Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Mandingo01  (Przeczytany 13111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr.Silent.

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Czerwca, 2010, 22:32:33 pm »
To nie źle że Sub.Zero musi z ojcem grać na spec żeby móc zabijać

Sub.Zero: "tata chodzi idziemy grać bo mi nie idzie i fr muszę sobie poprawić plzzzz, bo nikt nie chce ze mną grać jak czituje to ktoś musi mi poghostować."

dodatkowo tak osoba miała włączonego cheata by było to bardziej zrozumiałem dla noobków (jak Ty), którzy nie widzą oczywistych, widocznych gołym okiem rzeczy.

P.S. Jedyne co potrafisz robić, to przerabiać obrazki z demotów, może powinieneś zostać moderatorem ich strony ?

**Chomiq**
Jak ktoś SZOAH-a zabija to znaczy że ma wspomagacz lepszy od niego bardziej zaktualizowany więc wie że gościu czituje. ewentualnie jak chce iść do kibla to daje się zabić, bo cały dzień nie wytrzyma wstrzymując. Po co ACI mamy SZOAH który goły okiem zamkniętym widzi że ktoś czituje. Lepiej żeby tylko jednym okiem patrzył a drugie zamykał, po co takie antyczity za szybko zużywaća gra się zapowiada że będzie jeszcze długo istnieć, ale później mogą powiedzieć że patrzył na nich z przymrużeniem oka :P i gdzie tu znaleźć kompromis.

**SZOAH**
Chomiq oprócz tworzenia demotów umie też grać na czysto co u was ([!]) jest zjawiskiem  nie występującym w przyrodzie. Poczekajmy aż będzie wszystko dobrze działać ze sprawdzaniem cziterów, haxów itp więc szykuj od razu jakąś wymówkę żeby fajna była nie wymyślona na poczekaniu.

« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca, 2010, 22:50:17 pm wysłana przez Mr.Silent. »

popeq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Czerwca, 2010, 23:21:36 pm »
Filmik ubogi.. w filmiku next blitza bylo widac o wiele wiecej (pewnie dlatego ze byl nagrany przez innego chitera i wyraznie sie rzucalo w oczy jak sie poruszaly opfory) ale moze po jakiejs tam glebszej analizie sie cos z tego wywnioskuje ;) (choc mnie sie osobiscie nie chce ^^ )

Troszke panowie robicie zadyme.. zachowujcie sie jak przystalo na doroslych a nie bawicie sie w przedszkole.

Szoah umiescil filmik..  CO NIE JEST ZABRONIONE NA TYM FORUM! Wyrazanie swojego zdania na temat innych clanow tez powinno miec swoje granice. Przytykanie o banach, chitach, kiedy daliscie sami bana jemu BEZ DOWODOW tez jest malo na miejscu. Zachowujecie sie jak gieroje ze wsi zdeczka.

I znowu mi sie dostanie po uszach bo pyska odezwalem w obronie ^^
COOL ^^

Chomiq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Czerwca, 2010, 23:30:39 pm »
Miales racje... jak SZOAH z kolesiami oskarza typka bez dowodow to jest ok? Nie ma rownych i rowniejszych.

Ja jak tylko zobaczylem, ze czytasz watek to powiedzialem, ze zaraz bedziesz bronil szoaha. Teraz poczytaj sobie co pisze na temat tego kolesia tata suba:
http://www.anticheatinc.net/forums/showthread.php?t=68312&highlight=mandingo01

"Raz gra super, raz gra jak noob - to na pewno cziter"
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca, 2010, 23:44:56 pm wysłana przez Chomiq »

popeq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Czerwca, 2010, 23:40:28 pm »
A co? Jak wy siadacie w dziesieciu pierdolac farmazony o braku dowodu to ja mam do was dolaczyc? Heh.. nie siadaj z ta dziecinada i na mnie kolego..

Chomiq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Czerwca, 2010, 23:46:04 pm »
Popeq  gdybysmy to wlasnie pokazali filmik szoaha to pewnie bys powiedzial to samo co ja. EOT z mojej strony.

