game. Each map is available in every gamemode.

Map names:

Grand Bazaar
Teheran Highway
Caspian Border
Seine Crossing
Operation Firestorm
Damavand Peak
Noshahar Canals
Kharg Island
Operation Metro




Base game modes:

Conquest
Rush Large
TeamDeathMatch
« Ostatnia zmiana: 30 Października, 2011, 13:31:31 pm wysłana przez kurczak »

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Października, 2011, 13:31:26 pm »
Dopóki nie znamy preferencji graczy, które nie miały możliwości się wykrystalizować w tak krótkim czasie, proponuję rotację wszystkich map i wszystkich trybów.

Zauważyłem, że do tej pory rotacja była na mapach ale już nie w trybach, tzn. cały czas był tryb szturmu (wyprostujcie jeżeli się mylę).

Pytanie czy da radę robić rotację i map i trybów jednocześnie?

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Października, 2011, 13:34:06 pm »
Da się, raz mapa rush, potem ta sama conquest, potem może być teamdeathmatch więc jedną mapę możemy grać na 3 sposoby.

Wybrane obecnie mapy są mapami mniejszymi pod 32 sloty i bardziej pod piechotę, celowo zostały pominięte mapy duże (64 slot) gdzie jest przewaga pojazdów i samolotów. Czekam na opinię tych którzy graja cały czas - ja niestety nie gram, więc mogę tylko teoretyzować.

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Października, 2011, 14:13:30 pm »
Ja zagłosowałem na pełen zestaw. Na razie jesteśmy w fazie badania co i jak więc warto byłoby sprawdzić różne opcje.

No ale argument Tov. Komiendanta dotyczący wielkości map i preferencji dla tych faworyzujących działania piechoty uznaję za bardzo sensowny.

Lalus_O

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 267
  • Karma: +7/-5
  • codziennie budzę się z ciekawości...
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Października, 2011, 18:12:30 pm »
Mysle ze po tych paru dniach grania ustawienie map tylko pod piechote (w niektorych pojazdy itd) jest bardzo dobrym posunieciem. Te 5 map podpowiedzielismy Kurczakowi, poniewaz na serwer 32 slotowy sa idealne. Duze mapy sa po prostu nie ciekawe w liczbie 32 graczy. Na pewno na Caspian Border nikt nie chce biegac i sie szukac. Rozmawiajac dzisiaj z reszta, ktorzy graja, wydaje mi sie ze moglyby byc przynajmniej 2 tryby. Rush + Conquest. 2 najlepsze i najbardziej grywalne. Chociaz ja osobiscie wole conquest od rushu. Dla urozmaicenia, zeby bylo troche pojazdow chociaz mozna dodac jeszcze Teheran Highway.

P.S najpierw wszystkie mapy na rush a pozniej po zakonczeniu rotacji map, nastepny tryb, czyli np conquest. A po 1 runde na Attak i 1 na Defend mysle ze wystarczy. Jak dzisiaj przestawiles Kurczaku na 2 razy atak i 2 razy obrona na kazdej mapie to pozniej sie juz to ciagnelo. Lepiej po 1 razie na kazde.
« Ostatnia zmiana: 30 Października, 2011, 18:15:32 pm wysłana przez ReD.^night.rider »

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Października, 2011, 19:14:25 pm »
Bardzo dziękuję za cenne uwagi, tez jestem zdania, że zestaw 5 map na Rush a potem to samo na conquest  w wersji 1xA + 1xD będzie najbardziej miodny. Dodam Teheran na końcu stawki.

A jak opinie o Noshahar Canals ? Mapa z wzięciem czy niekoniecznie ?  Pytam bo dzisiaj dałem zamiast niej Seine Crossing

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Października, 2011, 20:25:51 pm »
Ale były już na Farmie próby grania na tych większych mapach? Ja grałem na innym serwerze na Caspianie przy jakoś 20 graczach na serwerze i nie było źle. Trzeba tylko pojazdów używać a nie z buta biegać na drugi koniec mapy.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Października, 2011, 20:33:55 pm »
Była taka mapa na początku - mówili, że za duża ale może na odmianę nie będzie źle.

.error.Waski^

  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1094
  • Karma: +59/-10
  • ..........................I NIC a gdzie appki;(
    • n00b .......
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Października, 2011, 02:04:39 am »
duże mapy nie są złe można jak co dołożyć jedną open mapę np: Tehran Highway a tryb rush [ :)]
Nie wąsko....!!!

Lalus_O

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 267
  • Karma: +7/-5
  • codziennie budzę się z ciekawości...
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Października, 2011, 13:29:15 pm »
Z tego co zauwazylem mapa Noshahar Canals bardzo lubiana i zawsze praktycznie przy zmianie na nia byla pelna. Mozna ja dodac i wokol tych 6 podanych map oscylowac.

.error.[ICE]

  • Lead TeamSpeak 3 Staff
  • chorąży zagrody
  • *****
  • Wiadomości: 810
  • Karma: +106/-17
    • .error. Klan
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Października, 2011, 15:54:07 pm »
Jak dla mnie to co jest tera jest ok , mozna by dozucic jakas fajna mape jeszcze do tego ale ustawienia co sa tera sa git :)
Nigdy nie dyskutuj z debilem.Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Austin

  • starszy kurnikowy
  • Wiadomości: 126
  • Karma: +6/-1
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Października, 2011, 17:04:50 pm »
Dla mnie tez pasowało tak jak do tej pory , czyli 5 mapek w trybie rush, kazda drużyna broni i atakuje.
Wydaje mi się że rush to najbardziej grywalny  typ  rozgrywki  :02:

Irrhas

  • Gość
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Października, 2011, 17:20:14 pm »
Jest spoko;a może by jeszcze do tych obecnych mapkę nocną czyli (jeżeli mnie pamięć nie myli) Teheran Highway?

.error.[ICE]

  • Lead TeamSpeak 3 Staff
  • chorąży zagrody
  • *****
  • Wiadomości: 810
  • Karma: +106/-17
    • .error. Klan
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Października, 2011, 17:36:39 pm »
eee do dupy ten conquest jest wylaczcie to poraszka ludzie marudza strasznie na to nikomu sie to nie podoba
Nigdy nie dyskutuj z debilem.Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

.error.[acab]

  • kurka wodna
  • Wiadomości: 88
  • Karma: +4/-2
Re: Rotacja map na serwerze
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Października, 2011, 17:41:54 pm »
Mi ten conquest tez nie lezy bylbym za zostaiwniem trybu rush 1xA 1xD czyli tak jak bylo do tej pory :) Mapki te co sa jak najbardziej odpowiadaja chyba wiekszosci :)
Prawdziwi przetrwają a slabi wymiękną!