Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Escn sezon 3  (Przeczytany 9725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

.error.Waski^

  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1094
  • Karma: +59/-10
  • ..........................I NIC a gdzie appki;(
    • n00b .......
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #30 dnia: 30 Lipca, 2011, 15:41:17 pm »
Cytuj
Problem leży w tym, że kolega Wąski może sobie oceniać escn aa2 jednak jego proste przeniesienie swojej oceny z aa2 na aa3 w które de facto nawet nie gra uważam za niesprawiedliwe i błędne.
Kolego czytaj uważnie moje posty bo ja stwierdzam że: jeżeli administracja ESCN to jedna "klika" to nie ważne jaką ligę prowadzi.

Cytuj
    Podaj sobie rękę z DK ...- [ jak chce się coś robić to trzeba mieć nie tylko zabawki ale i trochę oleju w głowie]

    ... i tu udowodniłeś że niczym się nie różni liga AA2 od 3-ki...   tyle ode mnie DZIĘKUJE!!!

Uważam, że ten post jest Poniżej poziomu do którego można odnieść się w sposób merytoryczny i rzeczowy. Było by nam znacznie łatwiej ze sobą rozmawiać gdyby to jednak rozum pisał a nie rozemocjonowane serce ;p


Jest jak najbardziej rzeczowy i dokładnie odnosi się do całej sytuacji.

Cytuj
Oczywiście problem w tym, że decyzja zapadła w lidze aa2 a kolega Wąski pisze ża liga aa3 też jest do dupy choć zarządzają nią inne osoby a dk wcale nie podejmuje tam decyzji bo się na aa3 zwyczajnie nie zna :)

Nie napisałem w żadnym poście że AA3 jest do dupy! - a chodziło mi od samego początku o ADMINISTRACJE - a po tych wszystkich postach to utwierdziłem się w przekonaniu że mam rację:
Cytuj
nie n0o nie straciłem :))) ale mnie to rybka jak ktos nie ma nic lepszego do roboty tylko kozaczyc za kabelkiem to jego problem :D

Cytuj
doskonale rozumiem co myślą poszkodowani. Tak jak pisałem wcześniej w tym konkretnym przypadku uznał bym, że termin został zaakceptowany i Errory wygrałyby przez wo. I to jest moje prywatne zdanie

Jak chociaż Ty tak będziesz postępował to może wyjdziecie na + , ale nie zapomnij że nawet decyzja ADMINA została podważona.

Pozdrawiam.





Nie wąsko....!!!

Ulfding

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Lipca, 2011, 17:48:59 pm »
Cytuj
Kolego czytaj uważnie moje posty bo ja stwierdzam że: jeżeli administracja ESCN to jedna "klika" to nie ważne jaką ligę prowadzi.
Bardzo uważnie czytam Twoje posty. Dla pewności przeczytałem je jeszcze raz i nie znajduje tam stwierdzenia "jeżeli administracja..." 

Cytuj
Jest jak najbardziej rzeczowy i dokładnie odnosi się do całej sytuacji.

Nie mogę się tutaj z Tobą zgodzić. Na podstawie wypowiedzi Topika który mówił o osobach Z POZA LIGI mówisz mu że ma podać sobie rękę z dk.

Cytuj
Nie napisałem w żadnym poście że AA3 jest do dupy! - a chodziło mi od samego początku o ADMINISTRACJE
Przepraszam użyłem w poście skrótu myślowego pomijając "ligę".  Wydawało mi się że kontekst wypowiedzi jest jasny ale widocznie się pomyliłem.
jeszcze raz Ci piszę, że zdanie
Cytuj
nie n0o nie straciłem )) ale mnie to rybka jak ktos nie ma nic lepszego do roboty tylko kozaczyc za kabelkiem to jego problem
Tyczyło się klanów które w lidze w ogóle nie grały.

Cytuj
Jak chociaż Ty tak będziesz postępował to może wyjdziecie na + , ale nie zapomnij że nawet decyzja ADMINA została podważona.
Rozumiem, że piszesz o Adminie, który grał w tym meczu. Nikt nie mo.że być sędzią w swojej sprawie więc nie występował on jako admin. Co za tym idzie nie została podważona decyzja/opinia admina.
Ja nie mam tego typu problemów gdyż jako admin nie biorę udziału rozgrywkach i w czasie ich trwania nie byłem związany z żadnym klanem. Można powiedzieć, ze byłem main adminem ligi, ponieważ Topik miał z goła inną sytuację. 
« Ostatnia zmiana: 30 Lipca, 2011, 17:52:23 pm wysłana przez Ulfding »

Topik

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Sierpnia, 2011, 09:57:58 am »
Ja nigdy nie byłem arbitrem w żadnej sprawie bo nie było takiej potrzeby Ulf  dobrze wiesz. Widać nasza scena jest bardziej dojrzałą choć niektórzy temu bardzo zaprzeczali :))

fo$fik

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Sierpnia, 2011, 10:06:19 am »
Wiadomo, każdy będzie bronić swoich racji... ale nie wciskajmy komuś na siłę "kitu".
Widać nasza scena jest bardziej dojrzałą choć niektórzy temu bardzo zaprzeczali :))
A takie teksty Topik prowadzą tylko do kłótni... wygląda to na dość niedojrzałą prowokację.

Póki rozmawiamy jest ok, nie psujmy atmosfery.

louis

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Sierpnia, 2011, 10:13:32 am »
Topik




 :22:

Ulfding

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Sierpnia, 2011, 10:21:57 am »
Cytuj
Widać nasza scena jest bardziej dojrzałą choć niektórzy temu bardzo zaprzeczali )
Ja się po akcji z ramzesem nie wypowiadam na tekie abstrakcyjne tematy jak dojrzałosć sceny. :10:
Ten Pan miał podobno 33 lata...

Oboje Topik wiemy, że rożnie bywa czy to jedna czy druga scena gracze różnie się zachowują.
Są lepsze i gorsze dni.

Topik

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #36 dnia: 01 Sierpnia, 2011, 11:14:14 am »
co do ramzesa to no coment ... byl u nas w klanie byl dobrym graczem i co zeszmacił sie. a jacy sa ludzie to ja wiem bardzo dobrze

Irrhas

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #37 dnia: 01 Sierpnia, 2011, 12:49:51 pm »
Spokój mi tu;dojrzałość nigdy nie szła w parze z atrakcyjnością :29:

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Sierpnia, 2011, 12:44:13 pm »
Chyba pora na kolejny turniej, dawno już nikt nie sobaczył na CFC.