Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: 2010-03-15 Bans  (Przeczytany 12879 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Łycha

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Marca, 2010, 22:49:32 pm »
Yhy z pewnoscia..I co ktos powiedzial to co mysli i teraz polowa husarii bedzie mnie wyzywac ? straszne..

louis

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Marca, 2010, 22:58:55 pm »
Ja nie jestem w temacie więc Ciebie nie wyzwę.
Poza tym już nie mam psychicznej mocy aby to robić  :-?

Ale dla mojego CL-Nike OKLASKI za BAN'a.Obrażono go więc niech ofiara pokutuje  :order:

QQryQ

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Marca, 2010, 23:29:18 pm »

Wiesz co mnie śmieszy? Że dla takiego gracza jak Ty, który gra tylko na pubie, ktoś kto raz na jakiś czas pojawi się na serwie  i gra lepiej od Ciebie od razu jest cziterem. A jest jeszcze coś takiego jak doświadczenie meczowe, które na tego Twojego puba też się przekłada i to bardziej niż siedzenie ciągle na tej samej mapie. Domyślam się, że zaraz napiszesz, że nie grasz meczy bo ta gra nie jest dla Ciebie najważniejsza. Ok rozumiem. Dla nas też nie, ale jesteśmy już dużymi małymi dziećmi w tej grze a pub sie już znudził. Dziękuje. Dobranoc.

Z góry zakładasz że jestes, ty bądz twoj kolega lepszym graczem, to jest po prostu boskie, wogole nie dociera ze zapodałem linka do konkretnego bana. Na ACI też jest temat założony przez adminow innego servera. Kurcze, wszyscy sie myla, wszystkie cieniasy z publicow to barany, a wy jestescie przecież PRO...
Niech wiec tak zostanie, grajcie mecze, bawcie sie w swoim jak że "pro" gronie, "zwyczajni - niezwyczajni" kwiat sceny (uwielbiam to slowo sceeena ) aao... Bo na publikach bedziecie mieli po prostu bany, za waszą doskonała przeciez przeszłość..
Dobranoc i out
« Ostatnia zmiana: 15 Marca, 2010, 23:31:02 pm wysłana przez [7DBK]QQryQ »

popeq

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Marca, 2010, 23:59:06 pm »
I po co z **** w ogole dyskusja? ^^
Dla mnie EOT i niech sie dzieci bawia w PRO ^^ moze i kiedys nawet meczyk zagramy o zlote kalesony  albo heliosa :]
« Ostatnia zmiana: 16 Marca, 2010, 08:45:03 am wysłana przez fo$fik »

QQryQ

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Marca, 2010, 00:04:48 am »
popuś po prostu wqrza mnie jak koleś pisze zebym czytał  ze zrozumieniem, a sam nie rozumie co sie do niego pisze...

Viehu

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Marca, 2010, 00:15:29 am »
"I po co z debilami w ogole dyskusja?"   znasz ich zeby mowic ze sa debilami ? napisal ktos o tobie debil ?

Nie chce nic mowic ale sapiecie sie do innych a sami lepsi nie jestescie jak mozna napisac o kims debil skoro sie go nie zna po prostu tego nie rozuiem . Ja osobiscie pamietam sytuacje jak bylem jeszcze w klanie 1stMD jakos 1stMD[VIehu] i na cfcn jeden z graczy 7DBK mnie zbanowal bo mialem 40 do 1 na BC na cfcn i powiedzial ze dostaje bana bo mam za wysoki honor zeby grac w defie cudownie a prawda jest taka że wtedy panowie z 7DBK grali w ass i sobie nie mogli mnie zabić , także niewiem kto tu sie w PRO bawi . Pozdrawiam

także proponuje wszystkim wrzucić na luzik

//Po co piszesz 3 posty jeden pod 2gim... Scaliłem
srry
« Ostatnia zmiana: 16 Marca, 2010, 01:04:22 am wysłana przez Viehu »

Lily

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 769
  • Karma: +111/-52
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Marca, 2010, 01:05:52 am »
jeden z graczy 7DBK mnie zbanowal bo mialem 40 do 1 na BC na cfcn i powiedzial ze dostaje bana bo mam za wysoki honor zeby grac w defie

Prawdę mówiąc to zasada kopania z defa ludzi powyżej 50 honoru była od dawna na cfc wprowadzona. Miała ona na celu ułatwienie gry "noobkom" 10 honorowym itd. Zwłaszcza, że niektórych za żadne skarby nie udawało się inaczej wygonić z defa - grali tam tylko po to, żeby nabijać sobie fr (ludzie którzy mieli nawet po 100 honoru, co jak wiadomo zniechęcało "młodych" do gry na tym serverze).

