Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Odp: Spam z Americas Army 3 Server  (Przeczytany 6767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chomiq

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Lipca, 2010, 15:42:20 pm »
Wszyscy sie tym podniecili ale to Maly przeniosl swoja dyskusje na TS wiec i tam dostal reprymende.

Public to nie mecz, tutaj drugiej stronie niezbyt milo sie gra jak ktos z przeciwnego teamu bezczelnie dobija kazdego jak leci. Tym bardziej jak przez 10 sekund komunikacja jest zablokowana dla polozonego gracza, wiec mozna spokojnie go zwiazac lub zabezpieczyc teren dookola niego. Admina nie ma - zle, admin jest i robi porzadek - naduzywanie wladzy. Maly praktycznie kazda runde mial -3 lub wiecej roe za dobijanie i wystarczalo popatrzec jak gina ludzie z teamu zeby wiedziec, ze nie bylo to przypadkowe.
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca, 2010, 15:44:31 pm wysłana przez Chomiq »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Lipca, 2010, 15:53:58 pm »
Cytat z Admińskiego:

Cytat: kurczak
Kopy są za dobijanie z bliska i z premedytacją - czyli za egzekucję.

"..." Dobicie z daleka, żeby nie było kablowania jest dopuszcalne.

Sprawa odnośnie dobijania nie podlega dyskusji. Dobijanie podczas gdy możemy bez problemu zabezpieczyć rannego będzie karane, najpierw będzie oczywiście upomnienie, nie zastosowanie się do upomnienia urodzi kicka.

Z tego co wiem to mały rzucał dość nie miłymi txtami (w postaci tekstowej) na TS i dostał za to "kicka". Przecież może już się logować, bana nie ma.

Co do jakiś kicków za TAGa to przykro mi że taka sytuacja miała miejsce. Więcej się nie powtórzy.
Tagi są dopuszczalne dowolne byle by nie były wulgarne i nie etyczne.

Savage ma bana na serwerze i nie zostanie mu zdjęty. Nie ma znaczenia nazwa konta czy są to kreseczki czy kropeczki czy nick Savage. Ban jest nie na playera tylko na konto każde które ma stworzone i zostanie dodany nowy ban jeśli jakieś konto stworzy i spróbuje na nim wejść na farme.

Pozdrawiam

popeq

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Lipca, 2010, 16:36:07 pm »
Strzelacie fochy ;)

Ja tu czegos nie kumam.
Wchodze wczoraj na serv.. a gram ostatnio rzadko bardzo.. pykalem jakies 30 min sobie od tak for fun byle by sie odprezyc, a tu za chwile mnie jakies dziecko irytuje podburzaniem towarzystwa i psuciem ogolowi zabawy.. po 1 upomnieniu na chwile zamilkl.. po 2 upomnieniu zamilkl na dluzej.. a 3 ja dawac nie musialem naszczescie bo zakonczylem "zabawe"

I teraz tlumacze czego nie rozumiem.

Wchodzac na serv.. wpierw musze spytac wszystkich czy aby czasami sobie ktos jaj na TSie nie robi? Czy aby napewno moja interpretacja 2-3-4 osob nie jest zla? Czy dzisiaj ma ktos okres i lepiej go nie strofowac? Czy to ze inny nick w grze niz normalnie to aby nie dzielo szatana? WTF? Opamietajta sie troszke moje drogie padawany... serv jest publiczny.. czytaj dla ogolu.. i wasze prywatne zachcianki, zabawy, igraszki, frustracje itp itd zachowanie zostawcie dla siebie ale nie podrzegajcie innych. Bawcie sie ale rozsadkiem. Pamietajcie ze sami nie jestescie. Chwala wam za to ze jestescie bo lubie z wami pogrywac nawet jak o tym nie wiecie ;) Ale pamietajcie tez ze i wy z kims gracie! Serv miescie wiecej osob niz tylko was.

Jest zasada nie dobijaj z premedytacja.. to tak samo jak RULS w TWLu np. Runda SETUP. Mozesz wtedy zabijac? Klikasz B chowasz bron i latasz po mapie czekajac az sie zacznie nastepna runda. Nie umiesz sie opanowac, strzelasz, zabijasz, przegrywasz. Strzelasz, dobijasz, wylatujesz. Do jednego sie mozecie przystosowac to dla czego do drugiego nie? 8o Pijac do waszego dobijania podczas meczow i przyzwyczajen ;)

Dokncze moze pozniej ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca, 2010, 16:37:39 pm wysłana przez popeq »

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Lipca, 2010, 16:41:39 pm »
Kreski to nie nick, jak już wcześniej napisalem, więc nie podpada pod "dowolny nick".

