Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: unban?  (Przeczytany 10349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: unban?
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Września, 2011, 13:42:18 pm »
Zwykli gracze sobie nie odpuszczają skila bo i po co marnować czas, admini jak trzeba to lamią, żeby nie rozwalać serwera ale to inna bajka.

szpaQ

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Września, 2011, 15:43:50 pm »
Właśnie, poza tym gdybym czitował to byłbym dobry na wszystkich mapach.

fo$fik

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Września, 2011, 15:47:55 pm »
Skończ, masz nowe ip z Londynu, światowiec jesteś to zacznij od nowa bez jakiś historii ciągnących się za Tobą

szpaQ

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Września, 2011, 15:57:46 pm »
Pisałem już o tym. Z reszta grałem już tak na moim obecnym koncie i tylko gdy zmieniłem nick ban,ban... więc wszystkie bany bezpodstawne na serverach. Lecz na niektórych nie banują mnie bo wiedzą, że nie oszukuje. A na tych co mam bany to tylko za historie nigdy nikt mi nic nie wytknął konkretnie jak oszukuje bo nic takiego nie miało miejsca. Polska mentalność jednak jest taka jaka jest.
A chodzi mi oto by szpaQ-ja nie był uważany za cheata zgodnie z prawdą.

fo$fik

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Września, 2011, 16:09:04 pm »
Nie rozumiesz....
To nic nie da że się będziesz płaszczył i prosił itd...
Decyzja jest niepodważalna i nie zmienią jej Twoje kolejne posty.

szpaQ

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Września, 2011, 18:12:53 pm »
I tak płacz jest był i będzie wiec mam ****** dziś pograłem i płacz na każdym kroku więc nie ma to sensu nowego konta też nie ma co bo low honor i kosi to wiadomo, że cheat przecież. Może CS:go będzie fajny to się pogra  :23: tu już doszedłem do poziomu cheat wiec po prostu nie będę specjalnie lamił. Jeszcze mnie kusi żeby nagrać jakiś fragmove żeby tym wszystkim beksa pokazać jak się gra :zkarabin:

Lalus_O

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 267
  • Karma: +7/-5
  • codziennie budzę się z ciekawości...
Re: unban?
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Września, 2011, 19:38:57 pm »
I tak płacz jest był i będzie wiec mam ****** dziś pograłem i płacz na każdym kroku więc nie ma to sensu nowego konta też nie ma co bo low honor i kosi to wiadomo, że cheat przecież. Może CS:go będzie fajny to się pogra  :23: tu już doszedłem do poziomu cheat wiec po prostu nie będę specjalnie lamił. Jeszcze mnie kusi żeby nagrać jakiś fragmove żeby tym wszystkim beksa pokazać jak się gra :zkarabin:

nagraj fragmove lepiej jak sie nie powinno grac, czyli jak czitowales :] a nie pokazac jak sie gra, bo sam jestes lama uzywajac kiedys czity ;]

szpaQ

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Września, 2011, 22:15:02 pm »
Bezpodstawnie sobie możesz mówić. Chce coś nagrać ale pb kick po 1min od odpalenia frapsa.

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Re: unban?
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Września, 2011, 22:42:11 pm »
Ja mam jeden Twój filmik. Krótki bo krótki i nie za wiele widać ale lepszy rydz niż nic :)

http://www.youtube.com/watch?v=sriATppBbTU
« Ostatnia zmiana: 30 Września, 2011, 22:44:45 pm wysłana przez gouomp »

szpaQ

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Września, 2011, 22:52:09 pm »
no lipny bo nie widać wrogów dopiero jak dostaną to się pokazują  :icon_mrgreen: nie wiecie jakim programem mogę nagrać bo próbowałem dwoma i pb kick może dlatego, że nie mam oryginalnej  wersji chodź jeden z nich był darmowy. Jak masz więcej filmików to dawaj  :icon_biggrin: w sumie takie filmiki ze spectora czy dema to kaszna, lepsze będą normalne gdzie będzie widać to co ja widzę.
« Ostatnia zmiana: 30 Września, 2011, 23:16:29 pm wysłana przez szpaQ »

fo$fik

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Października, 2011, 01:33:31 am »
mam dość, pewnie źle robie ale wątek zamknę żeby nie podjudzać

edit:
po namowach otwieram, jak Kurczak zdecyduje że wystarczy tego to sam zamknie

ps: szpaQ, gwiazdko Ty moja, celebryto ;) Oszczędź sobie filmików, zapisz sobie na dysku dla potomnych ^^
« Ostatnia zmiana: 01 Października, 2011, 07:55:42 am wysłana przez fo$fik »

szpaQ

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Października, 2011, 13:50:16 pm »
Coś z dzisiaj: http://hotfile.com/dl/131191866/7cf1057/demo0008.dem.html tzn jak zazwyczaj "wychodzę" z servera.

fo$fik

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Października, 2011, 14:15:05 pm »
Ale kogo to obchodzi !?  ;o

szpaQ

  • Gość
Re: unban?
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Października, 2011, 14:37:01 pm »
Jeśli to co gouomp wrzucił kogoś obchodziło to dlaczego to nie ? Twoje posty są *******biste :22:

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Re: unban?
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Października, 2011, 18:35:10 pm »
Jeśli to co gouomp wrzucił kogoś obchodziło to dlaczego to nie ?

No nie wiem czy kogoś obchodziło. Ja jeszcze raz powtarzam, że tutaj chodzi o historię konta a konkretnie o powiązania do zbanowanych kont. Póki co nikt z nas w ostatnich dniach nie miał okazji przyglądać się Twojej grze i reakcji innych graczy ale wiemy, że jeżeli gracze będą ownowani to prędzej czy później zajrzą w historię (a uwierz mi, że wielu graczy ma o tym jako takie pojęcie) i od razu zaczną się kolejne lamenty typu: 'Cheaters Farm'...

Przykro mi, ale nawet jeżeli prawdą jest to co mówisz, że to brata sprawka to niestety w tym przypadku ta sprawiedliwość w czystej postaci nie będzie się do Ciebie uśmiechać.

ACI zawsze powtarza: pilnujcie swoich kont bo tłumaczenia o rodzinie i kumplach nie będą w ogóle brane pod uwagę.