Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Inny regulamin dla Adminów  (Przeczytany 9353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Viehu

  • Gość
Inny regulamin dla Adminów
« dnia: 23 Marca, 2010, 14:22:16 pm »
Mam pytanie czy dla adminów jest inny regulamin  ??

http://img707.imageshack.us/img707/1060/adminii.jpg

Tu jest załączony screen z rozmową iż admini mogą mieć nicki jakie chcą gdzie to piszę w regulaminie
Admini powinni chyba dawać przykład.

"I co to ma być za tekst że sie porywam z motyką na słońce" czy ja kogoś obrażam ?
« Ostatnia zmiana: 23 Marca, 2010, 14:27:18 pm wysłana przez Viehu »

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Marca, 2010, 14:27:49 pm »
Czyli trzeba Kurczakowi zabrac R bo na Tracku ma inaczej niz na TS :D :D :D

Viehu

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Marca, 2010, 14:30:00 pm »
3. Status R (MINIMUM 4 R-ki) przyznaje się wyłącznie posiadaczom kanału klanowego na TS za poręczeniem CL (login zgodny z nickiem na trackerze / w AA)*, nick dowolny ). 

Zarik powiedz mi proszę masz na ts login zgodny z grą lub trackiem ? NIE !

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Marca, 2010, 14:31:44 pm »
Nie. Ale mam SA i wystarczy. Jak sie nie podoba to zmien TS i tak zawsze z wami sa problemy . Sa jeszcze jaklies pytania jak nie to zamkne ten temat bo do niczxego ta rozmowa nie prowadzi .

Viehu

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Marca, 2010, 14:32:54 pm »
Tak nadal nie dostałem odpowiedzi gdzie w regulaminie jest napisane że admini nie muszą mieć zgodnych nicków bo nie widzę

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Marca, 2010, 14:39:55 pm »
A gdzie jest napisane ze musza ??

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Marca, 2010, 14:40:33 pm »
Dobra, więc tak:
Admin TSa reprezentuje TSa i daje przykład, to prawda.
Ale Admini wszyscy się znają bo jest nas kilku. Użytkowników TSa jest 50 razy więcej i Admini nie są wstanie ogarnąć ich wszystkich, dlatego Login użytkowników musi się zgadzać z loginem AA/trackera.
Admini mają swój wewnętrzny regulamin i jest on widoczny tylko dla nas, Wy nie musicie go ani oglądać ani wiedzieć o jego istnieniu, to nasza sprawa i my się nim kierujemy.

Btw... jak widzę macie dużo problemów, jesteście opryskliwi i chamscy, może dla dobra nas wszystkich rozważycie zmianę TSa? Nikt Was na siłę nie trzyma. Nie podoba się... do widzenia.
« Ostatnia zmiana: 23 Marca, 2010, 14:43:44 pm wysłana przez fo$fik »

Coo64

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 809
  • Karma: +170/-63
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Marca, 2010, 14:41:19 pm »
3. Status R (MINIMUM 4 R-ki) przyznaje się wyłącznie posiadaczom kanału klanowego na TS za poręczeniem CL (login zgodny z nickiem na trackerze / w AA)*, nick dowolny ). 

Punk ten mówi o statusie R nie SA.

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Marca, 2010, 14:41:34 pm »

Btw... jak widzę macie dużo problemów, jesteście opryskliwi i chamscy, może dla dobra nas wszystkich rozważycie zmianę TSa? Nikt Was na siłę nie trzyma. Nie podoba się... do widzenia.

x2
« Ostatnia zmiana: 23 Marca, 2010, 14:43:57 pm wysłana przez fo$fik »

QQryQ

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Marca, 2010, 14:43:33 pm »
widze że od 2 dni kombinujecie i szukacie zaczepki, wczoraj cos niespodziewanie opuściliście gre i nie wyszlo wam...
dzisiaj zaczepka o regulamin... dzieciaki jak myslicie ze dokument uprawniajacy do kupna alkoholu w sklepie to wszystko, to z grubsza wam powiem ze sie mylicie.
Ale spoko dawać bedziemu sobie tutaj spamowac forum do woli, taka mała uwaga na koniec, to że wytkniecie pkt regulaminu jakiemus SA to moze go zmusic do zmiany nicka, albo i nie.
Natomiast w momencie gdy wy podpadniecie, a podpadniecie napweno, nie bedzie litości...
Jak ci napisałem na TSie sa ludzie ktorzy traca prywatny czas by wiele spraw zalatwiało sie od reki, zebyście mieli komu w razie problemu poskarżyć i otrzymać pomoc.
Wy teraz kombinujecie jak tę "rękę" ugryźć, no życze powodzenia :]

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Marca, 2010, 14:52:29 pm »
Jak sie wam strasznie nudzi to tu mozna ciekawe rzeczy poczytac :

http://forum.cfcn.pl/index.php?topic=4174.0;topicseen

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Marca, 2010, 16:29:50 pm »
Nie rozumiem problemu,

na TS jest zamieszczony regulamin dla użytkowników celem uniknięcia ewentualnych nieporozumień z interpretacją obowiązujących użytkowników zasad.

Każdego SA znam osobiście i nie mam wątpliwości kto jest kim. Oczywiście będzie miło, jeżeli SA grający często w AA2  będzie mieć login zgodny z nickiem w grze (przykładowo QQ ma taki login) ale dopóki rozróżniam każdego SA prawidłowo to nie ma takiego przymusu.


Aby jednakże zakończyć dyskusję jakąś konkluzją:
jeżeli SA zaczną hakować TS'a, wyzywać na say to all, rzucać mięsem i przerzucać użytkowników dla zabawy to wobec takich osób z pewnością  zostanie zastosowany istniejący regulamin TS'a zgodnie z pkt o utracie R. Dopóki tak się jednak nie dzieje nie widzę powodu do umieszczania zbędnych treści w istniejącym regulaminie.
« Ostatnia zmiana: 23 Marca, 2010, 16:32:54 pm wysłana przez kurczak »

Viehu

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Marca, 2010, 17:16:44 pm »
kurczak ale zobacz że ja tylko grzecznie zapytałem czemu tak jest i tyle a tu widze od razu napinka się zrobiła żebyśmy ts-a zmienili . Chyba jeśli mam pytanie to mogę napisać na forum . Jeszcze jedno czemu straciłem kolejną R ? za to co napisałem na forum ? ja tylko chciałem zapytać jak jest z tym regulaminem i za to R tracimy ?
« Ostatnia zmiana: 23 Marca, 2010, 17:20:19 pm wysłana przez Viehu »

Viehu

  • Gość
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Marca, 2010, 17:38:11 pm »
"to się nazywa olewanie regulaminu nie będzie R przez 5 dni" to mi napisałeś jak mi zabierałeś R 15 marca , odczekałem 5 dni i 21 dostałem nową R od zarikusa . Teraz ponownie straciłem R i dowiedziałem się iż zabroniłeś mi dawać R moge wiedziec dlaczego ? skoro odczekałem swoje 5 dni ?

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Inny regulamin dla Adminów
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Marca, 2010, 17:43:11 pm »
Kto zabrał R ?