Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz  (Przeczytany 9203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vermacht

  • Gość
Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« dnia: 11 Marca, 2010, 15:07:34 pm »
Napiszę to sam, ale w imieniu wielu ludzi. Piszę to w imieniu [75PP], paru ludzi z Husarii w tym: Nikego i paru innych ludzi z Team Speaka. Nike prosił abym w tym dziale to napisał, więc nie ma tego w skargach.

Jako wszyscy w/w, nie podoba nam się zachowanie niektórych ludzi na ts (nie przytaczam nazw specjalnie bo te osoby powinny wiedzieć o kogo chodzi + administracja ts). Przede wszystkim chodzi tu o obrażanie, poniżanie i denerwowanie Bogu Ducha winnych ludzi, którzy sobie siedzą i grają lub "dupe leją" ze znajomymi, dopóki nie przeczyta coś na swój temat, bądź usłyszy po wejściu takiego-czegoś (czyt. kogoś) na kanał i dowiedzeniu się, że jest taki czy inny a jego rodzice są tacy lub inni. Dłużej tak być nie może.

Jako wszyscy w/w, nie podoba nam się "kumaterstwo" i polityka jaka w niektórych momentach panuje na ts. Jeżeli zabierana jest rejestracja,  dawane są bany itd przez jednego admina, to nie po to, żeby drugi "oddał" to co pierwszy zabrał. Niech taki człowiek ponosi konsekwencje swojego zachowania, tym bardziej, że dostaje ostrzeżenie przed karencją, etc..

Jak wszyscy w/w, nie podoba nam się to, że "rizowcy" u nas dostają R-ki (jest parę fake-ów), kanały i tego typu przywileje. Kiedy "Chicken" chciał dostać na rizie kanał spotkał się z odpowiedzią mało powiedzieć - negatywną. I nie mówię, że trzeba się zachować jak oni. Mówię, że trzeba się zachować podobnie, jeżeli tacy ludzie przychodzą, dostają tego czego chcą i w dupe im się przewraca i robią gnój (przepraszam za słownictwo. Jeżeli dostanę upomnienie to wcale się nie zdziwię).

Jako wszyscy wyżej wymienieni (oprócz Nikego) przyczyniamy się do tego, co napisał Nike w dziale tylko dostępnym dla SA. Jesteśmy za tym co tam Nike się napracował :)
To się musi w końcu zmienić. Jeżeli komuś nasz byt na cfcn przeszkadza - ok. Możemy zmienić ts. Trudno. Ale myślę jednak, że większość będzie przychylna temu, co własnie napisałem. W szczególności, że zostałem poproszony wręcz o napisanie takiego posta - w imieniu nas wszystkich.

Kto się zgadza z naszym zdaniem lub nie - jak to się mówi- speak freely. Bez ogródek.

Z poważaniem

Artur aka" vermacht" Wesołowski

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marca, 2010, 15:16:29 pm »
Nie udzielam się już na TS2 i nie mam na niego jako takiego wglądu w czasie rzeczywistym.
Odnośnie samych Rek dla RIZowców na naszym TS, chętnie poznałbym ich nicki w celu sprawdzenia kto im dał Rke.
Odnośnie wyzwisk i obrażania graczy na TSie, obrażania wręcz karygodnego jakim jest obrażanie rodziny oraz ustawiania kogoś na równej linii ze "szmatami" obiecuję zbadać sprawę, jeśli oczywiście poznam nicki odpowiedzialnych osób. Rozumiem, że nie chcesz ich podać tutaj. Napisz mi na PM co i jak, sprawdzę wszystko co dotyczy tych Panów w miarę możliwości i wyciągnę odpowiednie wnioski wraz z resztą administracji TS CFC.

