Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Mandingo01  (Przeczytany 13121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*SZOAH*

  • Gość
Mandingo01
« dnia: 29 Czerwca, 2010, 16:27:29 pm »
Dzisiaj został wrzucony na YT filmik z graczem Mandingo01 w roli głównej. Jest on członkiem klany DA, który czołuje w US TWL, obecnie są na pozycji 1. Statystyki gracza są oszałamiające, 28% procent oddanych strzałów w głowę....przyczyną tego są....cheaty.

Sub.zero i jego ojciec śledzili go już od dłuższego czasu. Na ACI także jest podejrzewany o używanie "wspomagaczy".

Oto dowody:
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=jE0d6GUxEuw[/youtube]


P.S. Link to BT: http://battletracker.com/playerstats/aa3/mandingo01/
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca, 2010, 16:33:01 pm wysłana przez *SZOAH* »

Chomiq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwca, 2010, 16:50:17 pm »
Ja powiem tak, ŻENUA - nastepnym razem jak nagrywasz filmik to przynajmniej nie ghostuj kolesia. Primo - siedzial za kanapa i glowa mu wylaciala pomiedzy drzwiami - nic nie zrobil. Gdyby cos mial to by odrazu wlecialo, a tak zabil typa ktory po ghoscie wlecial mu zaraz po tym jak flash wybuchl mu za plecami nie oslepiajac go. Secundo - sam masz tam na F1 13-1 - jak dla mnie cziter niezly z ciebie, bo ten koles z botem ma 7-3. Trzejcio - Sub.Zero sam jest podejrzewany przez nie jedna osobe o boty, podobnie jak Ty, wiec sorry ale malo kto bedzie mial na uwadze skargi plynace w waszych ust. Po czwarte - nie masz zadnych dowodow w postaci screena z botem lub bana od pb - nic mu nie udowodnisz filmikiem kreconym ze spektatora.

"Jest obserwowany" to znaczy, ze mial background check na ACI i jest czysty wedlug tego, gdyby byl obserwowany to by byl na watchlist.

[imgzoom]http://img41.imageshack.us/img41/1708/subz.jpg[/imgzoom]

Btw.
Sub.Zero - 21% headow
Locati (stary sub?) - 24% headow.

Cytat: *SZOAH*
Statystyki graczy są oszałamiające ... przyczyną tego są... cheaty.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca, 2010, 17:23:18 pm wysłana przez Chomiq »

louis

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwca, 2010, 17:23:15 pm »
Pierwsze miejsce mają w TWL'u US bo tam:
-jest mało drużyn,
-wiekszość drużyn dopiero się zapisała lub rozegrała debiutanckie spotkanie w tej lidze (czyli słabi na team DA przeciwnicy).

Większe ogary grają w TWL EU może napisz do Sub.Zero aby zobaczył na CFC Squad (statystyki meczów rozegranych,sprawdzenie każdego gracza osobno) i wg. mnie spokojnie można w tym gronie "zobaczyć" 3-4 takich graczy jak Mandingo01

Jak wierzysz graczowi Sub.Zero to powieś sobie jego plakat jako idola w AA3-żart.


A co mi powiesz i tym graczu-wnioskując po jego procentowym postrzeleniu przeciwnika w HEAD'a?
http://login.aa3.americasarmy.com/personnel_jacket?soldier=Locati.es&type=Performance


« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca, 2010, 17:28:20 pm wysłana przez Louis »

Chomiq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwca, 2010, 17:29:49 pm »
Powiedz mi tez, czym w statach sie roznia te dwa konta:

http://battletracker.com/playerstats/aa3/mandingo01/

i

http://battletracker.com/playerstats/aa3/Sub.Zero/

Popatrz na FR, coiny i procenty trafien.

*SZOAH*

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwca, 2010, 17:38:44 pm »
Szkoda mi Ciebie Chomiq....na prawdę. Nikt nie ghostował, tata Sub.Zero siedział na spekcie i nagrywał mandingo01, przez cały czas trwania gry, nie powiedział nic co by mogło nam pomóc. Po drugie koleszka mandingo01 był na watchliscie, oczywiście background check nic nie wykazał, ale o ile mnie wiedza nie myli to taki gracz jak NextBlitz do tej pory jest czysty na ACI. Powiedz mi w jaki sposób został "zdemaskowany" Nextblitz? Chyba właśnie filmikiem z YT nakręcony przez kogoś na spekcie, dodatkowo tak osoba miała włączonego cheata by było to bardziej zrozumiałem dla noobków (jak Ty), którzy nie widzą oczywistych, widocznych gołym okiem rzeczy.  Ponad 50% Twojej wypowiedzi to płacz na temat moich statów, Sub.Zero i tego jakimi wielkimi cheaterami jesteśmy, żal mi Ciebie stary.