Coo64

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 809
  • Karma: +170/-63
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Marca, 2010, 01:09:10 am »
Zwłaszcza, że niektórych za żadne skarby nie udawało się inaczej wygonić z defa - grali tam tylko po to, żeby nabijać sobie fr (ludzie którzy mieli nawet po 100 honoru, co jak wiadomo zniechęcało "młodych" do gry na tym serverze).

Mówisz o Montanie aka F.Kimono  agree :turd:

popeq

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Marca, 2010, 01:49:19 am »
"I po co z debilami w ogole dyskusja?"   znasz ich zeby mowic ze sa debilami ? napisal ktos o tobie debil ?

Nie chce nic mowic ale sapiecie sie do innych a sami lepsi nie jestescie jak mozna napisac o kims debil skoro sie go nie zna po prostu tego nie rozuiem . Ja osobiscie pamietam sytuacje jak bylem jeszcze w klanie 1stMD jakos 1stMD[VIehu] i na cfcn jeden z graczy 7DBK mnie zbanowal bo mialem 40 do 1 na BC na cfcn i powiedzial ze dostaje bana bo mam za wysoki honor zeby grac w defie cudownie a prawda jest taka że wtedy panowie z 7DBK grali w ass i sobie nie mogli mnie zabić , także niewiem kto tu sie w PRO bawi . Pozdrawiam

także proponuje wszystkim wrzucić na luzik

//Po co piszesz 3 posty jeden pod 2gim... Scaliłem
srry

Kolego. Poczytaj sobie wczesniejsze wypowiedzi szanownych rozmowcow, moze wtedy poznasz powody skad takie a nie inne wnioski wyciagnalem. Nie umiejac prowadzic inaczej rozmowy, dyskusji na dany temat anizeli wciaz bluzgac wytykac i szarpac sie etc.  nie podajac zadnych konkretow ktore moglby by jakkolwiek rozwiazac dany konflikt, obliguja mnie wrecz do wyciagniecia takich a nie innych konkluzji: ****
Dziekuje za uwage.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 16 Marca, 2010, 08:44:47 am wysłana przez fo$fik »

progress

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 30
  • Karma: +0/-0
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Marca, 2010, 08:11:38 am »
I po co z debilami w ogole dyskusja? ^^
Dla mnie EOT i niech sie dzieci bawia w PRO ^^ moze i kiedys nawet meczyk zagramy o zlote kalesony  albo heliosa :]

popeq prosze Cie, staramy sie bronić kolegę przed atakami. Znamy się z nim koło 3 lat. Więc chyba mam prawo stwierdzić, że coś już o nim wiem.
Jeśli dla Ciebie debilem jest każdy, kto ma CHOĆ TROCHĘ racji to pozdrawiam Twoją rodzinę, bo wiesz to smutne wokól kogo Ci przychodzi żyć. No chyba, że nie rozumiesz znaczenia słowa debil. Bo nie wydaje mi się abym był upośledzony umysłowo.

Aaa no i pozdrawiam panów adminów, bo ja za obrazę bym został uciszony.
Ręka, ręke myje, przyjdzie czas, że się odwdzięcze.
A jeśli wam przeszkadzamy bo bawimy się w 'progejmerke' to wypierdolcie nas z tsa, płakać nie będziemy
Patrz, Ja Mam Progress, gdy nawet regres ma kryzys...

M&M | Trakier | Ace!

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Marca, 2010, 08:41:03 am »
a Twoim zdaniem to jest ktoś zdrowy umysłowo? :

21-12-09 12-56-38,ALL,Info,ChatLog,   SID: 1 [to all, from msn.vieh...!] a jak myslisz sa 2 pizdy
22-12-09 19-42-46,ALL,Info,ChatLog,   SID: 1 [to all, from msn.vieh...!] ty Hóju
22-12-09 19-43-27,ALL,Info,ChatLog,   SID: 1 [to all, from msn.vieh...!] gópi hóió
22-12-09 19-45-46,ALL,Info,ChatLog,   SID: 1 [to all, from msn.vieh...!] a po chuj nam to na allu ?
22-12-09 19-50-54,ALL,Info,ChatLog,   SID: 1 [to all, from msn.vieh...!] lewy kutas haahahah
07-01-10 23-50-26,ALL,Info,AccessLog,   SID: 1 client connected [IP: 83.29.152.156, Nick: msn.tomasz, LoginName: msn.vieh...!, DBID: 231501, Version: 2.0.32.60]
23-12-09 11-50-05,ALL,Info,ChatLog,   SID: 1 [to all, from msn.ViTTa.BueRleCitiN] muminki sie ciesza michala powiesza muminki odetna penisa zagraja w tenisa
23-12-09 11-44-35,ALL,Info,ChatLog,   SID: 1 [to all, from msn.ViTTa.BueRleCitiN] a ty co kurwa SA ?
23-12-09 11-42-51,ALL,Info,ChatLog,   SID: 1 [to all, from msn.ViTTa.BueRleCitiN] ciekawe czemu tylko w japie mocny jestes na ts i w komentach nothing more
22-12-09 20-00-30,ALL,Info,ChatLog,   SID: 1 [to all, from msn.ViTTa.BueRleCitiN] co to kurwa jest fośfik

A jeśli wam przeszkadzamy bo bawimy się w 'progejmerke' to wypierdolcie nas z tsa, płakać nie będziemy

przestań proszę bo mi się zmarszczki porobią ze śmiechu :) Tak to jest że jeśli ktoś dostaje bana to już szuka powodu w tym że jest "PROGEJMEREM" (trochę skromności by się przydało). Jak widzę jak się ktoś tak chełpi od razu rozmowa zamienia się w dyskusje z dzieciakiem który jest pępkiem świata w świecie wirtualnym i co najgorsze, tylko on tak uważa.
Proszę Was, podarujcie sobie takie argumenty bo to jest na prawdę żałosne.
Porozmawiać oczywiście możemy ale na poziomie.
Np kolega Viehu jest ostatnią osobą która powinna zabierać głos w tej sprawie. To co wkleiłem to jedynie marna część tego co on sobą reprezentuje.

Zabrane Rki, Bany... są oczywiście czasowe (no może po za jednym wyjątkiem). Jeśli sytuacja się powtórzy ban będzie na firewallu.
Szanujmy się nawzajem i szanujmy prywatność ludzi siedzących na swoich kanałach. Skoro siedzą u siebie na kanałach, nie przeszkadzajmy im, a tym bardziej nie zakłucajmy ich spokoju wulgarnym szmaceniem.
Trochę mniej spięć a więcej zrozumienia i współpracy.

ps: msn.nesQu1ck miał bana tylko z tego powodu że ban był przeznaczony dla msn.Łycha. Ban został założony na przedział IP który pokrywa się z przedziałem IP msn.nesQu1ck'a.
« Ostatnia zmiana: 16 Marca, 2010, 08:44:12 am wysłana przez fo$fik »

popeq

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Marca, 2010, 09:11:39 am »
I po co z debilami w ogole dyskusja? ^^
Dla mnie EOT i niech sie dzieci bawia w PRO ^^ moze i kiedys nawet meczyk zagramy o zlote kalesony  albo heliosa :]

popeq prosze Cie, staramy sie bronić kolegę przed atakami. Znamy się z nim koło 3 lat. Więc chyba mam prawo stwierdzić, że coś już o nim wiem.
Jeśli dla Ciebie debilem jest każdy, kto ma CHOĆ TROCHĘ racji to pozdrawiam Twoją rodzinę, bo wiesz to smutne wokól kogo Ci przychodzi żyć. No chyba, że nie rozumiesz znaczenia słowa debil. Bo nie wydaje mi się abym był upośledzony umysłowo.

Aaa no i pozdrawiam panów adminów, bo ja za obrazę bym został uciszony.
Ręka, ręke myje, przyjdzie czas, że się odwdzięcze.
A jeśli wam przeszkadzamy bo bawimy się w 'progejmerke' to wypierdolcie nas z tsa, płakać nie będziemy

1. Nie pros mnie ;) Ja do twoich kolegow nie naleze ^^
2. Ja z niektorymi znam sie juz wiecej niz 3 lata, i jak trzeba potrafie ich zjebac mimo "przyjazni"
3. Progejming? A co to? Macie sponsoring i juz jestescie progejmingiem? No kozak stary kozak ^^
4. Jesli ktos ma CHOC TROCHE racji, potrafi swoja racje uargumentowac w taki sposob by nikt inny sie do niego doczepic nie mogl. Wy jak narazie umiecie uargumentowac tylko nasza opinie o was..
5. Jesli myslisz ze mnie obrazisz i bede sie z toba w potyczki slowne wcinal to sie mylisz moj drogi padawanie ^^ Poki co poczytaj sobie moj opis  :]

