Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Chicken's Farm na gametracker.com  (Przeczytany 10123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fo$fik

  • Gość
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Lipca, 2011, 20:19:43 pm »
Jest Urząd do Walki z Parówkami (taki żarcik :D)

W sumie to nie rozumiem żarciku, może jestem nie doinformowany? Możesz rozwinąć?

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Lipca, 2011, 23:48:06 pm »
Jest Urząd do Walki z Parówkami (taki żarcik :D)


Może być, dawać adres a będę się tam zwracał z pytaniami  :P

louis

  • Gość
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Lipca, 2011, 02:16:46 am »
Louis, nabytki się pojawiły dopiero po twoim przejsciu do Hornets (na bazie informacji, że nie ma z kim grać - nie było obecnego info, że brakuje 1-2 graczy do szczęścia, bo więcej to bałagan).  Tu powód jest moim zdaniem zupełnie inny ale to już w sumie nie ważne - twoja decyzja i należy ją uszanować tak jak i inne twoje decyzje.


A wracając do głównego wątku:

@ptica - chyba raczej nie mają AA3 - tak myślę.

Trzeba było wprost napisać że po całej zaistniałej sytuacji została mi odebrana adminka na serwerze AA3 oraz na TS3.
Było miło ale się widocznie skończyło  :(
« Ostatnia zmiana: 02 Lipca, 2011, 02:19:27 am wysłana przez Louis »

louis

  • Gość
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Lipca, 2011, 02:23:00 am »
Ja i tak cały czas czekam na Louisa, adminke na serwerze ma, wpis na TS też, poparcie całej ekipy (starej i nowej), invite właśnie poszedł i już tylko krok od głónej wygranej ;)

Widocznie WYGRANA nie padła i moja adminka na serwerze+wpis na TS poszedł w pizdu  :D

No w sumie co się dziwić-nie przesiaduję na TS3 ostatnio,nie gram w CFC po reaktywacji-więc dlaczego ma mnie ktoś o tym informować   ???
« Ostatnia zmiana: 02 Lipca, 2011, 02:42:18 am wysłana przez Louis »

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Lipca, 2011, 16:58:32 pm »
Dziwi mnie, że nie na PW tylko tutaj ale ok, ma być widać dowód jaka to świnia z kurczaka. 

To fakt, na serwerze pojawiasz się sporadycznie, na TS jeszcze rzadziej ale to nie ma znaczenia - każdy z nas ma coraz więcej obowiązków i coraz mniej czasu na grę, więc nie ma to generalnie wpływu na uprawnienia - pozostają one jako uhonorowanie za wniesiony wkład i zaangażowanie (no chyba, że ktoś sam deklaruje, że nie chce).

Przeszedłeś do Hornets, żeby pograć, jest OK, rozumiem, że w CFC nie było już z kim grać - same duchy albo czołgiści (stąd pomysł na nabór nowych graczy z większą ilością wolnego czasu). Decyzja o przejściu do innego klanu nie miała wpływu ani na uprawnienia na TS ani na serwer gry - serwery są publiczne więc można być w dowolnym klanie i mieć uprawnienia wynikające z zaangażowania bądź honorowo w uznaniu wniesionych zasług. Jednakże wziąłem sobie do serca to co napisałeś o "martwych duszach" więc poleciały i wpisy w ESL i kilka adminek (nie tylko twoja).  Gwoli szczegółowego wyjaśnienia, dzień w którym nie było adminki był akurat dniem po crashu po którym nikt włącznie ze mną jej nie miał. Uzupełniłem ją zaraz next day jak tylko wszedłeś na serwer.

Po przeczytaniu twojej odpowiedzi wywnioskowałem (i wydawało mi się, że słusznie), że pożegnałeś się już definitywnie z CFC przechodząc na spokojną emeryturę i nie chcesz mieć już nic wspólnego z nami  więc jak to miałem inaczej zrozumieć ?  Bardzo żałuję, że tak się stało bo byłeś jednym z niewielu filarów na którym opierało się CFC - nieważne, czy grając czy siedząc na "emeryturze" - ważne, że ciągle w tym samym składzie. Nie ma znaczenia czy się gra i wygrywa czy przegrywa, ważne, że ludzie robią coś razem i w dobrej atmosferze. To tyle z mojej strony.


Może jakbyś chociaż raz odebrał telefon ode mnie (a dzwoniłem kilkanaście razy przez kilka dni) to nie byłoby tej całej pisaniny.





P.S.  Info dla tych co kupili chrupki i colę: idźcie się zająć swoimi sprawami -  ciągu dalszego nie będzie :P
« Ostatnia zmiana: 02 Lipca, 2011, 17:05:02 pm wysłana przez kurczak »

louis

  • Gość
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Lipca, 2011, 18:00:49 pm »
O crashu serwera i braku adminek pisałeś jakiś czas temu-po tym czasie adminka działała bez zarzutu.Wczorajszego dnia po wejściu na serwer AA3 zauważyłem że nie mam w trakcie gry zakładki Admin CP.Zaraz potem wszedłem na TS'ka TRZI i co widzę że przy nicku mam tylko i wyłącznie coins'a AA Player.


"Dziwi mnie, że nie na PW tylko tutaj ale ok, ma być widać dowód jaka to świnia z kurczaka."
A mnie dziwi dlaczego to ja nie zostałem i tym poprzez PW poinformowany o tej sytuacji-ale mniejsza z tym już teraz.

"nie chcesz mieć już nic wspólnego z nami  więc jak to miałem inaczej zrozumieć ?"

Nie kojarzę w którym momencie tak napisałem.

Co do telefonów to odpowiadałem SMS'ami bo miałem problemy natury RODZINNEJ.


kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Lipca, 2011, 19:08:04 pm »
No to wyjaśnione, ciesze się, że się pomyliłem.  I miło mi, że będziesz częściej na obu serwerach.  No chyba, że znowu czegoś nie zrozumiałem.




Edit:  chętnie porozmawiam (nie chce mi się pisać), więc zapraszam na kawę do biura.


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca, 2011, 19:25:29 pm wysłana przez kurczak »

jetspike_pl

  • Gość
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Lipca, 2011, 08:04:37 am »
PAX

pit-23

  • Gość
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Sierpnia, 2011, 04:04:14 am »
Ktoś właśnie "drukuje ten wątek" (tak pisze na stronie głównej w "użytkownicy online")

OMG :-D

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Sierpnia, 2011, 10:03:28 am »
A tak w ogóle to spadliśmy na 6 :( Znów nas CIA na Pipie wyprzedziła :(

Irrhas

  • Gość
Re: Chicken's Farm na gametracker.com
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Sierpnia, 2011, 13:17:32 pm »
Nooo...Panowie to czas się wziąć do roboty;palpitacji  ;) serca dostaje jak się dowiaduję że to wszystko znów za sprawą  CIA  :29: