Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Inny regulamin dla Adminów  (Przeczytany 9310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Viehu

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Marca, 2010, 17:45:31 pm »
zarikus w imieniu fo$fika ktory podobno mu powiedzial iz nie wolno mi dawac R a ja nie mam pojecia dlaczego , za zly nick dostalem bloka na 5 dni na dodawanie R odczekalem swoje wiec o co chodzi

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Marca, 2010, 17:47:15 pm »
Przekazał, że zna sprawę i wieczorem odpisze w tym temacie. Spokojnie, tu nic nie zginie.

Viehu

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Marca, 2010, 17:49:34 pm »
Tylko że ja do wieczora nie będe miał R choć nic nie zrobiłem

popeq

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Marca, 2010, 18:15:04 pm »
Jezus calm down. Napinasz sie jak dzika ges.
Wyluzuj.. zrozum ze nie wszyscy maja tyle czasu co ty i nie  moga siedziec 24h na tsie czy forum LOL.

Zrobiles z igly widly to masz teraz brak R i slusznie. Ja bym podobnie zrobil.. ale pewnie bym jeszcze dal cie 2 tygodnie na rozpatrzenie wniosku za idiotyczne wznoszenie wrzawy o dupe maryny.
Czekaj teraz do wieczora i sciagnij moze w tym czasie skore to sie troszke wyluzujesz.

I zebys tu nie zaczal na mnie jechac to sobie zartuje.. a jak sie nie znasz na zartach to przeczytaj moj podpis i bedzie gites.

Ze spokojem nie ma co sie spinac. Moze powietrza zaczerpnij.

QQryQ

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Marca, 2010, 18:18:01 pm »
nie odbierz tego kolego opacznie, ale fakty sa takie
- miałes R siedziales na TSie i było wszystko okey
- napisałes posta który zupełnie nic nie wnosi, nic nim nie załatwiłeś, dowiedziałeś sie tego co od dawna juz wiesz
- straciłeś R na czas bliżej nieokreślony

zadaj sobie pytanie czy było warto ?

nie lepiej wejśc na kanał i zapytać normalnie jak czlowiek ?
każdy w mierę qmaty nastolatek załapie ze celowo wsadzasz kij w mrowisko, zamierzasz sie na starych wyjadaczy i myślisz że bedzie tak jak w grze, hs i po ptokach..
ci ludzie z niejednego pieca chleb jedli i maja to czego ty nie masz, wiedza jakie haselko wpisać na TSie i na servie, mimo naprawde przyjaznego i niezwykle "humanitarnego" podejścia do graczy możesz kogoś wqrzyć i bedziesz musiał pakować manatki...

ponownie zadaj sobie pytanie: czy warto ??

Viehu

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Marca, 2010, 18:21:55 pm »
Jeszcze nic nie wiadomo ja sobie poczekam do wieczora na fosfika i kurczaka a z Tobą konwersować zamiaru nie mam . Pozdrawiam

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Marca, 2010, 18:59:17 pm »
To teraz takie 2 pytania do Ciebie:
1. Dlaczego uważasz że ta R Ci się należy? I proszę zacznij wypowiedź używając takiego zwrotu: "Bo jestem... (dokończ)" - tak wiem jak w szkole ale probuje naprowadzic Cie na odpowiedni tor.
2. Do czego Ci jest potrzebna ta R?
Proszę o potraktowanie pytań poważnie i poważną odpowiedź.

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Marca, 2010, 19:05:21 pm »
  :wtf:  szukanie hakow na admina nie udalo sie  :]  

a po co ci dokladny nick zarikusa? jak chcesz cos z nim zalatwic na ts to i tak nie liczy sie co ma w nicku tylko ze ma status (SA)
zwykle szukanie pretekstu do kwestionowania pozycji admina.

...
Aby jednakże zakończyć dyskusję jakąś konkluzją:
jeżeli SA zaczną hakować TS'a, wyzywać na say to all, rzucać mięsem i przerzucać użytkowników dla zabawy to wobec takich osób z pewnością  zostanie zastosowany istniejący regulamin TS'a zgodnie z pkt o utracie R. Dopóki tak się jednak nie dzieje nie widzę powodu do umieszczania zbędnych treści w istniejącym regulaminie.

 no wlasnie   :44:  

Viehu

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Marca, 2010, 19:14:41 pm »
1. Bo jestem Cl-em klanu który ma na cfcn kanał
2.Po to aby móc swobodnie poruszać się po ts ( nikogo nie przerzucam po kanałach jeśli chce zagrać spara nie musze pisac na priv tylko moge przerzucic się  na kanal i zapytac)

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Marca, 2010, 19:19:32 pm »
Skoro tak uważasz to teraz dodam moje 3 grosze.
1. Twój argument jest śmieszny patrząc na Twoje wyczyny na TSie. Takiego CLa klan powinien się wstydzić. Pięknie reprezentujesz swój klan bluzgami, chamstwem i szmaceniem innych użytkowników TSa.
2. A ja widzę że R jest Ci potrzebna przede wszystkim do obrażania innych użytkowników TSa na allu oraz wszczynania nie potrzebnych awantur.

R zostaje odebrana do odwołania. (czas bliżej nie określony)

Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania TSa jako User

[DUNNO]^Ar0$^

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Marca, 2010, 07:40:12 am »
pogadane  :w00t: