Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: 2010-03-15 Bans  (Przeczytany 12881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

popeq

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Marca, 2010, 11:56:01 am »
Ostatnią osobą która się powinna wypowiadać bardzo ciekawe tylko oczywiście jak ludzie na ts pisali na all siema wiesiek szmato jestes ? i inne obelgi i pisałem i Tobie bogu fosfiku i innym adminom to mnie olali ale jak ja spam na all zrobiłem od razu wszyscy widzieli jeśli chcecie żeby ludzie was szanowali to traktujcie wszystkich równo nie jednym bana a drugim o jego znam to kolega tego admina to mu nic nie zrobie bo to jest żałosne. Co do takich sytuacji które wysłałeś z moim udziałem to już na ts za nie przepraszałem że się zachowywałem w taki a nie inny sposób i R została mi oddana wtedy przez Zarikusa ale napewno tego nie pamiętasz bo po co tylko potrafisz zapamietać obelgi ale że ktoś przeprosił to już ni ch... bo to dla Ciebie za dużo . Pozdrawiam Co do wypowiedzi niektórych z klanów 24h , 7DBK itp to piszcie panowie dowoli bo tylko na cfcn pisać i grać na hospie wam pozostało bo z nikim wygrać nie mogliście w meczach więc pub został . Aha przepraszam ale musze dodać na koniec gdybyś fosfik kolejny raz czytał co piszą ludzie to byś wiedział że progress pisząc staramy bronić się kolege przed atakami bo go znamy itp chodziło mu o nesquicka no ale widzę kolejny raz czyta się tylko to co się chce.

I o co ci chodzi.. bo sie sam zaplatales w ostatnich zdaniach.. a ja deszyfrantem nie jestem.
A co do tych waszych dziwnych konkluzji typu "traktujcie wszystkich równo nie jednym bana a drugim o jego znam to kolega tego admina to mu nic nie zrobie bo to jest żałosne" ja piernicze.. siedze na tsie CFC juz od masy lat a takiego czegos nie widzialem.. no ok.. nie mowie czasami tam jakies wzgledy sa.. bo kanalem sie pobawilem itp itd.. ale no kufa nie robcie tu dramy ze jestescie nie lubiani i was admin molestuje lol..xD heh.. poraSZka ^^
No ale luzik.. ussssssa... bo juz mi sie robi normalnie jokerowski face..xD Zaraz mnie szef zjebie ze moglbym ubytkow w szczece nie pokazywac w pracy..:P

popeq

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #46 dnia: 16 Marca, 2010, 11:57:44 am »
Czizes Viehu czy ty myślisz że każdy sie spuszcza by sie dostać do pro teamu i grac mecze?? człowieku czy ty nawet przez moment nie myślisz ze inni moga grac for fun, pic razem browar na TSie i plotkować o dupie maryli (sorry marylka ^^)
Ostatni mecz grałem jakos w 2002-2003 jak sie junior urodził, cała pro gejmerska przygode rozpoczałem w 1996 roku, gdzie ty byles w 1996 roku ? miałeś internet ? latales z bloku do bloku przeciagajac skrętke od huba do huba bo o prawdziwych switchach to mozna bylo pomarzyc.... to był lan party ;D
Zrozum wreszcie że sa ludzie którzy już z tego wyrośli i maja w dupie skill i liczenie fragow, tak dla starych repow został public i ziomki na TSie... Na tsie na ktorym chcemy mieć porzadek i spokój, a nie wybryki oratorskie smarkaczy ktorzy po 3 łykach piwa maja pomroczność jasną i robia chlew zakłócajac innym spokojne dawanie dupy na publicu...


Amen ^^

louis

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #47 dnia: 16 Marca, 2010, 12:30:11 pm »
Czizes Viehu czy ty myślisz że każdy sie spuszcza by sie dostać do pro teamu i grac mecze?? człowieku czy ty nawet przez moment nie myślisz ze inni moga grac for fun, pic razem browar na TSie i plotkować o dupie maryli (sorry marylka ^^)
Ostatni mecz grałem jakos w 2002-2003 jak sie junior urodził, cała pro gejmerska przygode rozpoczałem w 1996 roku, gdzie ty byles w 1996 roku ? miałeś internet ? latales z bloku do bloku przeciagajac skrętke od huba do huba bo o prawdziwych switchach to mozna bylo pomarzyc.... to był lan party ;D
Zrozum wreszcie że sa ludzie którzy już z tego wyrośli i maja w dupie skill i liczenie fragow, tak dla starych repow został public i ziomki na TSie... Na tsie na ktorym chcemy mieć porzadek i spokój, a nie wybryki oratorskie smarkaczy ktorzy po 3 łykach piwa maja pomroczność jasną i robia chlew zakłócajac innym spokojne dawanie dupy na publicu...


