Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: 2010-03-15 Bans  (Przeczytany 12880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nesqu1ck

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Marca, 2010, 16:21:02 pm »
juz mnie zaczynasz denerwowac. Naduzywasz praw Ci nadanych, czyli jestes niedowartosciowanym gowniarzem i tylko tyle. A ban no coz jest i nikt ani nic tego nie zmieni. Moze jakbys wniknal za co ten ban to nie pisalbys o nim. Kiedy zostal nadany i przez kogo (nieistniejaca juz organizacje ktora robila sobie jaja z ludzi). Lepiej idz zajmij sie zabijaniem 10honorowcow :) Postaram sie wejsc i CIe pokarac zobaczymy czy mnie zbanujesz. I nie pisz juz nie na temat.

QQryQ

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Marca, 2010, 16:24:39 pm »
zawsze możesz poćwiczyć i wpaść, tylko nie odpalaj dopalaczy... kolejny niewinny z kotem ktory mu odpalił czity na kompie, załosne...
co do wieku to zerknij sobie w profil dzieciaku, ja nie mam nic do ukrycia...

Nesqu1ck

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Marca, 2010, 16:32:59 pm »
a czy ja mówie o Twoim wieku ?:O kolejny ktory nie potrafi czytac ze zrozumieniem ;/ Ja pisze o Twoim zachowaniu ... ;] A czy ja napisalem ze jestem niewinny ? Idź sie zajmij czyms tworczym dorosly czlowieku i oszczedz mi czytania Twoich glupich postow :)

QQryQ

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Marca, 2010, 16:40:05 pm »
Moje zachowanie ? piszemy tutaj o twoim zachowaniu, co jak widać daleko odbiega od "dorosłego" nadal ten sam opryskliwy, nadęty, czituszek-brudasek jak kto woli...
Chcesz mnie pokarać ?? czym, bagowaniem czy wczesnym spamem ?? myślisz ze mnie to rusza ? ogarnij sie dzieciaku, moze dla ciebie ta gra to sposob na dowartościowanie jak kogoś "p o k a r a s z" bardzo to przezywasz ?

Nesqu1ck

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Marca, 2010, 16:42:38 pm »
haha dobra juz nic nie napisze bo mi sie smiac chce z Ciebie i nie chce Cie w jakis sposob urazic :) Po 1st nie buguje bo nie znam bugow na hospie a po 2nd prosze nie pisz juz na ten temat . Jesli chcesz pogadac wyzalic sie wyplakac to wejdz na kanal do mnie  to sobie pogadamy :)

Łycha

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Marca, 2010, 17:05:16 pm »
Wtrącając sie do tematu banowania przez Nike'a chciałem dodac ze sam dostalem w sumie około 4 banów(tylko i wyłącznie od niego)..z tych 4 przypadków wg mnie 1 byl sluszny gdyz wszedlem do niego na kanał i powiedzialem mu co o nim sadze i o jego korzystaniu z SA(taki juz jestem trudno..) ale ostatni ban za to ze ktos wrzucil mnie do nich na kanal to lekka przesada..oprocz mnie zostalo zbanowanych 2 moich kumpli z ktorymi gralem..Moze czas pozmieniac cos na tej farmie? z tego co slyszalem kiedys ponowal tam porzadek..chcialbym wrzucic tu jeszcze kilka przymiotnikow ktorymi opisalbym nikiego i jego zachowanie ale sie powstrzymam

Grand.N51

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Marca, 2010, 17:50:09 pm »
A nie pamiętasz jak kozaczyłeś z twoimi 2 kumplami????? pamięć ci odebrało??????

Lily

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 769
  • Karma: +111/-52
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Marca, 2010, 17:53:59 pm »
A nie pamiętasz jak kozaczyłeś z twoimi 2 kumplami????? pamięć ci odebrało??????
Do kogo kierujesz swoje posty? Lepiej byłoby gdybyś cytował, bo ciężko się do nich odnieść.