I dziekuje za pozdrowienia ;) naprawde milo z twojej strony ^^

Fosfik moze dolozymy do naszego teamu tag pR0geJmiNg? :D Ja juz sposnora mam.. taty sie spytam czy by czasem nie wylozyl nam na jakiegos lana co?:D Cholera choc nie wiem bo przecie im ze mna smutno :P :44:

Progress nie ma co jestes pro musze ci przyznac ^^

Viehu

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Marca, 2010, 11:23:53 am »
Ostatnią osobą która się powinna wypowiadać bardzo ciekawe tylko oczywiście jak ludzie na ts pisali na all siema wiesiek szmato jestes ? i inne obelgi i pisałem i Tobie bogu fosfiku i innym adminom to mnie olali ale jak ja spam na all zrobiłem od razu wszyscy widzieli jeśli chcecie żeby ludzie was szanowali to traktujcie wszystkich równo nie jednym bana a drugim o jego znam to kolega tego admina to mu nic nie zrobie bo to jest żałosne. Co do takich sytuacji które wysłałeś z moim udziałem to już na ts za nie przepraszałem że się zachowywałem w taki a nie inny sposób i R została mi oddana wtedy przez Zarikusa ale napewno tego nie pamiętasz bo po co tylko potrafisz zapamietać obelgi ale że ktoś przeprosił to już ni ch... bo to dla Ciebie za dużo . Pozdrawiam Co do wypowiedzi niektórych z klanów 24h , 7DBK itp to piszcie panowie dowoli bo tylko na cfcn pisać i grać na hospie wam pozostało bo z nikim wygrać nie mogliście w meczach więc pub został . Aha przepraszam ale musze dodać na koniec gdybyś fosfik kolejny raz czytał co piszą ludzie to byś wiedział że progress pisząc staramy bronić się kolege przed atakami bo go znamy itp chodziło mu o nesquicka no ale widzę kolejny raz czyta się tylko to co się chce.
« Ostatnia zmiana: 16 Marca, 2010, 11:25:54 am wysłana przez Viehu »

louis

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Marca, 2010, 11:36:03 am »
Ostatnią osobą która się powinna wypowiadać bardzo ciekawe tylko oczywiście jak ludzie na ts pisali na all siema wiesiek szmato jestes ? i inne obelgi i pisałem i Tobie bogu fosfiku i innym adminom to mnie olali ale jak ja spam na all zrobiłem od razu wszyscy widzieli jeśli chcecie żeby ludzie was szanowali to traktujcie wszystkich równo nie jednym bana a drugim o jego znam to kolega tego admina to mu nic nie zrobie bo to jest żałosne. Co do takich sytuacji które wysłałeś z moim udziałem to już na ts za nie przepraszałem że się zachowywałem w taki a nie inny sposób i R została mi oddana wtedy przez Zarikusa ale napewno tego nie pamiętasz bo po co tylko potrafisz zapamietać obelgi ale że ktoś przeprosił to już ni ch... bo to dla Ciebie za dużo . Pozdrawiam Co do wypowiedzi niektórych z klanów 24h , 7DBK itp to piszcie panowie dowoli bo tylko na cfcn pisać i grać na hospie wam pozostało bo z nikim wygrać nie mogliście w meczach więc pub został . Aha przepraszam ale musze dodać na koniec gdybyś fosfik kolejny raz czytał co piszą ludzie to byś wiedział że progress pisząc staramy bronić się kolege przed atakami bo go znamy itp chodziło mu o nesquicka no ale widzę kolejny raz czyta się tylko to co się chce.

@Viehu o kogo Ci chodzi z 24h?

QQryQ

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Marca, 2010, 11:47:51 am »
Czizes Viehu czy ty myślisz że każdy sie spuszcza by sie dostać do pro teamu i grac mecze?? człowieku czy ty nawet przez moment nie myślisz ze inni moga grac for fun, pic razem browar na TSie i plotkować o dupie maryli (sorry marylka ^^)
Ostatni mecz grałem jakos w 2002-2003 jak sie junior urodził, cała pro gejmerska przygode rozpoczałem w 1996 roku, gdzie ty byles w 1996 roku ? miałeś internet ? latales z bloku do bloku przeciagajac skrętke od huba do huba bo o prawdziwych switchach to mozna bylo pomarzyc.... to był lan party ;D
Zrozum wreszcie że sa ludzie którzy już z tego wyrośli i maja w dupie skill i liczenie fragow, tak dla starych repow został public i ziomki na TSie... Na tsie na ktorym chcemy mieć porzadek i spokój, a nie wybryki oratorskie smarkaczy ktorzy po 3 łykach piwa maja pomroczność jasną i robia chlew zakłócajac innym spokojne dawanie dupy na publicu...