Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Turniej AA2 i AA3  (Przeczytany 6172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

louis

  • Gość
Turniej AA2 i AA3
« dnia: 08 Września, 2010, 09:48:18 am »
Napiszę krótko:
W związku z tym iż poprzez przerwy,zmiany IP'ków wszystkiego co związane z Chicken's Farm Corporation graczom troszkę się zapomniało o istnieniu naszych serwerów AA2 tym bardziej AA3.

Aby to jakoś "odświeżyć" wśród graczy wpadł mi pomysł na zorganizowanie jakiś turniejów:
- AA2 (4vs4),
- AA3 (4vs4),

Wiadomo że taki pomysł będzie potrzebował wsparcie kilku osób-więc szuka się w tym miejscu chętnych to ogarnięcia tego (regulamin,odpowiadanie na pytania zawodników,skrypty itp. itd).

Oczywiście większy osobiście nacisk mam na rozpropagowanie America's Army 3 ale nie zapominam o poprzedniej serii tej gry.

W takim momencie w jakim się znajduje scena AA3 wiem że trudno będzie uzbierać 6-8 zespołów więc pomysł także jest taki aby w takich zawodach mogli by się znaleźć graczy niezrzeszeni w klanach-czyli tzw. MIX'y.

Proszę o wpisywanie swoich komentarzy to tego tematu.

Najważniejsza jest dobra zabawa  :read:






[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Września, 2010, 09:52:01 am »
potrzebujemy po min. 3 osoby od strony administracyjnej do aa2 i aa3

no i poparcia komendianta :)

popeq

  • Gość
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Września, 2010, 12:35:24 pm »
Juz myslalem nad tym turniejem dosc dlugo.. tylko zwarzywszy na moj brak czasu ostatnio to niestety musialem zastopowac z pomyslem. Oczywiscie jesli bedziecie potrzebowac mojej pomocy.. to sluze nia z mila checia..

I dam wam taki pomysl:

Turniej AA3 (nie pamietam ile map z ViPem jest w AA2 ^^) mozna by bylo zrobic pod tytulem
"Rescue VIP!"
Kazdy mniej wiecej juz wie o co chodzi.. czyli o same misje z VIPem.. byla by to fajna rywalizacja.. i szanse byly by wyrownane dla wszystkich bez wzgledu na to czy sa clanem czy Mixem.

Jesli chodzi o promocje tych turniejow to odrazu mowie ze warto by bylo wymyslic cos z transmisja TV! Przyciagnie to napewno duuuzo wiecej clanow niz tylko garstke.. a co za tym idzie CFC bedzie juz znane wszedzie.
I co najwazniejsze! Nie ograniczac sie tylko i wylacznie do clanow, squadow z PL!!!! Tego raz jest malo.. a dwa wieksza zabawa bedzie gdy beda rywalizowaly roznej masci nacje :)

Narazie to tyle odemnie ;)

HUA za inicjatywe :) !  OK :44:

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Września, 2010, 13:00:06 pm »
Ja przy aa2 moge cos porobic.

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Września, 2010, 14:38:38 pm »
 :?? a w aa2 sa jeszcze oficialne mapy z vipem oprocz hospa?
ja to noob jestem. 10 map znam ^^  ale jak cos to sie zglaszam na zawodnika :)

QQryQ

  • Gość
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Września, 2010, 14:50:24 pm »
Hosp SE ;P
Dusk

louis

  • Gość
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Września, 2010, 14:50:49 pm »
:?? a w aa2 sa jeszcze oficialne mapy z vipem oprocz hospa?
ja to noob jestem. 10 map znam ^^  ale jak cos to sie zglaszam na zawodnika :)

Jest jeszcze Dusk

QQryQ

  • Gość
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Września, 2010, 14:51:26 pm »
a mowiłem ze to nup ;p

popeq

  • Gość
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Września, 2010, 15:02:22 pm »
W AA2 nie ma problemu by VIPem zostal ktorys z teamu tak naprawde ^^ Nie ma moze uniformu VIPa ale za to wyswietla sie jak byk kto zostal trafiony ;)

Rescue VIP najbardziej pasuje do AA3.. Na AA2 niestety nie ma za duzo opcji rozgrywki.. ale moze wymyslec cos nowego mozna.. np "Defend obj" gdzie jeden z teamow broni swojego obiektu do ostatniego wojaka. To takie slabe troche.. no ale zawsze mozna cos innego wymyslec ;)

Ze ja juz nie gram w AA2 to musi pomyslec ten co w nia jeszcze pyka :)

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Września, 2010, 15:17:50 pm »
ale to musi byc proste w miare zeby ludzi nie zniechecic

popeq

  • Gość
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Września, 2010, 15:21:27 pm »
Proste to masz ligi np jak TWL, ESL, etc... tego ludzie wlasnie nie chca.. bo to juz jest nudne. Im lepsza zabawe stworzysz tym wiecej ludzi bedzie chcialo sie w nia bawic... a co to za zabawa w typowy random AA2? Takich lig, turnieji jest w ciul..

Remek

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 251
  • Karma: +7/-8
  • forumowy fajter
    • Troskliwe Misie
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Września, 2010, 18:01:17 pm »
dajcie turniej na reconie! 30osob i jazda ;]



Kedzior

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +3/-4
  • B R N S
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Września, 2010, 19:57:33 pm »
Ja do 20 mogę pomagać^^ A może jakąś mapke do AA2 stworzyć, pamiętam graliśmy w jakiejś kuchni, wszyscy się dobrze bawili i wszyscy mieli równe szanse, może coś w tym kierunku też?

popeq

  • Gość
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Września, 2010, 21:02:00 pm »
Noooo!!! Hahaha XD Pamietam ta kuchnie ! :P Byla mega w ciul :P Pamietam jeszcze wtedy gral Obcy i Raider.. i VSFy ogolnie te z prawie cale hehehe normalnie stare dobre czasy :)))

Niestety moj drogi padawanie to chyba nie przejdzie bo te mapki byly niezbyt dopracowane.. rozne bugi itp i raczej nie byla by fair gra jak by sie jakies teamy zawziely..:/

Ale pomysl przedni ^^ i wspomnienia tez xP (jest przy mące! No ku$#@ MĄKA!!!! ) hahaha to byly czasy ^^

Coo64

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 809
  • Karma: +170/-63
Odp: Turniej AA2 i AA3
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Września, 2010, 21:18:04 pm »
I to jest pomysł... wprowadzić mapę "nieoficjalną". Edytor ma już z 3 lata powinno być ich trochę. Zaraz coś poszukam :)
Jest 2gi serwer niehonorowy (o ile się nie mylę) mogła by tam stanąć do ćwiczeń publicznych... dzięki czemu serwer by się zapełniał.
Do tego zastosować jeszcze mod... widziałem taki co był ala COD... zginełeś = natychmiastowy respawn i tak aż do wygranej lub końca rundy lub zwiększenie szybkości rozgrywki na x1,5-2.
« Ostatnia zmiana: 08 Września, 2010, 21:30:29 pm wysłana przez Coo64 »