Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Clan z LineAge 2 szuka kanalu.  (Przeczytany 2518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

YabaYaba

  • Gość
Clan z LineAge 2 szuka kanalu.
« dnia: 02 Grudnia, 2009, 21:41:57 pm »
Witam. Szukałem dobrego servera TeamSpeaka ktory jest stabilny i ludzie polecili mi ten. Chcialbym zalozyc kanal okolo 15 osob na poczatku by bylo mysle. Przydaloby sie rownierz SA. Clan sie rozwija trzeba czesto ludzi przenosic na inne podkanaly. Po zrobiemu ally mysle ze liczba osob na kanale osiagnie nawet 30 moze i weicej. Wiec do sprawnego funkcjonowania clanu potrzebny jest sprawny TeamSpeak i admin ktory bedzie przenosil ,kikowal nieporzadane osoby i pilnowal ogolu porzadku na teamspeaku. Mam 24 lata. Bylem dlugo Adminem i jestem w tym doswiadczony poza tym. Jestem odpowiedzialnym czlowiekiem.  Jestem liderem clanu. SA nie potrzebuyje do zabawy tylko do sprawnego prowadzeniu clanu. Prosze o pozytywne rozpatrzenie wniosku o kanal jak i o przyznanie Admina.   Pozzdrawiam YabaYaba
« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia, 2009, 21:49:54 pm wysłana przez YabaYaba »

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Clan z LineAge 2 szuka kanalu.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Grudnia, 2009, 22:24:14 pm »
Witam,
na wstępie chciałem podziękować za okazane zaufanie i zainteresowanie naszym TS. Z przyjemnością założomy dla Was kanały klanowe i będzie nam niezmiernie miło Was gościć w naszych skromnych wirtualnych progach. Ze swojej strony oferujemy stabilne i dobre warunki techniczne, serwer backupowy na wypadek awarii oraz odpowiednie zaplecze administracyjne. W chwili obecnej nie ma możliwości uzyskania statusu SA, jednakże do przenoszenia po kanałach wystarcza statusu R (registered user). Uzyskanie statusu SA jest możliwe w terminie późniejszym.
Pozdrawiam,
Kurczak.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia, 2009, 22:36:16 pm wysłana przez kurczak »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Clan z LineAge 2 szuka kanalu.
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudnia, 2009, 23:53:05 pm »
Ja również ze swojej strony moge zapewnic dobre zaplecze z wiedzy jaka dysponuje na temat L2 oraz pomoc prawie 24/h na dobe na TSie. Sam posiadalem serwer dosc dlugi okres czasu i z checia nawet pogram, poznam i podziele sie wiedza z ludzmi ktorzy moga i mnie w tym temacie poduczyc!
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia, 2009, 08:56:50 am wysłana przez fo$fik »