Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Bana poproszę  (Przeczytany 2757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Atomek

  • Gość
Bana poproszę
« dnia: 27 Lipca, 2011, 00:05:59 am »
Rozbaniło się widzę jako żywo towarzystwo. Tu ban, tam ban, uwaga autoban też! Poproszę jednego dla mnie za czity. Jak dla mojego mejta Cyryla. Ma być taki sam (tylko poparty jakimś dowodem choćby jednym marnym). Chcecie być sami - będziecie sami. Pozdrawiam. (P.S.:to moje stanowisko w sprawie, nie całego klanu NoiT).  :kartka-zolta:  :zkarabin:  :kartka-czerwona:

louis

  • Gość
Re: Bana poproszę
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipca, 2011, 08:09:51 am »
Rozbaniło się widzę jako żywo towarzystwo. Tu ban, tam ban, uwaga autoban też! Poproszę jednego dla mnie za czity. Jak dla mojego mejta Cyryla. Ma być taki sam (tylko poparty jakimś dowodem choćby jednym marnym). Chcecie być sami - będziecie sami. Pozdrawiam. (P.S.:to moje stanowisko w sprawie, nie całego klanu NoiT).  :kartka-zolta:  :zkarabin:  :kartka-czerwona:

 :22:

fo$fik

  • Gość
Re: Bana poproszę
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipca, 2011, 09:18:09 am »
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...


...
...
...


edrama LoL

louis

  • Gość
Re: Bana poproszę
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipca, 2011, 13:29:44 pm »
Rozbaniło się widzę jako żywo towarzystwo. Tu ban, tam ban, uwaga autoban też! Poproszę jednego dla mnie za czity. Jak dla mojego mejta Cyryla. Ma być taki sam (tylko poparty jakimś dowodem choćby jednym marnym). Chcecie być sami - będziecie sami. Pozdrawiam. (P.S.:to moje stanowisko w sprawie, nie całego klanu NoiT).  :kartka-zolta:  :zkarabin:  :kartka-czerwona:

Atomek mam SZACUNEK to Ciebie że to że potrafisz się wstawić za "swoimi" graczami i masz chęć być traktowany na równi z nimi.

Jesteś chyba pierwszą osobą która chce otrzymać  :kartka-czerwona:'a znaczy sama o to występuje.

Jeszcze raz SZACUN

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: Bana poproszę
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipca, 2011, 14:42:42 pm »
Zawsze to miło spełniać prośby ale ban to wyróżnienie zarezerwowane dla czituchów, więc najpierw udowodnij, że ma bana a potem pisz głupoty. A jeżeli nie znasz szczegółów to się nie wypowiadaj "miszczu".

Popisałeś się jak zwykle, więc naprawdę będzie lepiej jak sobie pójdziesz na zieleńsze pastwiska gdzie nie będziesz marnować swojej jakże wyjątkowej erudycji.



Pozdrawiam w swoim prywatnym imieniu - "krzyżyk" na drogę.
« Ostatnia zmiana: 27 Lipca, 2011, 15:02:50 pm wysłana przez kurczak »