Swoją drogą to chciałbym poznać konkretne zarzuty a nie tylko "jak posprzątacie bałagan to wrócimy". Można komuś chcieć włazić w tyłek dla dobra sprawy ale przynajmniej dobrze by było znać drogę do niego a nie domyślać się czego się oczekuje.

Może po prostu napisać kogo trzeba wyrzucić albo co zmienić, bo tak to można eksperymentować w nieskończoność. Albo Admini są źłi albo ich nie ma albo zasady durne. Generalnie to i tak zawsze będzie źle. Chociaż  jak pamiętam na początku było dobrze i jedynym problem był neuman którego wszyscy chcieli widzieć zbanowanego. Nie wiem co się zmieniło od tamtej pory ale można na próbę przestać się interesować co kto wyprawia na serwerze i poobserwować. 

WHT

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Lipca, 2010, 17:19:42 pm »
Jaki bałagan ocb?
Są zasady na serwerze, które były OD ZAWSZE, jak miałem 1 belke to Buldog walil mi w leb z AR i wiazal, wiec jednak można.
Pojawił się serwer na którym siedzi admin i coś robi a nie wita gości i strzelacie focha. Nikt tu przecież nikogo nie wygania, ani nie dominuje. Szanuję Was tak samo  jak wcześniej.

Mówicie o tym, że tagi odstraszają nowych, a sami zamiast im pokazać na czym polega gra, tak jak Was nauczył trening robicie odwrotnie. Ktoś kto dostaje niekoniecznie w łeb liczy na to, że może ktoś przybiegnie z pomocą i dalej będzie mógł obserwować jakiś teren, osłaniać (inna sprawa, że pózniej taki "pro" pewnie nazwie go camperem, ale to inna bajka...)
Im dłużej ktoś gra tym więcej potrafi, więc skoro potraficie zabić nowego to pokażcie mu co ma robić potem hm?
A jeśli nie to strzelajcie w głowę, nie będzie problemu.
 ;OK
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca, 2010, 17:21:31 pm wysłana przez WHT »

louis

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Lipca, 2010, 17:35:30 pm »
I ja się przyłączę do tej dyskusji jedną małą prośbą.
Proszę o umieszczenie ZASAD obowiązujących na serwerze w AA3Game.ini.Tak aby było od dnia jutrzejszego widoczne w MENU gry->SERVER->INFORMATION (z tego co kojarzę taka jest ta ścieżka).
Osobiście dla mnie sprawa odnośnie "zbrodniczego" dobijania wygląda następująco:
a) jeden raz-OSTRZEŻENIE,
b) za drugim razem-OSTRZEŻENIE,
c) za trzecim już powinno do "mózga" dotrzeć-jeśli nie to BAN czasowy (7 dni),

d)ewentualne wejście takiego playera na drugim koncie i nierobienie sobie nic z ZASAD panujących na serwerze  [k-czerowna] na serwerze.



Chomiq

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Lipca, 2010, 17:47:51 pm »
Zamiast 7dni to zwyczajnie na 20min. Jak wroci i bedzie to samo robil to wtedy juz decyzja adminow.

Malyy9

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Lipca, 2010, 21:00:52 pm »
Swego czasu dostałem za rozmowę z Luisem bana na TS3. I szczerze poza tym że była dosyć iskrząca wymiana zdań myślę że należał mi się ban niby za obrazę samego Kurczaka co nie jest w ogóle  prawdą. Jednak że wczoraj dostałem bana na 100 000 sekund bodaj, a za co? Chyba mi nie powiecie że za to wszystko co się działo na aa3? Bo to podejdzie pod lekką kpinę. W momencie gdy wybuchnęła niewielka wojna tutaj na forum ban zdjęty.

PS. Chomiq czytaj ze zrozumieniem proszę Cię albo nie odpisuj wcale.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Lipca, 2010, 21:39:40 pm »
Proponuję zakopanie topora, zakończenie sporów bez tłumaczenia kto jest czemu winny i co się komu należy. Zdjęcie banów jeżeli jeszcze jakieś zostały i skoncentrowanie się na grze dla przyjemności a nie dla pokazania kto rządzi i co kto komu może co i gdzie wsadzić.  Wydaję kasę na ten serwer od dawna ale nie będę wydawać na żródło kłótni i nieporozumień i jeżeli się sytuacja nie uzdrowi to po prostu serwer zotanie zlikwidowany. Nie stac mnie na sponsorowanie żródła złości i nieporozumień. Od zawsze admin CFC był autorytetem bez wyciągania "pałki" obecnie wygląda na to, że bez kopa się nie da. Jeżeli niesnaski pomeczowe mają się przenosić na serwer publiczny to bardzo jest to bardzo złe rozwiązanie dla takiego serwera.