P.S. Jedyne co potrafisz robić, to przerabiać obrazki z demotów, może powinieneś zostać moderatorem ich strony ?

*SZOAH*

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Czerwca, 2010, 17:47:00 pm »
Pierwsze miejsce mają w TWL'u US bo tam:
-jest mało drużyn,
-wiekszość drużyn dopiero się zapisała lub rozegrała debiutanckie spotkanie w tej lidze (czyli słabi na team DA przeciwnicy).

Większe ogary grają w TWL EU może napisz do Sub.Zero aby zobaczył na CFC Squad (statystyki meczów rozegranych,sprawdzenie każdego gracza osobno) i wg. mnie spokojnie można w tym gronie "zobaczyć" 3-4 takich graczy jak Mandingo01

Jak wierzysz graczowi Sub.Zero to powieś sobie jego plakat jako idola w AA3-żart.


A co mi powiesz i tym graczu-wnioskując po jego procentowym postrzeleniu przeciwnika w HEAD'a?
http://login.aa3.americasarmy.com/personnel_jacket?soldier=Locati.es&type=Performance



Locatie.es gra 90% czasu na bridge'u używając SDM, to chyba tłumaczy wszystko....

Chomiq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Czerwca, 2010, 17:50:15 pm »
Poczytaj swojego pierwszego posta jeszcze raz i powiedz mi kto tutaj placze.

O twoich statach wspomnialem, ze sa lepsze od tego "czitera" i znajdzie sie wiele osob ktore to wlasnie ciebie nazwa cziterem, podobnie jak Sub.Zero. Staty pokazalem dlatego, ze SA NIEMAL IDENTYCZNE w przypadku Sub'a i Mandingo, sub ma nawet wiekszego fraga od tego drugiego, a ty przytaczasz wlasnie to jako dowod na czitowanie. Udowodnilem ci tym, ze kazdy moze wyzywac od czitow na podstawie takich "dowodow". Na filmiku slychac "red house, red house" i sekunde pozniej koles wpada tam strzelajac na slepo. Jak dla mnie to ghost i to, ze wasi gracze sa w przeciwnej druzynie nie pomaga twojej obronie taty sub zero.

Gdzie masz ta watchlist, na ACI jedyne co wyskakuje o nim to BG checki i glupie pbss zglaszane tylko dlatego, ze "koles podejrzanie mnie zabil".

Powiedz mi w jaki sposob zdemaskowano NB, skoro ACI odrzucilo ten filmik jako dowod? Zawieszenie w TWL to nie zaden dowod i w dodatku nikt oprocz adminow TWL nie zna dokladnych powodow zawieszenia.

Aha, przypomne ci jeszcze jeden watek na tym forum:
http://forum.cfcn.pl/index.php?topic=3875.60

Powiedz mi teraz, jak to sie stalo, ze nagle stales sie ekspertem od cziterow i potrafisz na 100% powiedziec kto ma bota, a kto jest noobem.

Ps.
Ja cie od cziterow nie wyzwalem, a ty odrazu wyzywasz od nooba. Gratuluje, potrafisz bardzo niewiele.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca, 2010, 18:08:44 pm wysłana przez Chomiq »

WHT

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Czerwca, 2010, 17:50:45 pm »
Skoro jesteście tacy pro, to chyba nie powinien was obchodzić jeden koleś, który możliwe, że oszukuje. Olejcie i sobie grajcie.
Ja tu nie widzę płaczu, za to z Twojej reakcji na śmierć towarysza z drużyny reaguję brechtem za każdym razem jak to oglądam, weź może na moment odstaw tą grę i wyjdź na rower?

