Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: AA 3.0.7  (Przeczytany 8552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Kwietnia, 2010, 14:53:09 pm »
no właśnie  BT mi chodziło :P ...

Louis pewnie tego nie wiesz, ale przez ostatnie 1,5 roku kopałem doły i nie mam wprawy w przestawianiu cyferek w kompie. Co i gdzie na PM podesłałbyś może? Wkręcające to AA3 powiem.. co prawda rozdaję non stop darmowe fragi, ale jednego już mi się udało ubić, związać, a do tego postawiłem z 6 kolesi w kilku rundach .. dużo ciekawiej niż 2.8.5 chociaż i w 2.8.5 będę grywał na pewno :) Rozdwojenie jaźni dostałem w pakiecie.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


louis

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #46 dnia: 07 Kwietnia, 2010, 14:56:15 pm »
no właśnie  BT mi chodziło :P ...

Louis pewnie tego nie wiesz, ale przez ostatnie 1,5 roku kopałem doły i nie mam wprawy w przestawianiu cyferek w kompie. Co i gdzie na PM podesłałbyś może? Wkręcające to AA3 powiem.. co prawda rozdaję non stop darmowe fragi, ale jednego już mi się udało ubić, związać, a do tego postawiłem z 6 kolesi w kilku rundach .. dużo ciekawiej niż 2.8.5 chociaż i w 2.8.5 będę grywał na pewno :) Rozdwojenie jaźni dostałem w pakiecie.

PM poszedł  ;OK

Witam w społeczności America's Army 3

WHT

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #47 dnia: 07 Kwietnia, 2010, 16:04:13 pm »
Po mojemu to zostawisz aa2, moze nie całkiem ale w jakimś stopniu. Zapraszamy więc wieczorem na  czikenowego "Brydża".  :):

SAW_Mill

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 302
  • Karma: +28/-12
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #48 dnia: 07 Kwietnia, 2010, 16:14:42 pm »
ja również zapraszam :)
he he he

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #49 dnia: 07 Kwietnia, 2010, 16:20:34 pm »
Muszę dostać zezwolenie na TS bo Was słyszę, ale sam nie mogę odpowiedzieć :P Wczoraj ktoś mi fajnie pojechał, ae nie pamiętam kto i co to dokładnie było (coś a'la 1. -"Ten z ar'em to u nas gra... szkoda, że wsparcia nie robi nikomu..." 2.-"ej ale naszych stawia do życia..." 3. -"padł ... szkoda fajnie mu szło...") czy coś w tym guście :P tak więc lepszy ze mnie reanimator jednostki niż fragmajster, ale i tak mi się podoba fakt, że każdy może pomóc zawodnikowi z teamu nie tylko medic :P

Na bridge jaki IP ? chyba że brydż to nie bridge :P Ja się panie nie znam, ja tam prosty newbie jestem :P
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


jetspike_pl

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #50 dnia: 07 Kwietnia, 2010, 16:24:26 pm »
bridge to nie bridge to teraz istny london bridge  ^^  borgir nie przejmuj sie nawet jakbys rok latal i nadal kiepsko gral to nic sie nie stanie. poza tym medyk to wazna funkcja  ;D

WHT

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #51 dnia: 07 Kwietnia, 2010, 16:26:05 pm »
Ja tak sobie wołam na most.  ;P

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #52 dnia: 07 Kwietnia, 2010, 16:27:00 pm »
Chyba nawet miałem przyjemnośc widzieć to kila razy ale zawsze mnie do pulpitu wrzucało na 3.0 więc olałem tę wersję wtedy :P Mnie potrzeba instruktaż - jak krowie na miedzy co po zainstalowaniu TS'a i wklepaniu IP w niego zrobić :( Tempa żyleta ze mnie i tyle :P Kto poprowadzi za rączkę w tym dziwnym skajpie ? :P
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Kwietnia, 2010, 19:53:15 pm »