Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: CPU vs AA3  (Przeczytany 1194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
CPU vs AA3
« dnia: 09 Kwietnia, 2010, 14:55:43 pm »
Jak w temacie co ciekawego można zrobić, by gra działała płynniej i nie ścinała klatek co jakiś czas?

W piecu siedzi X2 4800+ @2,5GHz ostatnio zmodyfikowałem kable i taśmy dla lepszego chłodzenia oraz dodałem tunelik powietrzny do samego wentla cepa coby łykał zimno ... A teraz tak: mam AMD CPU optimizer tylko, ze to działa jakoś dziwnie z automatu nie rozpoznając programów korzystających z wielu rdzeni, wiem, ze ustawia się koligację po trzech królach w procesach, tylko, że to dopiero po odpaleniu aplikacji-  w związku z tym zapytowuję: czy istnieje metoda przypisania pliku AA3Game, aby podczas uruchamiania aplikacja automatycznie wskakiwała na dwa jajca cepa? Może ktoś spotkał się z jakimś mykiem w rejestrze lub programem producenta sprzętu AMD by taką operację przeprowadzało automagicznie, bo już mnie wkurza przełączanie się na procesy podczas uruchamiania gry, a tym bardziej że jedna na 20 kończy się zwiechą i to randomowo :(
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"