Łycha

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Marca, 2010, 17:57:51 pm »
no wiesz ciezko kozaczyc kiedy nie znam hasla do was na kanal a Rki nie mam..poza tym nie pamietam zadnej takiej sytuacji, logiczne jest ze nie chce byc w konflikcie z adminami..

progress

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 30
  • Karma: +0/-0
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Marca, 2010, 21:52:49 pm »
http://www.aa-accounthistory.com/accounthistory.php?guid=9C32CCE6ED6F00BDF911CD2D52A6CCF8

czysty tak ?? wbijasz na server i konsola cie wita za spam przed czasem, na każdym kroku masz problem...
a co do bana na serwie to i owszem, bo nie mam zamiaru grać z "brudasem"

Wiesz co mnie śmieszy? Że dla takiego gracza jak Ty, który gra tylko na pubie, ktoś kto raz na jakiś czas pojawi się na serwie  i gra lepiej od Ciebie od razu jest cziterem. A jest jeszcze coś takiego jak doświadczenie meczowe, które na tego Twojego puba też się przekłada i to bardziej niż siedzenie ciągle na tej samej mapie. Domyślam się, że zaraz napiszesz, że nie grasz meczy bo ta gra nie jest dla Ciebie najważniejsza. Ok rozumiem. Dla nas też nie, ale jesteśmy już dużymi małymi dziećmi w tej grze a pub sie już znudził. Dziękuje. Dobranoc.
« Ostatnia zmiana: 15 Marca, 2010, 22:19:29 pm wysłana przez progress »
Patrz, Ja Mam Progress, gdy nawet regres ma kryzys...

M&M | Trakier | Ace!

Nike

  • TS Admin
  • kurnikowy
  • Wiadomości: 100
  • Karma: +3/-1
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Marca, 2010, 22:20:04 pm »
no wiesz ciezko kozaczyc kiedy nie znam hasla do was na kanal a Rki nie mam..poza tym nie pamietam zadnej takiej sytuacji, logiczne jest ze nie chce byc w konflikcie z adminami..
Logiczne ze nie chce byc w konflikcie z adminami wiesz co napisze ci tylko tyle ze smieszny jestes jak wchodzisz pod innymi nickami na ogolny prosisz kogos zeby cie przezucil do nas i zaczynasz swoja szczeniacka nawijke ,jak obrazasz innych ludzi ,jak uzywasz wulgarnych słow na allu tego wszystkiego nie pamietasz i ty chcesz opisywac moje zachowanie ogarnij sie

Ty chcesz Mnie okreslac przymiotnikami enapinaczu szkoda ze tylko na tsie

« Ostatnia zmiana: 15 Marca, 2010, 22:33:20 pm wysłana przez Nike »


Łycha

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Marca, 2010, 22:36:17 pm »
Nike ty tez dobry klient jestes..jak mam pisac na allu jak Rki nie mam? ..ja tylko dochodze do wniosku ze nic w majtkach nie masz bo na tsie sie dowartosciowujesz..a co do napinki to zazwyczaj wchodze do innych na pewno nie do ciebie i robie sobie jaja..Wiesz to ze masz 30 czy iles tam lat(nie interesuje mnie to) to co myslisz ze niewiadomo jaki kozak jestes? Mam w dupie takich jak ty siedzacych przed monitorem wolajacych zone o herbatke lapsów w ciapetkach..Cipa jestes pzdr

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Marca, 2010, 22:40:37 pm »
Bez napinki bo na mnie nic nie macie  :D :D :D

Grand.N51

  • Gość
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Marca, 2010, 22:46:52 pm »
Nike ty tez dobry klient jestes..jak mam pisac na allu jak Rki nie mam? ..ja tylko dochodze do wniosku ze nic w majtkach nie masz bo na tsie sie dowartosciowujesz..a co do napinki to zazwyczaj wchodze do innych na pewno nie do ciebie i robie sobie jaja..Wiesz to ze masz 30 czy iles tam lat(nie interesuje mnie to) to co myslisz ze niewiadomo jaki kozak jestes? Mam w dupie takich jak ty siedzacych przed monitorem wolajacych zone o herbatke lapsów w ciapetkach..Cipa jestes pzdr


Ciekawe czy w realu jesteś taki kozak??????

Nike

  • TS Admin
  • kurnikowy
  • Wiadomości: 100
  • Karma: +3/-1
Odp: 2010-03-15 Bans
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Marca, 2010, 22:48:28 pm »
i widzisz baranie nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz ale co tu wymagac od wolu jak nie wolowiny  ;D
Moze kiedys sie spotkamy i pokaze ci jaki kozak jestem a ty jakim jestes wazonem