Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Relokacja serwera AAO3  (Przeczytany 4526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Relokacja serwera AAO3
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Czerwca, 2010, 12:44:44 pm »
I taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje :)
Szczerze to nie mamy pewności czy Wojtek nie zniknie na rok jak to ostatnio mialo miejsce... Rozumiem zapał, obietnice itd itp ale zapał szybko mija... a potem co dalej?


Wracaj szybko do nas Koko! Farma bez Kurczaka to nie to samo ;/

Hooah dla Kurczaka!
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca, 2010, 12:47:24 pm wysłana przez fo$fik »

W0JT3K_PL

  • Dev Team
  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1010
  • Karma: +28/-4
    • https://cfcn.pl
Odp: Relokacja serwera AAO3
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Czerwca, 2010, 12:47:17 pm »
Po długich rozmowach z Koko ustaliliśmy, że głównych targetem będzie Polska.
Dlatego zdecydowaliśmy się na wpięcie do sieci TP Net a nie do głównych węzłów providerów międzynarodowych...

a oto struktura:

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Relokacja serwera AAO3
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Czerwca, 2010, 12:47:58 pm »
I to wlasnie chcialem uslyszec. Dzieki Kurczak, wracaj do zdrowia jak najszybciej.

Dzięki wielkie, staram się bardzo wrócić jak najszybciej,  bo jakoś wszystko co mieliśmy przepchać stanęło w miejscu.  Niemniej jednak jestem dobrej myśli, jeżeli wszystko pójdzie dobrze za parę tygodni najpóźniej będziemy mieć z powrotem publica AA3 a AA285 mam nadzieję, że dużo wcześniej.  Trzeba się jakoś przemęczyć na "obczyźnie" jeszcze te parę dni więcej.

W0JT3K_PL

  • Dev Team
  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1010
  • Karma: +28/-4
    • https://cfcn.pl
Odp: Relokacja serwera AAO3
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Czerwca, 2010, 13:00:14 pm »
750k wejsc na co?
na stronę

Powiedz mi jakim cudem podwyzszysz popularnosc/zmienisz opinie o CFC swoimi skryptami?
Dokładnie tak jak piszesz, jeżeli zrobie to sam to będzie cud. Potrzebuje WAS, czyli uzytkowników by dawali swoje pomysły, wnioski i sugestie...

Na chwile obecna do AA3 potrafiles zrobic kicker fork super duper ktory kopal za pingi trzy razy mniejsze od faktycznego pulapu kopa.
Nic o tym nie wiem. Kicker został uruchomiony jako testowy a nie produkcyjny. Nigdzie nie ma informacji kierowanej do mnie że coś nie działa.

Chociaz chwila, mnie nie obchodza te skrypty, popularnosc i jakies pierdoly.
to po co ta dyskusja?

Mozesz i byc BFF'em Kurczaka, ale nie zmienia to faktu, ze ja chce uslyszec decyzje od Kurczaka, a nie od Ciebie.
Koko jest obecnie niedysponowany i nie jestem upowazniony do przekazania informacji dlaczego. Chcę zająć się farmą w jej kryzysowym momencie ale nie zrobię tego sam. To od Was zależy czy razem przywrócimy jej świetność.
Sprawami administracyjnymi niskiego poziomy mogę się zająć. Adminka, moderatorstwo forum, serwerów TS, AAO czy innych będą musieli się zająć ludzie odpowiedzialni i emocjonalnie dojrzali.

To dalej jest CHICKEN farm, a nie W0JTEK Farm Corporation.
Jestem chyba jedyną osobą, koko gdy wróci może potwierdzić, ktora była zawsze lojalna farmie i nigdy kwiatków nie robiła.

EDIT:
Koko napisał posta wyjaśniającego więc drogi Chomiqu ta dyskusja na forum publicznym, uważam, jest zakończona.
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam na PW lub telefon.
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca, 2010, 14:34:19 pm wysłana przez W0JT3K_PL »

louis

  • Gość
Odp: Relokacja serwera AAO3
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Czerwca, 2010, 13:47:31 pm »
Wracaj szybko do nas Koko! Farma bez Kurczaka to nie to samo ;/

Hooah dla Kurczaka!

x2

Będę dalej czekał aż z SZEFEM się spotkam na piwie   :-?

popeq

  • Gość
Odp: Relokacja serwera AAO3
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Czerwca, 2010, 14:25:03 pm »
Fajna sprawa ;) Mnie to cieszy :)