Coo64

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 809
  • Karma: +170/-63
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marca, 2010, 15:47:05 pm »
Może należało by powrócić do zasady, ze to CL przychodził i prosił o R dla klanowicza. Jeżeli taki osobnik byłby podstawiony z poza klanu tracił by R on i CL który oszukał SA.
Ponadto powinna pojawić się tablica w dziale SA kto stracił R, za co, kto zabierał i na ile(coś na kształt wpłat). Skończyło by się ze jeden SA zabiera a 2gi oddaje po wysłuchaniu bajeczki delikwenta (zapomniałem hasła, długo się nie logowałem itp...).

A TS3 i tak jest lepszy :P. Długo mi się nie podobał ale ma o wiele lepsza jakość dźwięku (de facto TS2 jest chyba najsłabszy z obecnych komunikatorów: TS, vent, mumble)  i szybko idzie się przyzwyczaić.
« Ostatnia zmiana: 11 Marca, 2010, 15:49:56 pm wysłana przez Coo64 »

QQryQ

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Marca, 2010, 10:44:32 am »
skoro podzieliła sie administracja na ts 2 i 3 to może trzeba pomyślec o dokoptowaniu ze 2-3 nowych SA na TSie 2 ??
Na pewno trzeba zmodyfikowac i uporządkować system z przyznawaniem Rki, mam na mysli dział na forum, gdzie bedzie lista przynajmniej tych ktorzy maja szlaban.
Prosta sprawa, przychodzi prośba o R, Sa wchodzi na forum luka czy nie ma go na czarnej liscie, dopisuje do odpowiedniego kanału- klanu i po sprawie

popeq

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Marca, 2010, 10:57:29 am »
Taka czarna liste wprowdzil bym tez i na tsie!  8|

louis

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Marca, 2010, 13:58:40 pm »
Napiszę to sam, ale w imieniu wielu ludzi. Piszę to w imieniu [75PP], paru ludzi z Husarii w tym: Nikego i paru innych ludzi z Team Speaka. Nike prosił abym w tym dziale to napisał, więc nie ma tego w skargach.

Jako wszyscy w/w, nie podoba nam się zachowanie niektórych ludzi na ts (nie przytaczam nazw specjalnie bo te osoby powinny wiedzieć o kogo chodzi + administracja ts). Przede wszystkim chodzi tu o obrażanie, poniżanie i denerwowanie Bogu Ducha winnych ludzi, którzy sobie siedzą i grają lub "dupe leją" ze znajomymi, dopóki nie przeczyta coś na swój temat, bądź usłyszy po wejściu takiego-czegoś (czyt. kogoś) na kanał i dowiedzeniu się, że jest taki czy inny a jego rodzice są tacy lub inni. Dłużej tak być nie może.

Jako wszyscy w/w, nie podoba nam się "kumaterstwo" i polityka jaka w niektórych momentach panuje na ts. Jeżeli zabierana jest rejestracja,  dawane są bany itd przez jednego admina, to nie po to, żeby drugi "oddał" to co pierwszy zabrał. Niech taki człowiek ponosi konsekwencje swojego zachowania, tym bardziej, że dostaje ostrzeżenie przed karencją, etc..

Jak wszyscy w/w, nie podoba nam się to, że "rizowcy" u nas dostają R-ki (jest parę fake-ów), kanały i tego typu przywileje. Kiedy "Chicken" chciał dostać na rizie kanał spotkał się z odpowiedzią mało powiedzieć - negatywną. I nie mówię, że trzeba się zachować jak oni. Mówię, że trzeba się zachować podobnie, jeżeli tacy ludzie przychodzą, dostają tego czego chcą i w dupe im się przewraca i robią gnój (przepraszam za słownictwo. Jeżeli dostanę upomnienie to wcale się nie zdziwię).

Jako wszyscy wyżej wymienieni (oprócz Nikego) przyczyniamy się do tego, co napisał Nike w dziale tylko dostępnym dla SA. Jesteśmy za tym co tam Nike się napracował :)
To się musi w końcu zmienić. Jeżeli komuś nasz byt na cfcn przeszkadza - ok. Możemy zmienić ts. Trudno. Ale myślę jednak, że większość będzie przychylna temu, co własnie napisałem. W szczególności, że zostałem poproszony wręcz o napisanie takiego posta - w imieniu nas wszystkich.