QQryQ

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Czerwca, 2010, 07:02:34 am »
Tak z ciekawości, macie może w pb kick slot ?? na 2.8.5 potrzeba do tego 4 graczy  ;p
Widziałem jak  ostatnio gdzies na wygnaniu caporala kilka razy kolesie zalatwili ;)
Nie chcesz z kimś grać ? masz 3 kolesi na TSie ? ;p

Dandyz

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 123
  • Karma: +12/-1
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Czerwca, 2010, 08:08:52 am »
Pb_kick działał świetnie w wersji 3.0.7  :] jak jest teraz, tzn po patchu, nie wiem...

[DUNNO]^Ar0$^

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Czerwca, 2010, 08:09:07 am »
ale sie maniana dzieje;p

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Czerwca, 2010, 08:35:39 am »
pb_kick potrzebuje 10 slotów w 3jce teraz ;/

Ja tak powiem szczerze ze mam na ten filmik i na tego gracza wyj***ne. Niech sobie gra, a do nacisku na jego osobe przez
  • (lol) nie przyłącze się :)

Koleś ma 93 honor więc troche doświadczenia ma :)

Jesli chodzi o SZOAHA i jego "czity" (bo taka sprawa została poruszona tutaj też) to nie uważam żeby również czitował... Tak, ma bana na farmie ale nie za czity tylko jak to zostało gdzieś w jego temacie ładnie ujęte "dla dobra społeczności" (dlaczego reszta ma cierpieć przez jedną osobę? farma to serwer społecznosciowy i robi się tam takie zmiany jakie są najlepsze dla społeczności grającej tam)

Także luzik i jak się nie podoba towarzystwo to zawsze można zmienić serwer ^.^

ps: i skonczcie z tymi cziterami ;p

popeq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Czerwca, 2010, 08:59:36 am »
Popeq  gdybysmy to wlasnie pokazali filmik szoaha to pewnie bys powiedzial to samo co ja. EOT z mojej strony.

EOT.

louis

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Czerwca, 2010, 09:09:26 am »
*SZOAH*

Za ten burdel  (wyzwiska,TK itp.) co wczoraj zrobiłeś z chłopakami ze swojego temu
  • na serwerze European Honor Server grając przeciwko graczom z klanu w którym gra mandingo01 w moich oczach straciłeś wiele.

    Zachowanie Wasze że tak spokojnie to ujmę było mułem na dnie bagna.
    Jeśli tak postępujecie z kimś na kogo nie macie dowodów (chodzi tutaj o Mandingo01) aby się rozładować to chyba lepiej będzie jak sobie klupniesz dyńka w ścianę.

    Sorry za użyte słownictwo.

QQryQ

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Czerwca, 2010, 09:33:01 am »
foszek a może 10 slotow bo pb ustawione jest za mało pkt dla gracza, moze zamiast 1 dać dla każdego po 5 przykladowo...

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Czerwca, 2010, 09:42:13 am »
nie da rady, w pewnym momencie taka zmiane wprowadzili i tak jest defaultowo

WHT

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Czerwca, 2010, 11:25:08 am »
No wczoraj wieczorem na "European" to były jajca jak berety,  zastanawiałem się z ojcem czy nie nakręcić filmiku.  :D :D :D

*SZOAH*

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Czerwca, 2010, 12:01:25 pm »
*SZOAH*

Za ten burdel  (wyzwiska,TK itp.) co wczoraj zrobiłeś z chłopakami ze swojego temu
  • na serwerze European Honor Server grając przeciwko graczom z klanu w którym gra mandingo01 w moich oczach straciłeś wiele.

    Zachowanie Wasze że tak spokojnie to ujmę było mułem na dnie bagna.
    Jeśli tak postępujecie z kimś na kogo nie macie dowodów (chodzi tutaj o Mandingo01) aby się rozładować to chyba lepiej będzie jak sobie klupniesz dyńka w ścianę.

    Sorry za użyte słownictwo.
Wszedłeś w połowie gry i nawet nie wiesz o co poszło, poza tym siedziałeś w drugim teamie i rozmów na voip'ie niesłyszałeś...a wypowiadasz się jak byś wszystkie rozumy pozjadał.

P.S. Kim ty w ogóle jesteś by mnie oceniać od strony moralnej?