Chomiq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Czerwca, 2010, 17:55:06 pm »
Moje podejscie do tego jest takie:

Mam na to wylozone, koles moze sobie grac w ladderze NA i mam to gleboko gdzies, na serwerze nigdy go nie spotkalem. Podejrzenia ze strony kolesi z infinity sa dla mnie conajmniej smieszne, rownie dobrze zlodziej moglby oskarzac innego zlodzieja, ze wlamal mu sie do chaty. Nie wiem w ogole po co tutaj zalozyles ten watek.

louis

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Czerwca, 2010, 18:00:34 pm »
*SZOAH*

Po obejrzeniu filmiku stwierdzam iż posądzanie kogoś na podstawie filmu ze SPECTA jest słabym dowodem ponieważ:
-na każdym demie AA3 będziesz dołączał tekst NO RECOIL and AIMBOT -taki jest urok dem w America's Army.W poprzedniej serii też ten błąd jest do widoczny.
-w nazwijmy to "CZERWONYM" budynku na WEST Mandingo01 spokojnie mógł słyszeć (DOBRY DŹWIĘK) jak OP'fory kierują się w jego stronę - to samo jest w przypadku kampienia na schodach w okolicach ogródka.

*SZOAH*

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Czerwca, 2010, 18:06:27 pm »

Ps.
Ja cie od cziterow nie wyzwalem, a ty odrazu wyzywasz od nooba. Gratuluje, potrafisz bardzo niewiele.

Secundo - sam masz tam na F1 13-1 - jak dla mnie cziter niezly z ciebie, bo ten koles z botem ma 7-3.
Moje podejscie do tego jest takie:

Mam na to wylozone, koles moze sobie grac w ladderze NA i mam to gleboko gdzies, na serwerze nigdy go nie spotkalem. Podejrzenia ze strony kolesi z infinity sa dla mnie conajmniej smieszne, rownie dobrze zlodziej moglby oskarzac innego zlodzieja, ze wlamal mu sie do chaty. Nie wiem w ogole po co tutaj zalozyles ten watek.

Sv_myslenie 0
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca, 2010, 18:12:28 pm wysłana przez *SZOAH* »

Chomiq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Czerwca, 2010, 18:09:47 pm »
No i wlasnie tym ci pokazalem, ze na takiej podstawie ktos moze ciebie nazwac cziterem. Po trzech rundach masz staty lepsze od tego kolesia z botem.

Dopuki nie zlapiesz kolesia na pbss, cvarze lub md5 to nic mu nie udowodnisz. Podobnie jak subowi i innym kolesiom wyzywanym od cziterow.

Odnosnie demotywatora to wybacz, ale rozbawil mnie (i nie tylko) tekst "Sub.zero i jego ojciec śledzili go już od dłuższego czasu".

Btw.
Nextblitz mial 137 hawkeye, sub ma 833. Stojac za takimi ludzmi nie zdzialasz wiele oskarzajac innych o czity.

Taki maly szczegol, gdy ciebie oskarzano o czity itp to ja akurat mowilem to samo co mowie teraz na temat mandingo - bez solidnych dowodow nic nie udownisz. Mozesz sobie kogos banowac na jednym serwerze, ale na globalna banliste takim sposobem koles nie wskoczy.

MEGA EDIT

LOL, ty masz 1447 hawkow, przeciez to jest komiczne.

EDIT EDIT EDIT
Demota zrobilem sam uzywajac pro skilla w paincie.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca, 2010, 20:11:04 pm wysłana przez Chomiq »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Czerwca, 2010, 20:37:10 pm »
Ty, SZOAH a SubZero chce mnie jeszcze do klanu :D ? widze ze u was wesolo jest :) nie da sie nudzic ^^

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Czerwca, 2010, 21:38:03 pm »
ale nie czekaj... ja nie mam bana na cfc... ja mam sie gdzie podziac :D

Dandyz

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 123
  • Karma: +12/-1
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Czerwca, 2010, 22:18:59 pm »
Dobre, kurde naprawdę dobre  ;D ;D ;D ;D też jedyne co zwróciło moją uwagę na tym filmiku to wynik Shoaha i wynik "citera"  :what:

Shoah - osobiście nic do Ciebie nie mam ale wierz mi na słowo, że gdybym zabawił się w reżyserkę to gwarantuję Ci, że zrobiłbym z Ciebie normalnie Britney a nie tam jakiegoś czitera - tyle o dowodach w postaci filmu se specta