Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: BEST Information Technology Festival w Gliwicach  (Przeczytany 4494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Coo64

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 809
  • Karma: +170/-63
Odp: BEST Information Technology Festival w Gliwicach
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Listopada, 2010, 17:04:58 pm »
Nigdy raczej sie nie pojawi... Ludzie wolą bardziej komercyjne tytuły, jak CoD, Battelfield, CS itd... Jakby to były czasy świetności AA...

AA straciło swą popularność a AA3 jej nigdy nie miało na takim poziomie jak pierwsze AA. Czemu AA3 nie zyskało popularności jak COD? Tu każdy jest w stanie podać kilka powodów. I z dziesiątek tysięcy graczy zostało niewielu, którym gra się podoba (osobiście sam znam 2-3 osoby, które specjalnie pod AA3 kupowały PC... i graja w coś innego). Jest trochę osób, którym AA3 się podoba ale nie ma co tu konkurować z COD czy BC2 jak się myśli o przyciągnięciu ludzi. Dla czego CODy i BC2 są lepsze od AA2/3? To też raczej proste pytanie. Największą wadą AA2 jest to że jest: stare, powolne(rundy dłuuugie a jak biegasz "na czerwono" to aż się odechciewa ruszać) i sztywne (są jakieś mody ale to nie to co w CODzie).
Została mała grupka graczy AA2 i pojawiła się mała grupka graczy AA3, gdzie obie nic nie znaczą na scenie FPS.

A co do samego LANu... Wszystkie tytuły poza PES 2011 i może W3 pójdą na średnich laptopach (na jednym jajku), ze zintegrowanymi kartami. Organizator mógł pomyśleć o wypożyczeniu sprzętu z miejscowej kafejki/kafejek nie był by to bardzo duży koszt jak by dodać reklamę owej kafejki zwłaszcza, ze w godzinach nocnych jest ona zamknięta(na99%). To były czasy jak się brało "kafejkę" w 8 na noc i grało w Q2 i SC :]

louis

  • Gość
Odp: BEST Information Technology Festival w Gliwicach
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Listopada, 2010, 17:16:32 pm »
Organizator mógł pomyśleć o wypożyczeniu sprzętu z miejscowej kafejki/kafejek nie był by to bardzo duży koszt jak by dodać reklamę owej kafejki zwłaszcza, ze w godzinach nocnych jest ona zamknięta(na99%).

W Gliwicach nie ma już żadnej kafejki internetowej.Wszystkie zostały zamknięte za względu na brak zainteresowania.

Co do popularności AA3 to jest jeszcze świeża gra-wszystko przed nią.

"Dla czego CODy i BC2 są lepsze od AA2/3"

Odp.Bo mają o wiele większe możliwości promocji-większe nakłady finansowe na to idą niż niż na serię America's Army z budżetu USA.O wiele większe-jak i na samą produkcję gry.

Raz się dałem "nabrać" reklamie CoD MW2-kupiłem wydałem około 129zł i co.Zainstalowałem raz chwilę pograłem jakieś 3 dni->UINSTALL.Płyty w pudełku leżą w biurku i czekają aż mi je włożą do grobowego M1 bo ta gra to pomyłka.

Lepsze darmowe America's Army


Lalus_O

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 267
  • Karma: +7/-5
  • codziennie budzę się z ciekawości...
Odp: BEST Information Technology Festival w Gliwicach
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Listopada, 2010, 01:57:21 am »


Co do popularności AA3 to jest jeszcze świeża gra-wszystko przed nią.

"Dla czego CODy i BC2 są lepsze od AA2/3"

Odp.Bo mają o wiele większe możliwości promocji-większe nakłady finansowe na to idą niż niż na serię America's Army z budżetu USA.O wiele większe-jak i na samą produkcję gry.

Raz się dałem "nabrać" reklamie CoD MW2-kupiłem wydałem około 129zł i co.Zainstalowałem raz chwilę pograłem jakieś 3 dni->UINSTALL.Płyty w pudełku leżą w biurku i czekają aż mi je włożą do grobowego M1 bo ta gra to pomyłka.

Lepsze darmowe America's Army



Zgadzam sie z Toba Louis w 100 %. CoD czy BC2 to jest typowa komercja. Reklamy w całym necie, nie zapominajac o tv przed kazda teraz czescia gry. W dzien wydania ustawiaja sie kolejki w sklepach. Idzie do nas moda ze stanow niestety i wszystko co komercyjne, to uwielbiamy. Nie wazne czy to jest dobre czy do dupy ale trzeba miec. I za tym trendem idzie gra w sieci. Ludzie graja w to co na swiecie najpopularniejsze. I to gry ktore mozna kupic napedzaja gospodarke a nie te ktore mozna pobrac za darmo. Z gry za darmo nikt nic nie ma.

Ja powiem ze gralem w sieci w CoD 4 tylko z gier podobnych do AA. Byla fajna, nawet powiem ze bardzo dobra. Ale nie to samo co AA. Za bardzo sie do AA przyzwyczailem.

Co do AA3, na 95 % mysle ze nie ma szans odniesc jakiegokolwiek sukcesu czy rozglosu, nie bedzie jakis wielkich turniejow organizowanych. Gra jest za darmo i to tez mowi samo za siebie. A te 5 % pokladam w nadzieje jaka zostala, ze moze stac sie inaczej :)
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada, 2010, 02:03:56 am wysłana przez ReD.^night.rider »