Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Escn sezon 3  (Przeczytany 9804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Topik

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Lipca, 2011, 09:39:28 am »
A tak koledzy z 2 jechal;i na nas ze scena aa3 jest nie dojrzala ... chyba im sie cos pomylilo bo u nas takich jazd nie bylo :) Widze ze czepiaja sie biednego DK który chciał cos zrobić ... ale tak to już jest poswiecasz swoj czas swoje zabawki a i taki jestes najgorszy ... zero wdziecznosci ..  :(

louis

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Lipca, 2011, 09:42:35 am »
"Takich jazd nie było"  hahahaha
Topik Ty chyba straciłeś pamięć.

Nie pamiętasz jakie ciosy szły w Twoim kierunku  :icon_question:

Topik

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Lipca, 2011, 15:01:38 pm »
nie n0o nie straciłem :))) ale mnie to rybka jak ktos nie ma nic lepszego do roboty tylko kozaczyc za kabelkiem to jego problem :D

Ulfding

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Lipca, 2011, 15:03:32 pm »
Niezła drama.
Jako autor pierwotnego regulaminu na bazie którego został zrobiony ten wasz do 2 i po przeczytaniu komentów uznałbym, że termin został zaakceptowany.

Cytuj
Topik Ty chyba straciłeś pamięć.

Nie pamiętasz jakie ciosy szły w Twoim kierunku
Tak w większości ze strony zespołów które w lidze w ogóle nie grały i tyczyły się nie tyle administrowania co niewyparzonego jęzora ;p

.error.Waski^

  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1094
  • Karma: +59/-10
  • ..........................I NIC a gdzie appki;(
    • n00b .......
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Lipca, 2011, 17:20:29 pm »
nie n0o nie straciłem :))) ale mnie to rybka jak ktos nie ma nic lepszego do roboty tylko kozaczyc za kabelkiem to jego problem :D

Podaj sobie rękę z DK ...- [ jak chce się coś robić to trzeba mieć nie tylko zabawki ale i trochę oleju w głowie]

... i tu udowodniłeś że niczym się nie różni liga AA2 od 3-ki...  :boooo: tyle ode mnie DZIĘKUJE!!!
Nie wąsko....!!!

Ulfding

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Lipca, 2011, 18:41:11 pm »
Wąski ty zaś w komentach do tego meczu dowiodłeś, że poziom twojej kultury nie odbiega od pana kukiego. Powiem Ci szczerze, że przyjść na gotowe to każdy potrafi. Dostaliście niekorzystną decyzję admina i odstawiliście focha z wychodzeniem z ligi. Podejrzewam, że podobnie zachowała by się drużyna przeciwna. Jak by nie zrobił admin było by źle. Nikt nie chciał iść na kompromis i tak to się skończyło a nie inaczej.  Co do słów Topika to nie były adresowane do Ciebie ani sytuacji z ligi aa2 nie jesteś w temacie ale wszystko wiesz najlepiej. I tu pojawia się Error
Pozdrawiam i życzę większego dystansu. Proszę nie zapominać że to tylko gra !

Lalus_O

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 267
  • Karma: +7/-5
  • codziennie budzę się z ciekawości...
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Lipca, 2011, 19:10:36 pm »
Wąski ty zaś w komentach do tego meczu dowiodłeś, że poziom twojej kultury nie odbiega od pana kukiego. Powiem Ci szczerze, że przyjść na gotowe to każdy potrafi. Dostaliście niekorzystną decyzję admina i odstawiliście focha z wychodzeniem z ligi. Podejrzewam, że podobnie zachowała by się drużyna przeciwna. Jak by nie zrobił admin było by źle. Nikt nie chciał iść na kompromis i tak to się skończyło a nie inaczej.  Co do słów Topika to nie były adresowane do Ciebie ani sytuacji z ligi aa2 nie jesteś w temacie ale wszystko wiesz najlepiej. I tu pojawia się Error
Pozdrawiam i życzę większego dystansu. Proszę nie zapominać że to tylko gra !

Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj prosze. Cale srodowisko aa2 wie jaka była sytuacja z tym meczem. I errory miały racje. I to też każdy wie. A decyzja była taka, ponieważ Dk lize dupe managerowi CEFO. I to też każdy wie. Jak widać były drużyny dobre i "lepsze". Wiec organizacja przerosła tworce tej ligi. Osobiście postąpił bym tak samo jak errory i zapewne większość sceny tez.

Topik

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Lipca, 2011, 19:37:59 pm »
nie n0o nie straciłem :))) ale mnie to rybka jak ktos nie ma nic lepszego do roboty tylko kozaczyc za kabelkiem to jego problem :D

Podaj sobie rękę z DK ...- [ jak chce się coś robić to trzeba mieć nie tylko zabawki ale i trochę oleju w głowie]

... i tu udowodniłeś że niczym się nie różni liga AA2 od 3-ki...  :boooo: tyle ode mnie DZIĘKUJE!!!