SZACUN  ;OK

Właśnie byłem w trakcie pisania tekstu który dotyczył tego co ująłeś.

Droga młodzieży

Przesiadujecie na TS jakiś czas,otrzymaliście R-ki do pisania na ALL ale to nie uprawnia Was do obrażania wszystkich innych prócz "ziomków" z waszego go klanu czy "kręgu znajomych przesiadujących na TeamSpeak CFCN.

Jest regulamin w którym jest wszystko jasno określone-Waszym zadaniem jest zapoznanie się z nim Za co ?O co? I po co?
Każde wykroczenie jest "karane" indywidualnie.Więc jeśli została komuś odebrana "R" to zapewne wie dokładnie ZA CO?.I nie ma sensu "najeźdzanie,ubliżanie na osobę która zabrała tą "R" a tym bardziej jechanie "po rodzinie" obcej osoby".

Najlepiej było by pogadać 1vs1 i wyjaśnić całe zajście-ale Wy wolicie pokazać ziomkom swoim że jesteście napięci jak BARANIE TORBY i podniesienie poziomu MORALI we własnym gronie.Tym nic w życiu nie osiągniecie-najdłuższe znajomości poprzez TS'a dają doopy wtedy kiedy ich naprawdę potrzeba w REAL LIFE.



 




Viehu

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #48 dnia: 16 Marca, 2010, 12:33:17 pm »
Powiem tak wszystko się zaczęło od czego ? od tego że adminom się coś powaliło i ban który miał mieć Łycha dostał też Nesquick gdyby było to zrobione jak należy tego tematu wogóle by nie było , pisałem do fosfika w tej sprawie na ts i tlumaczyłem że to nie ban nesqa i prosiłem żeby mu go zdjął no ale mnie olał i nesqu dalej bana miał i od tego czasu każdy cos dorzucił tutaj na różne tematy :D ale jakby zrobili admini w pore co trzeba to nie było by wogóle tu tematu i żadnych postów nie tak ?

Louis co do twojej wypowiedzi o pogadanie 1na1 w pełni się zgadzam ale kiedy próbowałem pogadać z fosfikiem i wytłumaczyć bana nesquicka i prosić o R dla mnie bo nick zmieniałem to zanim zdąrzyłem coś powiedzieć straciłem r z blokiem na dodawanie r przez 5 dni a fosfik zamiast sie odmutować i posłuchać jaką sprawę do niego miałem zwyczajnie sobie poszedł na inny kanał . Także ja tutaj problem zrobiłem ? powiedz mi proszę
« Ostatnia zmiana: 16 Marca, 2010, 12:36:33 pm wysłana przez Viehu »

louis

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #49 dnia: 16 Marca, 2010, 12:43:07 pm »
@Viehu o kogo chodzi z 24h-że jeszcze raz zapytam.

Bana Nesquick powinien sobie wyjaśnić z osobą która mu tego BANA przyznała-z tego co wiem był to NIKE.
Sprawa przyznania "R-ki" dla Ciebie powinna być rozmową między Tobą na którymś z SA TS2.
Byłeś osobą "trzecią" w sprawie BAN'a Nesquick'a oraz osobą  "trzecią" był SA fo$fik-takie jest moje zdanie.Więc nie dziwię się iż nic dogadałeś.

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią zaszło jakieś nieporozumienie i wg. mnie powinno być wcześniej rozwiązane.
Choć w tym miejscu chciałbym zaznaczyć iż wypowiedzi:
-progress,
-Łycha,
nie potrzebnie zostały umieszczone i wywrały tylko nie potrzebne napięcie.A za ciosem poszedł Grand.N51.
Jedno szczęście że nie dołączył do tego Muody z mojego klanu {HuSaRiA} bo by było gorzej  ;D
« Ostatnia zmiana: 16 Marca, 2010, 13:01:35 pm wysłana przez Louis »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #50 dnia: 16 Marca, 2010, 12:51:19 pm »
Aha przepraszam ale musze dodać na koniec gdybyś fosfik kolejny raz czytał co piszą ludzie to byś wiedział że progress pisząc staramy bronić się kolege przed atakami bo go znamy itp chodziło mu o nesquicka no ale widzę kolejny raz czyta się tylko to co się chce.
Gdybyś nie był tak zaślepiony swoją arogancją to byś widział co napisałem wyżej:

ps: msn.nesQu1ck miał bana tylko z tego powodu że ban był przeznaczony dla msn.Łycha. Ban został założony na przedział IP który pokrywa się z przedziałem IP msn.nesQu1ck'a.

Louis co do twojej wypowiedzi o pogadanie 1na1 w pełni się zgadzam ale kiedy próbowałem pogadać z fosfikiem i wytłumaczyć bana nesquicka i prosić o R dla mnie bo nick zmieniałem to zanim zdąrzyłem coś powiedzieć straciłem r z blokiem na dodawanie r przez 5 dni a fosfik zamiast sie odmutować i posłuchać jaką sprawę do niego miałem zwyczajnie sobie poszedł na inny kanał . Także ja tutaj problem zrobiłem ? powiedz mi proszę
W pracy nie wypada rozmawiać przez TS, tym bardziej z kimś kto nie potrafi pohamować emocji i słowo kultura słowa jest mu obce (co widać wyżej, przeproszone czy nie, było a swoje zdanie ludzie mają o takich osobach.

i tu jeszcze raz:
ps: msn.nesQu1ck miał bana tylko z tego powodu że ban był przeznaczony dla msn.Łycha. Ban został założony na przedział IP który pokrywa się z przedziałem IP msn.nesQu1ck'a.
Ban został założony przez Nike na przedział IP. Nike nie zdawał sobie sprawy że w tym samym przedziale jest również Nesquick. Akurat po Twoim pytaniu na TSie (wiadomosci do mnie wyslanej) przyjrzalem sie dokladniej tej sprawie i znalazłem problem i powód bana Nesquicka. Gdy tylko to wyjaśniłem zadzwoniłem do Kurczaka z pytaniem czy mogę go odbanować bo sprawdzając logi nie widzę nic za co mógłby takowego bana otrzymać, a jestem przekonany że dostał go przez przypadek, ponieważ był on przeznaczony tylko i wyłącznie dla Łychy. Wtedy Ban został zdjęty.
Fakt, wyszło nie sprawiedliwie, Nike powinien to sprawdzić, ale w sumie... nasuwa się jedno proste zdanie które sprawdziło się tutaj zupełnie przypadkowo: "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".

ps: następnym razem w takim przypadku najlepiej użyć forum, napisać posta albo PMa do mnie i dać mi czas na przyjrzenie się sprawie, a nie tak jak to miało miejsce wczoraj ;/ 50 wiadomości na ts z tym samym pytaniem i spam na GG. Niech takie sprawy będą udokumentowane na forum, łatwiej jest wtedy wszystko dokładnie sprawdzić i omówić.

A teraz chill&out, koniec z ciśnieniami na TS, proszę też o spokój i pamiętajmy o kulturze, wszystkim nam będzie przyjemniej spędzać czas wspólnie!
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 16 Marca, 2010, 13:21:07 pm wysłana przez fo$fik »

progress

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 30
  • Karma: +0/-0
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #51 dnia: 16 Marca, 2010, 13:27:44 pm »

3. Progejming? A co to? Macie sponsoring i juz jestescie progejmingiem? No kozak stary kozak ^^


Jakbyś nie zauważył, to zacytowałem bo to nie moje słowa. Nie jestem pro, nie będe pro i nigdy nie byłem więc skończ proszę wyłapywać gówno z kontekstu.
Patrz, Ja Mam Progress, gdy nawet regres ma kryzys...

M&M | Trakier | Ace!

popeq

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Marca, 2010, 13:49:20 pm »
To jak moge cie prosic.. przestan gownem rzucac.. bo niestety gowno do gowna ciagnie.. a nie potrzebnie sie bardziej  upackasz.

EOT.

Viehu

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Marca, 2010, 14:00:38 pm »
Proponuje zamknąć temat

louis

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Marca, 2010, 14:08:21 pm »
Proponuje zamknąć temat
Jestem jak najbardziej ZA  :now:

Coo64

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 809
  • Karma: +170/-63
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Marca, 2010, 14:14:21 pm »
Nie będziemy zabierać nikomu możliwości wypowiadania się. Skoro uważacie, że temat został wyczerpany to porostu nie piszcie w nim. Może ktoś chce coś dodać a nie każdy siedzi 24/7 na forum. Autor ma możliwość zamknięcia i jak chce to śmiało.