Kto się zgadza z naszym zdaniem lub nie - jak to się mówi- speak freely. Bez ogródek.

Z poważaniem

Artur aka" vermacht" Wesołowski


Ja jestem z [HuSariA} i jako jedyny "nie podpisywałem" tej petycji  :):

Za "akcję" która mi zrobił jeden z członków [75PP] to szczerze wywaliłbym cały ten klan z TS2.  [k-czerowna]
To moje zdanie i wiem że 99% ludzi się ze mną nie zgodzi-ale we doopie to mam.
Jeśli wychodzić z założenia "Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego" to [75PP] może zniknąć z TS2 i ja nie będę za Wami płakał.




« Ostatnia zmiana: 12 Marca, 2010, 14:06:28 pm wysłana przez Louis »

vermacht

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Marca, 2010, 14:31:04 pm »
Twoje prywatne sprawy nie zalczające się do temu z naszym Icem to jest zupełnie co innego. Dostał bana na serwerze, została zabrana mu R-ka. Ok. Dostał to na co zasłużył. Ale gnoju na ts nigdy nie robił, nie hackował go, nie obrażał nikogo itd. Więc Twój post jest w ogóle bez sensu tym bardziej iż zaznaczyłem, że to jest pisane przeze mnie w imieniu mojego klanu i PARU LUDZI Z HUSARII. Swoją drogą, że zostałem poproszony o napisanie tego przez Nikego więc nie wiem w ogóle już po co to napisałeś. Tak czy inaczej to co zrobiłeś to off-top zważywszy na to co napisałem przed chwilą. Jak masz jakiś problem z Icem to z nim to sam załatwiaj a nie posługuj się innymi. Lecz... Jeżeli zdanie administracji TS2 będzie takie, że mamy zabrać dupe w troki to tak zrobimy. Skoro będą mieli powód to przystaniemy wtedy do tego. Ale najpierw chciałbym się dowiedzieć jaki to powód. Bo jeden to nie wszyscy ani wszyscy to nie jeden. A jako klan, fakt - wstydzimy się takiego zachowania naszego klanowicza, jeżeli się faktycznie dopóścił tego, co mu zarzucają. Ale nie ma to najmniejszego związku z tym co się dzieje na TS. Więc prosiłbym o utrzymaniu pisania postów dalej w temacie, nie odchodząc od niego.

louis

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Marca, 2010, 14:49:01 pm »
RogeR  :X

popeq

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Marca, 2010, 14:57:22 pm »
Kolego Vermacht.

Tu Louis pokazal Tobie nawiazanie wlasnie do twojego postu. Zaden OFFTOP. Po prostu pokazal  "Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego" . Wiazac twoja wypowiedz z RIZ.

I tu troche sprostowania odrazu dam bo pewnie odrazu sie oburzysz.
Ja jestem jak najbardziej za, dolaczam sie wrecz do apelu!
Do 75PP nic nie mam, wrecz z niektorymi clanowiczami znam sie dluzej pewnie niz Ty i reszta waszego squadu :) ale tu co do Ica i jego poczynan to jestem za Louisem.. i wbrew pozorom mojemu stanowczemu opanowaniu gdybym byl na miejscy louisa to pojechal bym po tym poscie Icowi i 75PP tak po majtach ze byscie nie wiedzieli gdzie sie schowac :-P A z Icem znalem sie tez juz baaaaardzo dlugo :/

Tymczasem wrocmy do tematu.