Ale ja z DK zyjemy w jak najlepszych stosunkach nie wiem co ci przyszlo do głowy :D

Ulfding

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Lipca, 2011, 22:06:51 pm »
Cytuj
Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj prosze.
Ależ drogi kolego w życiu bym się na temat tego meczu nie wypowiadał gdyby nie kolega Wąski.
Proszę jak to boli jak ktoś kto "nie ma pojęcia" zabiera głos w sprawie. Problem jednak w tym, że kiedy wy wypowiadacie się o lidze aa3 to możecie choć nic o niej nie wiecie i jest gitara. Kiedy ja to robię to jest już problem...  :10: Proszę zatem zdecydujcie się jakie standardy chcecie stosować. Napisałem tego posta z nadzieją, że dostanę odpowiedź taką jaką zamieściłeś. My gracze aa3 nie wcinamy się w waszą 2 więc proszę o wzajemność. Tylko tyle i aż tyle :)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 29 Lipca, 2011, 22:12:19 pm wysłana przez Ulfding »

Lalus_O

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 267
  • Karma: +7/-5
  • codziennie budzę się z ciekawości...
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Lipca, 2011, 00:36:07 am »
Ja sie o lidze aa3 nie wypowiadam, wiec nie przypinaj mi tego. Tylko zwróciłem uwagę Tobie na temat Twojego posta, ponieważ jego "prawda" odbiegała znacząco od rzeczywistości.

fo$fik

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Lipca, 2011, 10:06:38 am »
A ja dodam tylko że escn jest totalną żenadą w każdej formie ligi oraz całej tej szopki związanej z tym czym się ta strona zajmuję... aaa i nie ma przyszłości ;p ( to moje zdanie :D )

Topik

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Lipca, 2011, 10:36:31 am »
fosfik masz jakas inna alternatywe ??? nz tego co pamietam cos kiedys probowaliscie robic  i co z tego wyszlo ???  hmmm nic ? kazdy tylko poptrafi narzekac narzekac i narzekac ale zeby cos zrobic to już chetnych nie ma ..... czytajac takie wpisy odechciewa mi sie czegokolwiek ...

fo$fik

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Lipca, 2011, 10:41:18 am »
Jesli ktoś coś robi publicznie to oddaje się pod "osąd" / "opinie" publiczną. Jeśli Ty to robisz to nie możesz chłostać każdego kto skrytykuję to w czym siedzisz. Ja tylko wyrażam swoją opinię.

jetspike_pl

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Lipca, 2011, 12:03:12 pm »
hahahaha dziwczyny wiecej luzu w gaciach :P

czy sluszne czy nie sluszne decyzje podejmie organizator to i tak kazdy ma prawo to skomentowac.
dyskusja przypomina mi troche akcje ze stadionu: jak sedzia podejmie dobra decyzje, ale na korzysc rywala to wszyscy krzycza "sedzia chuj" ale jak pomyli sie na korzysc lokalnej druzyny to jakos nie krzycza. oczywista ze ten kogo problem nie dotyka nie rozumie tego o czym mysla poszkodowani i w gruncie rzeczy go to nie obchodzi.



Ulfding

  • Gość
Re: Escn sezon 3
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Lipca, 2011, 12:32:08 pm »
Cytuj
Ja sie o lidze aa3 nie wypowiadam, wiec nie przypinaj mi tego
Wydaje mi się a nawet jestem pewien, że wyraźnie napisałem że chodzi mi o kolegę Wąskiego. Tak więc
nie wiem dlaczego piszesz mi, że Tobie coś przypinam  :D.
 
Cytuj
Tylko zwróciłem uwagę Tobie na temat Twojego posta, ponieważ jego "prawda" odbiegała znacząco od rzeczywistości.
Jeżeli chcesz się posługiwać kategorią prawdy i rzeczywistości to proszę wykaż, że mój post jest fałszywy i odbiega od rzeczywistości.
Cytuj
A ja dodam tylko że escn jest totalną żenadą w każdej formie ligi oraz całej tej szopki związanej z tym czym się ta strona zajmuję... aaa i nie ma przyszłości  ( to moje zdanie  )
Prowokator :spam:
Jak najbardziej masz prawo do swojego zdania. W twoim przypadku wiem, że potrafiłbyś to uargumentować konkretnymi przykładami. Mam nadzieję  że głównie natury technicznej nie natomiast wyjazdami ad persona.
Cytuj
Jesli ktoś coś robi publicznie to oddaje się pod "osąd" / "opinie" publiczną. Jeśli Ty to robisz to nie możesz chłostać każdego kto skrytykuję to w czym siedzisz. Ja tylko wyrażam swoją opinię.
W pełni się z Tobą zgadzam. Problem leży w tym, że kolega Wąski może sobie oceniać escn aa2 jednak jego proste przeniesienie swojej oceny z aa2 na aa3 w które de facto nawet nie gra uważam za niesprawiedliwe i błędne. Kole mnie osobiście w oczy wnioskowanie jak w tym poście:
Cytuj
Podaj sobie rękę z DK ...- [ jak chce się coś robić to trzeba mieć nie tylko zabawki ale i trochę oleju w głowie]

... i tu udowodniłeś że niczym się nie różni liga AA2 od 3-ki...   tyle ode mnie DZIĘKUJE!!!
Uważam, że ten post jest Poniżej poziomu do którego można odnieść się w sposób merytoryczny i rzeczowy. Było by nam znacznie łatwiej ze sobą rozmawiać gdyby to jednak rozum pisał a nie rozemocjonowane serce ;p

Cytuj
czy sluszne czy nie sluszne decyzje podejmie organizator to i tak kazdy ma prawo to skomentowac.
Oczywiście problem w tym, że decyzja zapadła w lidze aa2 a kolega Wąski pisze ża liga aa3 też jest do dupy choć zarządzają nią inne osoby a dk wcale nie podejmuje tam decyzji bo się na aa3 zwyczajnie nie zna :)

Cytuj
czywista ze ten kogo problem nie dotyka nie rozumie tego o czym mysla poszkodowani
doskonale rozumiem co myślą poszkodowani. Tak jak pisałem wcześniej w tym konkretnym przypadku uznał bym, że termin został zaakceptowany i Errory wygrałyby przez wo. I to jest moje prywatne zdanie 
« Ostatnia zmiana: 30 Lipca, 2011, 13:03:40 pm wysłana przez Ulfding »