Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Odp: Spam z Americas Army 3 Server  (Przeczytany 6757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malyy9

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Lipca, 2010, 16:49:01 pm »
Wg jest to przerost władzy administracji na serwerze. Na słowa "administracja nadużywa władzy na serwerze" sam Popeq odpowiedział "życie". Uważam że nieco bardziej odpowiedzialne osoby powinny mieć jakąś władzę. Ciekawi mnie też dlaczego dostałem bana na TS3?
« Ostatnia zmiana: 25 Lipca, 2010, 16:55:58 pm wysłana przez Malyy9 »

Chomiq

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Lipca, 2010, 16:58:28 pm »
Sam Popeq ci chwile pozniej napisal "zaraz sam ci wlepie bana". Na TS3 dostaniesz znowu bana jak wbijesz z tagiem CoM.

WHT

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Lipca, 2010, 16:59:27 pm »
A może to nie jest przerost władzy, tylko jej obecność? Tutaj rola admina nie sprowadza się do witania i pozdrawiania graczy. Przysłowiowe trzymanie za morde pozwala eliminować kretynów (TK itd.)
« Ostatnia zmiana: 25 Lipca, 2010, 17:01:41 pm wysłana przez WHT »

Malyy9

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Lipca, 2010, 16:59:59 pm »
Tylko że Ja pytam za co dostałem teraz bana na TS3? Bo to chyba kolejny dowód na to że ktoś tu jest nieodpowiedzialny.

Chomiq

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Lipca, 2010, 17:08:45 pm »
Czytaj co do ciebie pisze, wejdziesz z tagiem CoM na TS3 to ci wlepie bana.

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Lipca, 2010, 22:50:20 pm »
kazdy ma prawo sobie grac na jakim zolnierzu ma ochote.

Tak o ile nick wogóle jest nickiem a nie ciągiem kresek lub nie jest wulgarny. Nick czyli ksywka opisuje gracza tak samo jak jego imię w realu.  Kreski nie są żadnym nickiem, nie determinują gracza, więc równie dobrze może go nie być na serwerze.


Odnośnie postawy COM to faktycznie słyszałem co nie co na ten temat, więc trudno się dziwić, żeby po takich tekstach oczekiwać innego traktowania.

dokladnie!

Tylko że Ja pytam za co dostałem teraz bana na TS3? Bo to chyba kolejny dowód na to że ktoś tu jest nieodpowiedzialny.
widocznie zasluzyle...

napisz posta w odpowiednim dziale a rozpatrzymy to
ale powiem szczerze ze ktos kto kiedys pisal i mowil ze farma to gowno, gnoj i itd itp.. tym podobne nie ma miejsca ani na ts ani na naszym serwerze :) a uslyszalem takie komunikaty dawno temu oraz dosc nie dawno :) takze dziekujemy Panu :)
« Ostatnia zmiana: 25 Lipca, 2010, 22:52:10 pm wysłana przez fo$fik »

ineuki

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Lipca, 2010, 05:54:05 am »
Oj Panowie, co to clan wars? do tego jeden z klanów nie istnieje,  :? jak na razie to tu są przepychanki słowne tylko, dali mu bana z tag :what: wszystko było ok, aż nagle jednego dnia  [k-czerowna] no sorry, ale to trochę dziwne, skoro podobno mówili "JEBAĆ CFCN" to ok dać im bana na tydzień żeby ochłonęli, ale zaraz po tym jak to powiedzieli, a nie bo się nagle komuś przypomniało, albo bo jego kolega usłyszał od kolego swojego dopiero teraz wiec  [k-czerowna]  bo patrząc na takie sytuacje nagle się komuś przypomni że może kiedyś po meczu z CFCN'ami  przegranym do zera wyrwała mi się jakaś wiązanka pod  ich adresem a do tego byłem pewnie jeszcze "pod wpływem" ;) i dostane bana albo i cały klan,  co oni zrobili? ustawili na powitanie przy wejściu na serwer ten tekst? co do SAVAGE to się wypowiadał nie będę, ale jeśli chodzi o małego to z tego co mnie pamięć nie myli kiedyś miał też taga NOIT i  jakoś nikomu z was jakoś nie przeszkadzało że kiedyś pod wpływem emocji chlapnął coś głupiego, a tu nagle się nagonka zaczyna.
PS. tak a propos nicka, jednakowoż bardziej sie wkurzasz jak Cię zabiją "..." czy "___"  niż jak Cię zabije taki "sławek"  po prostu taka taktyka ;) nie twierdze że powinna być używa bo nie powinna ale ban na konto za takie coś to przesada, ban na nicka i tyle.
i tak na przyszłość panowie admini, trochę spokoju więcej życze, bo wydaje mi się ze cała sytuacja powstała przez to że ktoś pod wpływem chwili podjął nie koniecznie najlepszą decyzje i teraz jej broni co by głupio nie wyszło ;) chociaż w sumie obu stron to sie tyczy  :tank:

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Lipca, 2010, 08:34:07 am »
Pan SAVAGE nie bedzie gral na serwerze Chickens Farm czy to na swoim ojczystym koncie czy wymyślonym w szlaczki.