Tak jak foszek napisal uczyn, a sprawa nabierze mocy urzedowej ;)

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Marca, 2010, 15:21:35 pm »
....
Kto się zgadza z naszym zdaniem lub nie - jak to się mówi- speak freely.
...

no wlasnie XD to skoro mozna sie swobodnie wypowiadac to chcialbym nadmienic o roli rybikow w filozofii buddyzmu...  :-P

chlopaki dobrze ze poruszacie taki temat ale zalatwmy go w miare hmmm  :o po kolezensku. louis ma bardziej sprawe osobista wiec tez trzeba go zrozumiec. mi tez 2 osoby nie za bardzo sie podobaja ale serwer jak i ts dla klanu jest i mam nadzieje bedzie otwarty  ;) 

edit: wlasciwie to nie podobalo mi sie ich zachowanie wzgledem serwera bo osobistych niesnasek nie mialem zaszczytu doswiadczyc   :32:

wierze ze w tej sprawie bedzie happy ending a najlepiej poczekajmy na kurczaka. jak tylko bedzie mozliwosc to zapozna sie z sprawa i z pewnoscia odpowie.
« Ostatnia zmiana: 12 Marca, 2010, 15:27:00 pm wysłana przez .ViciousJetSpike. »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Marca, 2010, 15:27:55 pm »
poki co nie dostalem nic o co poprosiłem, więc w tej sprawie za przeproszeniem palcem nie ruszę...
póki co temat zaczęty przez Ciebie Vermacht, nie został poparty przez nikogo o kim piszesz w każdym poście. Co prawda, nikt też nie zaprzeczył...

w każdym bądź razie, skoro mi nie pomagacie to ja nie widzę sposobności na pomoc "Wam" (ktokolwiek się kryje za tym, a póki co widzę wiele słów jednej osoby a zero chęci współpracy i dowodów)
Pozdro

-foaD][makdaiss

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Marca, 2010, 16:48:43 pm »
Mnie nie podoba sie zachowanie kilku osobników. Nie będę tu ukrywał tego co myślę i powiem, że chodzi mi o klany, które przeszły z Riza. Są to młodzi ludzie i niestety mają poprzewracane w głowach. Mam wiele screenów o tym świadczących i moge podesłać każdemu z administracji TS to wglądu. Karygodne zachowanie najczęściej występuję od godziny 11tej do 16tej, czyli w porach gdzie zdecydowana większość z nas siedzi w pracy. Jako że jestem stałym bywalcem farmy, zdaje mi się że mogę poprzeć to co napisał QQ (przyjęcie nowych SA, takich którzy dopilnują porządku w godzinach popołudniowych,bo wieczorem jest was kilku przeważnie) i moje poparcie nie będzie przez nikogo źle widziane z racji zajmowanego stanowiska na TS (zarejestrowany gracz, częsty bywalec :) ).

« Ostatnia zmiana: 12 Marca, 2010, 18:21:34 pm wysłana przez maku^^ »

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Marca, 2010, 17:28:00 pm »
skoro podzieliła sie administracja na ts 2 i 3 to może trzeba pomyślec o dokoptowaniu ze 2-3 nowych SA na TSie 2 ??


Tym zajme sie na forum adminskim, mozliwe ze uda sie wybrac kogos do SA.

Do tematu :

Prosze o napisanie w tym temacie o jaki osoby chodzi . Bez tego my nic nie mozemy zrobic.

-foaD][makdaiss

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Marca, 2010, 18:07:48 pm »
W sumie to lipa będzie chyba z dowodami, bo porządkowałem pulpit i wykasowałem folder z obrazami ... Możliwe że na kompie służbowym mam porobione screeny, ale to dowiem się dopiero jutro ...

Edit : oto link, gdzie znajduje sie folder ze screenami, 2 moga sie powtarzac bo sie spieszylem http://hotfile.com/dl/32445413/7e8689d/TS.rar.html
« Ostatnia zmiana: 12 Marca, 2010, 18:23:38 pm wysłana przez maku^^ »

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Marca, 2010, 19:15:28 pm »
niezle bydlo bez kitu.