Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Spam z 2010-03-15 Bans  (Przeczytany 2540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

.Wujek.M!sz.

  • Gość
Spam z 2010-03-15 Bans
« dnia: 15 Marca, 2010, 14:31:50 pm »
Skoro to sprawa Nike i nesQu1ck to po co Ty się na 3 wdupczasz ?  Nike by przyszedł i sobie załatwił no chyba że jesteś jego nianią  ;D


EDIT:
yhm kojarzę wiem już o co chodzi :P przepraszam niedoczytanie
« Ostatnia zmiana: 15 Marca, 2010, 14:36:15 pm wysłana przez .Wujek.M!sz. »

.Wujek.M!sz.

  • Gość
Spam z 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marca, 2010, 14:44:24 pm »
Cytuj
@.wujek.m!sz. a ty w takim razie po co sie (jak to powiedziales) "wdupczasz"? jako fosfik jako staff moze nawiazywac kontak z interesantami - tym bardziej ze poinformowal gracza wczesiniej co niewatpliwie jest na korzysc samego zainteresowanego.

Po pierwsze podaj mi adres i datę urodzin kupie Ci Słownik języka polskiego   ???

Po drugie jak to napisałeś ładnie o tym "wdupczaniu" to zrobiłem to w tym samym celu co teraz Ty chciałem nabić sobie posta  stfu

jetspike_pl

  • Gość
Spam z 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marca, 2010, 14:49:39 pm »
Po pierwsze podaj mi adres i datę urodzin kupie Ci Słownik języka polskiego   ???

Po drugie jak to napisałeś ładnie o tym "wdupczaniu" to zrobiłem to w tym samym celu co teraz Ty chciałem nabić sobie posta  stfu

ale masz gadane  :D  wszedles na forum popyskowac chyba?  :nono: nie ladnie  :nono:

.Wujek.M!sz.

  • Gość
Spam z 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marca, 2010, 14:57:16 pm »
nie wchodzę na forum żeby popyskować tylko się wypowiedzieć ... Jak szukasz dziecka do opieki to źle trafiłeś  :nono:  a jeśli rajcują cię pyskówki na forach to gratuluje NOLIFE
Myślę że dalsza rozmowa nie ma sensu a jeśli masz ochotę to napisz po prostu na priv a nie nabijaj postów nie na temat  agree

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Spam z 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marca, 2010, 15:21:47 pm »
Cytuj
@.wujek.m!sz. a ty w takim razie po co sie (jak to powiedziales) "wdupczasz"? jako fosfik jako staff moze nawiazywac kontak z interesantami - tym bardziej ze poinformowal gracza wczesiniej co niewatpliwie jest na korzysc samego zainteresowanego.

Po pierwsze podaj mi adres i datę urodzin kupie Ci Słownik języka polskiego   ???

Po drugie jak to napisałeś ładnie o tym "wdupczaniu" to zrobiłem to w tym samym celu co teraz Ty chciałem nabić sobie posta  stfu


nie wchodzę na forum żeby popyskować tylko się wypowiedzieć ... Jak szukasz dziecka do opieki to źle trafiłeś  :nono:  a jeśli rajcują cię pyskówki na forach to gratuluje NOLIFE
Myślę że dalsza rozmowa nie ma sensu a jeśli masz ochotę to napisz po prostu na priv a nie nabijaj postów nie na temat  agree


ktos tu probuje swoje frustracje uwolnic  ??? jeszcze mnie no lifem straszy  :] przestan sie spinac  :turd:

nie napisze na priv bo nie widze w tobie partnera do dyskusji. to ze pisze do ciebie wynika z tego ze nie pozwole komus takiemu wejsc sobie na glowe. przeczytaj jeszcze raz swoje i moje posty bo cos mi sie wydaje ze ktos tu mocno przesadza. zastanow sie nad swoim zachowaniem.

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Spam z 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marca, 2010, 15:23:23 pm »
juz dawno widzialem ze z ".Wujek.M!sz." nie ma co dyskutowac bo on tylko w pyskówki się bawi, także olej Spike i nie pisz z typem

vermacht

  • Gość
Odp: Spam z 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Marca, 2010, 15:30:34 pm »
[ przeczytaj jeszcze raz swoje i moje posty bo cos mi sie wydaje ze ktos tu mocno przesadza. zastanow sie nad swoim zachowaniem.

Wujek, Spike ma rację. Nie potrzebne to jest.