Wracam ze szpitala i zamiast przyjemności z gry widze tylko jakieś zatargi z niewiadomego bądź mało istotnego powodu.  Nie może tak być - serwer jest publiczny a to zobowiązuje. Moje podejście do gry i zasad się nie zmieniło natomiast interpretcja tych zasad jest dla każdego inna co jak widać nie mieści się w założonych ramach zachowań.

Albo atmosfera się poprawi i to natychmiast albo nie ma sensu trzymać serwera który jest źródłem kłótni. Decydujcie sami  - grajcie w zgodzie albo serwer zniknie.

I żeby nie było, że jak zwkle napadłem na adminów - nie chcę nic wiedzieć i niczego rozstrzygac w lewo albo w prawo - ma być po prostu zgoda i dobra atmosfera.  Od jutra możemy wchodzić na nową lokalizację serwera, IP-ki zostały przydzielone - pozostaje tylko pytanie "czy warto" ?
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca, 2010, 21:43:53 pm wysłana przez kurczak »

Chomiq

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Lipca, 2010, 22:36:48 pm »
Swego czasu dostałem za rozmowę z Luisem bana na TS3. I szczerze poza tym że była dosyć iskrząca wymiana zdań myślę że należał mi się ban niby za obrazę samego Kurczaka co nie jest w ogóle  prawdą. Jednak że wczoraj dostałem bana na 100 000 sekund bodaj, a za co? Chyba mi nie powiecie że za to wszystko co się działo na aa3? Bo to podejdzie pod lekką kpinę. W momencie gdy wybuchnęła niewielka wojna tutaj na forum ban zdjęty.

PS. Chomiq czytaj ze zrozumieniem proszę Cię albo nie odpisuj wcale.

Bana ci sam zalozylem i sam zdjalem po konsultacji z Irkiem. Jak dla mnie byla to decyzja sluszna.

Pyskuwy w stylu "slaby jestes" polecialy w strone Irka na serwerze gry. Bylo to po tym jak Irek wpakowal ci kicka z serwera na 10min za bezczelne dobijanie. Racje przyznal nam sam Popeq cytowany przez ciebie we wczesniejszym poscie, zdaje sie ze drugie zdanie po twoim cytacie brzmialo "Uspokoj sie albo sam ci zaraz kicka sprzedam, graj a nie siejesz ferment". Z wlasnej woli wlepilem ci bana na 27h na TS3 bo akurat to mi przyszlo do glowy w momencie gdy uslyszalem, ze zaczynasz odwalac do Irka to samo na TSie.

Dziwie sie tylko temu, ze dyskusja nie odbywa sie pomiedzy mna, Irkiem, Malym, Popqiem i Koko. Glos zabieraja w tej sprawie osoby ktore nie byly wtedy na serwerze  i niepotrzebnie sieja ferment. Fakty sa takie:
a) Maly kicka na serwie dostal slusznego, dobijal praktycznie w kazdej sytuacji gdy opfor byl mozliwy do zabezpieczenia, teraz nawet nie probuje sie z tego wybronic, bo dobrze wie jak gral.
b) Savage wbil na serwer na koncie ktorego ani Ja ani Irek nie znalem i z miejsca dostal informacje zeby zmienil nick - odpowiedz na to brzmiala "spoko ja swoj jestem". Wg mnie Irek bardziej sie pomylil i zamiast kicka zrobil perm bana, bo sam chcial go potem zdjac po rozmowie z Savagem na TS, niestety webtool nie umozliwa tego - trzeba edytowac banliste w plikach serwera.
c) Prosze przytoczyc chociaz jedna sytuacje w ktorej ktokolwiek z HFoJow dostal wczoraj lub wczesniej kicka/bana na serwerze gry? Jezeli nie bylo czegos takiego to jakim prawem nagle wychodzi jakas nagonka jest na waszych klanowiczow i odpuszczacie sobie farme, bo jest "zla atmosfera". Jakims cudem Saw_Mill, Kaktusik, Quietly_Dark i inne osoby ktore byly wczoraj obecne gdy Maly dostal kicka dalej graja i nie wyrazaja swoich pretensji co do interwencji
d) Wyciaganie wnioskow z dwoch interwencji admina jest conajmniej smieszne dla mnie. Tym bardziej, ze byl to przedzial czasowy okolo 30min, a sam z Irkiem wczoraj spedzilem okolo 8-9 godzin grajac na farmie.

W kazdym razie jak powiedzial Kurczak, dalsze ciagniecie sprawy nie ma sensu bo wyolbrzymia sie tylko dwie sytuacje z 30min w przeciagu calych 72h od kiedy serwer stoi i niektore osoby wietrza w tym spisek i "psucie atmosfery".