Jest to ostatecznie stanowisko w tej sprawie i się nie zmieni. On sam wie dlaczego, a jeśli udaje że nie wie to z przyjemnością mu to uświadomię.

Co do małego, kiedyś słyszałem skargi również na niego, zbadam sprawę i zabiorę głos.

Wszelkie chamskie zachowania w kierunku CFC będą tłumione w zarodku.

----------------------------------------------------

Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim graczom za ciągłe rozkręcanie serwera, a w szczególności HfoJ'om (cały czas tam siedzą :P nie da się wbić normalnie jak się ich zleci tłum ;p hehe). Thx
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca, 2010, 08:39:23 am wysłana przez fo$fik »

popeq

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Lipca, 2010, 09:49:01 am »
Wg jest to przerost władzy administracji na serwerze. Na słowa "administracja nadużywa władzy na serwerze" sam Popeq odpowiedział "życie". Uważam że nieco bardziej odpowiedzialne osoby powinny mieć jakąś władzę. Ciekawi mnie też dlaczego dostałem bana na TS3?

Zycie moj drogi jest ciezkie.. ja w swoim otoczeniu elimnuje obecnosc idiotycznych podrzegaczy i na serwerze tez tak bede robil. Wprowadzasz nie mila atmosfere podczas gry, to wracaj tam gdzie takie cos jest tolerowane.

Nastepnym razem nie powstrzymam sie po sprawdzeniu konta by Cie/kogos zbanowac za zachowywanie sie jak idiota mimo sentymentu do tagu NOiT w historii itp itd. I do tego ze kiedys fajnie sie nam gralo.

1warn-kick
2warn-kick
3warn-BAN.

Temat wyczerpany.

ChevyChelios

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Lipca, 2010, 13:44:57 pm »
W imieniu HFoJ moge powiedziec tylko tyle ze poki co sobie chickena chyba odpuscimy. Albo sie szanujemy albo nie.Zasady musza byc na serwerze ale rowne dla wszystkich.
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca, 2010, 13:46:54 pm wysłana przez ChevyChelios »

SAW_Mill

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 302
  • Karma: +28/-12
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Lipca, 2010, 14:07:41 pm »
Szkoda, mam nadzieję że głowy szybko ostygną po obu stronach.
do zobaczenia na serverach  OK

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Lipca, 2010, 14:15:18 pm »
W imieniu HFoJ moge powiedziec tylko tyle ze poki co sobie chickena chyba odpuscimy. Albo sie szanujemy albo nie.Zasady musza byc na serwerze ale rowne dla wszystkich.

Wasza wola, płakać na pewno nie będziemy. Dziwi mnie tylko końcówka tej wypowiedzi:

"Albo sie szanujemy albo nie. Zasady musza byc na serwerze ale rowne dla wszystkich."

Czy o czymś nie wiem? Wydawało mi się że cały czas tak jest, więc tego nie rozumiem.

ChevyChelios

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Lipca, 2010, 14:16:32 pm »
no szkoda,szkoda bo wspieralismy ten serwer od samego poczatku nie tylko grajac na nim ale i czasem tez finansowo.Mam nadzieje ze ktos cos zrobi z tym balaganem to wrocimy na pewno.

Chomiq

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Lipca, 2010, 14:18:26 pm »
Chevy, ale o co chodzi? Wasi dostali kicka? Nie, no to co sie zachowujesz jakby ktos ci w twarz dal?

Akurat wczorajsza sytuacja doprowadzila do slusznego wznowienia dyskusji na temat postepowania z osobami ktore dobijaja, wiec ja w tym nic zlego nie widze.
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca, 2010, 14:21:05 pm wysłana przez Chomiq »

kubusgoth

  • Gość
Odp: Odp: Spam z Americas Army 3 Server
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Lipca, 2010, 15:33:02 pm »
I znow powroty to DOBIJANIA przecierz gra sama kara za to punktami roe. Ktos dobija z przyzwyczajnienia z meczy no i trudno nagle przestac i panowie wam rowniez czasem to sie zdarza.  Pozatym kopanie z TS za to co sie zrobilo w grze to troszke nie halo wszyscy sie tak tym podniecili bo maly siedzial u nas na kanale i nagle jeb i w pol slowa polecial i ani info za co ani nic. Z tagiem COM siedzial DUZO wczesniej az tu nagle zaczyna znow nagonka. Albo jest sie konsekwetnym i od samego poczatku sie cos tepi albo daje sie spokoj.