Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: LAZAR przed rzekomym dojściem do GNS a podczas pobytu w CHROME (???)  (Przeczytany 5841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pilus

  • Gość
Re: GNS LAZAR
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Sierpnia, 2011, 11:30:48 am »
Nie szczerz tak zębów Topas  :)

Odgrzewany kotlet sprzed roku... jeśli można by prosić moderatora o usunięcie z nazwy tematu członu GNS, to byłoby bardzo miło.

Lazar, co myślę mógłby potwierdzić on sam nie był nigdy członkiem naszego klanu. Starał się o przyjęcie i miał status rekruta, w tym czasie my chcieliśmy wyjaśnić tą całą sprawę z jego banem. Na nasze usprawiedliwienie mogę dodać:
- znaliśmy się prawie od początku grania w AA3, nie tylko z "widzenia" nicka na serwerze, ale także z TS'a,
- nie mogliśmy przypuszczać, że ktoś kogo tak długo znamy w tak podły sposób będzie chciał nas wykorzystać,
- nie mamy też w zwyczaju traktować nawet wirtualnych ludzi, których znamy prawie rok, jak szmaty, stąd nasza obrona w jego sprawie i chęć rzetelnego wyjaśnienia całego zamieszania,
- wtedy w grę graliśmy jakieś 9 miesięcy, a klan istniał od 5 miesięcy, nie mieliśmy żadnej wiedzy na temat cheatów, ani PB, ani ACI, stąd nasza ślepota i wiara w słowa tego człowieka (do czasu).

Jeśli lazar miał w jakiejkolwiek formie umieszczony tag ^GNS^ lub GOREŃ Squad to na pewno nie jak członek klanu, bo nim nie był. Więc jeszcze raz, bardzo serdecznie proszę moderatora o usunięcie członu "GNS" z nazwy tego tematu, który to hańbi nasze, zapewniam, czyste imię.
Pozdrawiam
^GNS^Pilus

PS. Możecie też zmienić GNS na CHROME, bo właśnie w czasie kadencji w tym klanie został "wyłapany". :D
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia, 2011, 11:37:32 am wysłana przez Pilus »

fo$fik

  • Gość
Re: GNS LAZAR
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Sierpnia, 2011, 11:37:35 am »
No nie wierzę... rocznego gniota tak odgrzewają!
Ten temat umarł śmiercią naturalną a tu taki zonk... lol  ;o

fo$fik

  • Gość
Re: LAZAR przed rzekomym dojściem do GNS a podczas pobytu w CHROME (???)
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Sierpnia, 2011, 11:39:28 am »
A teraz wam nazwa tematu pasuje ;p ? :w00t:

Pilus

  • Gość
Re: LAZAR przed rzekomym dojściem do GNS a podczas pobytu w CHROME (???)
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Sierpnia, 2011, 11:40:27 am »
Bardzo dziękuję. :D

fo$fik

  • Gość
Re: LAZAR przed rzekomym dojściem do GNS a podczas pobytu w CHROME (???)
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Sierpnia, 2011, 11:49:38 am »
heheheh :D  :44:

Topik

  • Gość
Re: LAZAR przed rzekomym dojściem do GNS a podczas pobytu w CHROME (???)
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Sierpnia, 2011, 12:04:59 pm »
Fosiu drogi przez przypadek to zobaczyłem  jak przeglądałem forum :)) heheh no ale faktów trzeba siuę trzymać :)