HFoJe, macie pretensje do Farmy, a idziecie grac na Kuznie, gdzie jak widac panuje wspaniala atmosfera do gry:


Posted by [PCM]Dives84, 16.02.2010, 14:16

N00B ADMIN'S! :ranting: :( no reason kick/banned!!:ranting:

Posted by Tuksu.Fin, 03.03.2010, 16:49

Intresting ban i got. Kill admin few times and i get banned for cheating. If any proofs please tell mee too? But you cant find any... please remove my ban, because you dont have any real reason.

To sie nazywa hipokryzja.
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca, 2010, 23:16:50 pm wysłana przez Chomiq »

popeq

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #40 dnia: 27 Lipca, 2010, 09:40:33 am »
Ja tylko dodam ze najbardziej mnie rozbawilo drugie konto kolegi.. przypominaja mi sie COMy jak wlecialy na drugich kontach na nasz serwer pare razy i rozpierdzielali go doszczetnie .. heh dzieciaki w piaskownicy normalnie ;)

Czas zakonczyc te wasnie bo nie wiem w ogole po jakiego one sie tocza? :shotgun:

DukeNukem

  • starszy kurnikowy
  • Wiadomości: 132
  • Karma: +10/-1
  • Damn, I'm looking good.
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Lipca, 2010, 09:57:22 am »
Proponuję zakopanie topora, zakończenie sporów bez tłumaczenia kto jest czemu winny i co się komu należy. Zdjęcie banów jeżeli jeszcze jakieś zostały i skoncentrowanie się na grze dla przyjemności a nie dla pokazania kto rządzi i co kto komu może co i gdzie wsadzić.  Wydaję kasę na ten serwer od dawna ale nie będę wydawać na żródło kłótni i nieporozumień i jeżeli się sytuacja nie uzdrowi to po prostu serwer zotanie zlikwidowany. Nie stac mnie na sponsorowanie żródła złości i nieporozumień. Od zawsze admin CFC był autorytetem bez wyciągania "pałki" obecnie wygląda na to, że bez kopa się nie da. Jeżeli niesnaski pomeczowe mają się przenosić na serwer publiczny to bardzo jest to bardzo złe rozwiązanie dla takiego serwera.

Wracam ze szpitala i zamiast przyjemności z gry widze tylko jakieś zatargi z niewiadomego bądź mało istotnego powodu.  Nie może tak być - serwer jest publiczny a to zobowiązuje. Moje podejście do gry i zasad się nie zmieniło natomiast interpretcja tych zasad jest dla każdego inna co jak widać nie mieści się w założonych ramach zachowań.

Albo atmosfera się poprawi i to natychmiast albo nie ma sensu trzymać serwera który jest źródłem kłótni. Decydujcie sami  - grajcie w zgodzie albo serwer zniknie.

I żeby nie było, że jak zwkle napadłem na adminów - nie chcę nic wiedzieć i niczego rozstrzygac w lewo albo w prawo - ma być po prostu zgoda i dobra atmosfera.  Od jutra możemy wchodzić na nową lokalizację serwera, IP-ki zostały przydzielone - pozostaje tylko pytanie "czy warto" ?

Byłem wtedy na serwerze jakkolwiek nie będę komentował sprawy bo mnie ona nie dotyczy (mnie się krzywda nie działa), jednakże proponuje iść za radą Kurczaka, włączyć na luz, zamknąć wątek i wrócić do zabawy.
W końcu, chyba po to, ma to wszystko służyć  :52: agree

Pozdro
Duke


PS.
Gorąca prośba pewnie nie tylko moja Dajcie/Dajmy sobie już z tym spokój i wróćmy do  :cfaniak: :now:
« Ostatnia zmiana: 27 Lipca, 2010, 10:00:42 am wysłana przez DukeNukem »
One man, one world, one million babes to save!

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #42 dnia: 27 Lipca, 2010, 09:58:20 am »
Panowie dla mnie sytuacja jest co najmniej niesamowita.
Błacha sprawa, wyjaśniona powinna być od ręki a ciągnie się kilka dni.
Z igły - widły.
Nie ma sensu tego dalej ciągnąć, powiedziane zostało wszystko.

Pozdrawiam wszystkich a w szczególności graczy HfoJ.  :ok:

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #43 dnia: 27 Lipca, 2010, 10:03:25 am »
Amen.

Koniec dyskusji i udowadniania racji, wracajmy do gry i dobrej zabawy zamiast marnować czas na pokazywanie kto ma większego wacka.

 :52:  <45>
« Ostatnia zmiana: 27 Lipca, 2010, 10:08:06 am wysłana przez kurczak »

ChevyChelios

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Lipca, 2010, 10:07:04 am »
Sprawa zostala wyjasniona z najbardziej odpowiednia osoba i ja nie widze problemu.Ktos tu poprostu dalej proboje udowadniac jakies swoje racje i siac jakis ferment.