W0JT3K_PL

  • Dev Team
  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1010
  • Karma: +28/-4
    • https://cfcn.pl
Odp: Relokacja serwera AAO3
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Czerwca, 2010, 19:01:28 pm »
Właśnie wyszedłem z serwerowni...
Wrażenie niesamowite.. mundurowi przy wejsciu.. scisle odprowadzaja do skrzyneczki..
Normalnie jak w wojsku :)

Posiedzialem tam chwilke tylko by plytke wrzucic i wlaczyc maszynke a temperatura i nawiewy bezposrednio z klimy chyba juz gardlo zalatwily...

Niestety nie podpieli mi VGA i klawiatury pod konsolke wiec jutro bede stawial AAO3

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: Relokacja serwera AAO3
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Czerwca, 2010, 20:07:54 pm »
Po długich rozmowach z Koko ustaliliśmy, że głównych targetem będzie Polska.
Dlatego zdecydowaliśmy się na wpięcie do sieci TP Net a nie do głównych węzłów providerów międzynarodowych...

a oto struktura:


Hurra Hurra - mojaż to struktura .. w końcu mi ping zlezie w dół może :)

I taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje :)
Szczerze to nie mamy pewności czy Wojtek nie zniknie na rok jak to ostatnio mialo miejsce... Rozumiem zapał, obietnice itd itp ale zapał szybko mija... a potem co dalej?


Wracaj szybko do nas Koko! Farma bez Kurczaka to nie to samo ;/

Hooah dla Kurczaka!


Wracaj szybko do nas Koko! Farma bez Kurczaka to nie to samo ;/

Hooah dla Kurczaka!

x2

Będę dalej czekał aż z SZEFEM się spotkam na piwie   :-?

X100
750k wejsc na co? Na serwer AA3? Przy max 700 osobach grajacych na wszystkich serwerach? Myslisz, ze przyciagniesz osoby skryptem? Na chwile obecna farma jest znana pod pojeciami:
- cheaters farm - tak mowia bolce z zachodu ktore nie potrafia grac i uwazaja, ze kazdy lepszy od nich, a w szczegolnosci Polak, to cziter
- lagfest - tak mowia ci ktorzy wiedza co to znaczy grac na pelnym serwerze w AA3
- mixa - czyli osob ktore korzystaja tylko i wylacznie z serwera treningowego do rozgrywek w lidze TWL (ups, reklama -  [k-czerowna])

Powiedz mi jakim cudem podwyzszysz popularnosc/zmienisz opinie o CFC swoimi skryptami? Na chwile obecna do AA3 potrafiles zrobic kicker fork super duper ktory kopal za pingi trzy razy mniejsze od faktycznego pulapu kopa.

Chociaz chwila, mnie nie obchodza te skrypty, popularnosc i jakies pierdoly. Mozesz i byc BFF'em Kurczaka, ale nie zmienia to faktu, ze ja chce uslyszec decyzje od Kurczaka, a nie od Ciebie.

To dalej jest CHICKEN farm, a nie W0JTEK Farm Corporation.

Chomiq - bez napinki ;) Btw. dzisiaj byłem na fajnym szkoleniu :) powiem tylko, że w zastosowaniu był kwadrat komunikacyjny Von Thun'a :) polecam zaznajomienie się z nim przed w trakcie i po pisaniu postów :)
Bardzo potrafi poprawić stosunki międzyludzkie - i to była uwaga do ogółu a nie tylko do Chomiczq'a ;)
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


jetspike_pl

  • Gość
Odp: Relokacja serwera AAO3
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Czerwca, 2010, 21:09:20 pm »
@ Borgir
http://www.kbroszko.dominikanie.pl/ps-kwadrat.htm

eeeeeeee, to ja wole juz 0,5 litra. najlepsze lekarstwo na wszsytko (spike approved) nie chce ci sie nic? nie wiesz jak zagadac? nie dogadujesz sie z kims? wkurwiaja cie zona i dzieci? zmeczony po pracy? nie umiesz tanczyc? jestes spiety? jestes chory? jestes zdrowy? boli cie glowa? masz kaca? straciles prace? dostales awans? obroniles magistra? dostales wolne? znowu jestes kawalerem? zycie jest piekne? jest wiele powodow dla ktorych powinienes pic ;) znajdz wlasny  :44: