Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: AA 3.0.7  (Przeczytany 8549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

-foaD][makdaiss

  • Gość
AA 3.0.7
« dnia: 17 Marca, 2010, 22:48:49 pm »
Panowie jak tam patch 3.0.7. AA 2.8.5 umiera śmiercią naturalną, sentyment kieruje mnie w stronę 3jki. Napiszcie czy zmieniło się wiele od wersji 3.0, do której strasznie się uprzedziłem po "falstarcie"...

popeq

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marca, 2010, 00:16:53 am »
Hmm no powiem tak.. choc moze nie powinienem ale:
Troche poprawionych bugow i od wersji 0 jest ich znaczna czesc wyelimnowana.. jednak duzo jeszcze przed nami.. bron na pysku, respawny, podwojny granat.
Ogolnie duzo lepsza jest i mozesz wracac.. ale nie zniechecaj sie odrazu ;) Wkrecisz sie to nei bedziesz tego tak zauwazal.

QQryQ

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Marca, 2010, 01:44:09 am »
najwazniejsze maku ze jest tam popeq i ze można go ustrzelić :turd:  bo jak widac lata w rozowych majtach ;D

Dandyz

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 123
  • Karma: +12/-1
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marca, 2010, 05:28:03 am »
No a latać musi bo jak widzisz z majtami na poziomie kolan raczej daleko nie pobiegnie  :-P A co do gry... wszystko idzie w dobrym kierunku ale zanim dojdzie potrzeba jeszcze trochę czasu

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Marca, 2010, 08:14:01 am »
Nie ma szału jeśli chodzi o poprawy, ale nie jest najgorzej... na pewno jest lepiej niż na starcie AA3.
Fakt faktem, kazdy kto przejdzie z 2.8 zraża się bo dostaje w tylek na poczatku bardzo czesto i latwo... inaczej sie gra niz w 2.8, strzelanie jest trudniejsze i kazda bron ma wiekszy rozrzut niz w 2.8 ARka. Kwestia przyzwyczajenia i jestem pewien że powrót do 2.8 bedzie tylko historia :)

Coo64

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 809
  • Karma: +170/-63
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Marca, 2010, 09:38:41 am »
Co do umierania AA2... ilość graczy jest porównywalna do AA3 (+-100). A całość wygląda mizernie. Wielu graczy długo czekało na AA3 i się zawiedli kończąc z AA. Na farmie zawsze można pograć w obie wersje a wręcz trzeba czekać bo są kolejki :).

WHT

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Marca, 2010, 09:59:40 am »
Jeszcze wiele pracy przed ekipa DEVow, zeby to bylo to o co wszystkim chodzi. Nie można jednak powiedzieć, że nic nie robią, w porównaniu do 3.0 to spory krok na przód został zrobiony, bugi jeśli się zdarzają to nie tak często jak na początku. A ekipa na czikenie zawsze się znajdzie, także jak masz ochotę to wpadaj.  :-P

louis

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Marca, 2010, 10:19:42 am »
Ja chętnie bym z sentymentu pograł jeszcze w AA2.8.5 ale "mój BAN" już mi na to nie pozwala.Nie mam ochoty zakładać drugiego konta.

A co do wersji America's Army 3 za wiele czasu poświęciłem tej grze aby ją tak po prostu "olać z miejsca".Choć był moment w którym było blisko abym został bez całej serii AA na dysku-ale sytuacja została opanowana.
Zgodzę się tutaj ze stwierdzeniami iż nie jest ta gra idealna choć wydano tyle patch'y.Ale kilka a nawet kilkanaście rzeczy na taką sytuację się złożyło.
Trzeba tutaj pamiętać że gra jest w pełni darmowa a środki finansowe przeznaczone na ten projekt są znikome porównując to do gier ze stajni Ubisoft'u czy EA.

Gra potrzebuje czasu aby została poprawiona z większości błędów jak to miało miejsce przy grze America's Army: Recon v1.0.0.

Poza tym nie ma gry IDEALNEJ :read: każdemu zawsze coś będzie przeszkadzać.
Osobiście posiadam kilkanaście gier (orginały) i szczerze powiedziawszy najwięcej czasu spędzam ostatnio przy AA3 i Assassin's Creed II  reszta gier leży sobie w biurku i nie wiem na co czekają.






gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Marca, 2010, 10:43:52 am »

Osobiście posiadam kilkanaście gier (orginały) i szczerze powiedziawszy najwięcej czasu spędzam ostatnio przy AA3 i Assassin's Creed II  reszta gier leży sobie w biurku i nie wiem na co czekają.


To Assassin's Creed II już można w Polsce kupić czy zamawiałeś przez neta?

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Marca, 2010, 10:45:07 am »
www.allegro.pl znajdziesz nawet poniżej 100zł (po polsku)
z tego co wiem Louis kupił w empiku

ja kupiłem tą:
http://allegro.pl/post_buy_now.php?item=946875992
« Ostatnia zmiana: 18 Marca, 2010, 10:48:47 am wysłana przez fo$fik »

QQryQ

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Marca, 2010, 11:07:04 am »
Loui nie przesadzaj ^^ zalozenie konta to "pikuś" wiec nie marudz tylko dawaj ;p

louis

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Marca, 2010, 11:57:27 am »

Osobiście posiadam kilkanaście gier (orginały) i szczerze powiedziawszy najwięcej czasu spędzam ostatnio przy AA3 i Assassin's Creed II  reszta gier leży sobie w biurku i nie wiem na co czekają.


To Assassin's Creed II już można w Polsce kupić czy zamawiałeś przez neta?

Tak jak napisał fo$fik "Kupiłem w empiku" POLECAM wypasik.

Loui nie przesadzaj ^^ zalozenie konta to "pikuś" wiec nie marudz tylko dawaj ;p

Wiem [7DBK]QQryQ'u że założenie konta to mały problem ale sumienie mi nie pozwala na to aby dalej dodawać sobie powiązania do zbanowanego konta {HuSaRiA}_Louis.
Spędziłem około tygodnia czasu na wytłumaczenie tej sytuacji na naprawdę "wysokim szczeblu" projektu jakim jest America's Army.
Musiałem korzystać w pomocy tłumacza w osobie gracza zaangażowanego w AAMP [XII]Warth.


Udało się wszystko pozytywnie rozwiązać-na szczęście.

QQryQ

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Marca, 2010, 12:41:31 pm »
szkoda :(

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Marca, 2010, 12:45:06 pm »
ale nie ma to tamto, AC2 gralem chwile na piracie i na prawde ... gra wymiata! Rozbudowana jest niesamowicie w porownaniu do AC1.

QQryQ

  • Gość
Odp: AA 3.0.7
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Marca, 2010, 13:33:30 pm »
hmm skoro w temacie gier, Ktos pyka w A v P 2010 ? jak sie znajdzie as, to niech powie czy sie dało odpalic latarke na dx 11 ;)