Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz  (Przeczytany 9171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

-foaD][makdaiss

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Marca, 2010, 19:52:35 pm »
Jak widać, wszystko w godzinach popołudniowych ...

Nike

  • TS Admin
  • kurnikowy
  • Wiadomości: 100
  • Karma: +3/-1
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Marca, 2010, 23:00:36 pm »
Panowie napisałem na adminskim to moge napisac i tu to co nieraz sie dzieje to rzeczywiscie zenada jezeli chodzi o niektorych STAŁYCH bywalcow "NASZEGO" tsa i post napisany przez vera rzeczywiscie jest to moja podkretka poniewaz pomimo tego ze pisze na forum niedostepnym dla ogolu nic sie nie zmienia wiec moze prosby zwykłych uczestnikow tsa cos tutaj pomoze i poprosiłem o to klan 75PP gdyz jest jednym z najdłuzej siedzacych tam klanow i nie widze najmniejszego sensu jechac po nich nie zrobil to KLAN tylko gosc ktory byl w nim obecny
Ja rowniez jestem za Louisem jezeli chodzi o ta kwestie ale nie dyskryminujmy wszystkich za jednostke



popeq

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Marca, 2010, 01:29:46 am »
My nie dykrinujemy wlasnie Nike :) wlasnie o to chodzi! Przez to ze nie mierzymy wszystkich jedna miarka .. RIZ to RIZ a CFC to CFC..  u nich my nie posiedzimy ale za oni moga posiedziec u nas, to nas rozni ze mam doze wyrozumialosci i rozumu. Jak dla mnie wyjscie z tego szamba jest tylko przez ta liste zbanowanych i niechcianych. Tak samo jak nie zbanowalismy calego 75PP tak samo nie widze sensu w banowaniu wszystkich z RIZa.. ale tych co robia burde to trzeba wypierdolic ze tak powiem!

louis

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Marca, 2010, 01:32:19 am »
A suczka może JAJA lizać  :-?
I w tym temacie nie chodzi mi o Lily  :):

Nike

  • TS Admin
  • kurnikowy
  • Wiadomości: 100
  • Karma: +3/-1
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marca, 2010, 01:33:23 am »
swiete slowa popeq :)


popeq

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Marca, 2010, 01:34:39 am »
Krec mi dUpa krec mi krec :D

Nike spal mi procesor online ;D:P

Lily

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 769
  • Karma: +111/-52
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Marca, 2010, 01:39:11 am »
A suczka może JAJA lizać  :-?
I w tym temacie nie chodzi mi o Lily  :):

A w jakim temacie chodzi o mnie, co?   :33:
Czy ja znowu o czymś nie wiem?  ;P

Srry za OT :spam:

-foaD][makdaiss

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Marca, 2010, 12:03:32 pm »
Popeq masz racje. Nie ma co robić podziałów RIZ vs CFCN. Prawda jest taka, że większość z tych "młodzieńców" która zasiliła nasz TS, pochodzi z RIZ-a, ale w żaden sposób nie chce by to było kojarzone z tym że na Rizie jest buractwo !! Nie jest tak, jest tam wielu sympatycznych ludzi, a to że gówniarze przyszli z riza do nas jest przypadkiem. Dodatkowi SA, którzy będą pilnowali porządku do południa, powinni się sprawdzić. Zawsze tytuł "Server Admina" można dać na próbę, jeśli to nie pomoże, należy szukać innych rozwiązań.

popeq

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Marca, 2010, 13:08:44 pm »
Czemu ja jestem taki fajny? Czemu ja zawsze mam racje?  :turd: :smooth: :ok:

[DUNNO]^Ar0$^

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Marca, 2010, 17:47:08 pm »
tobie sie tylko zdaje ze jestes fajny;d 

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Marca, 2010, 22:48:59 pm »
tobie sie tylko zdaje ze jestes fajny;d 

nie jest :>

vermacht

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Marca, 2010, 12:13:22 pm »

... Po prostu pokazal  "Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego" .

Jeżeli tak to idąc tym tokiem to powinniśmy polecieć my, msn i Biohazzard - i za pewne jeszczę parę innych klanów tylko bym musiał bardziej się poorientować, kto z jakiego klanu. Także
 
jezeli chodzi o ta kwestie ale nie dyskryminujmy wszystkich za jednostke

Właśnie o to mi chodziło. Wstydzimy się tego, co Ice zrobił i już nie raz dostaliśmy zjebkę o to tak, jak i on. Został ukarany i ok. Należało się. I mi nie chodzi i o banowanie i dawanie kar całym klanom tylko jednostkom bo każdy z nas ma swój rozumek i wie co robi. A skoro nie wiem to już niech bierze za siebie odpowiedzialność. Jeżeli chodzi o Ice bo tak zrobił i teraz nie chce się nas na TS widzieć - ok. Wezmę (i cała reszta 75PP) odpowiedzialność za to i jeżeli będzie takie życzenie - znikniemy z TS cfcn.

My nie dykrinujemy wlasnie Nike :) wlasnie o to chodzi! Przez to ze nie mierzymy wszystkich jedna miarka .. RIZ to RIZ a CFC to CFC..  u nich my nie posiedzimy ale za oni moga posiedziec u nas, to nas rozni ze mam doze wyrozumialosci i rozumu. Jak dla mnie wyjscie z tego szamba jest tylko przez ta liste zbanowanych i niechcianych. Tak samo jak nie zbanowalismy calego 75PP tak samo nie widze sensu w banowaniu wszystkich z RIZa.. ale tych co robia burde to trzeba wypierdolic ze tak powiem!

swiete slowa popeq :)

Dokładnie.

skoro podzieliła sie administracja na ts 2 i 3 to może trzeba pomyślec o dokoptowaniu ze 2-3 nowych SA na TSie 2 ??
Na pewno trzeba zmodyfikowac i uporządkować system z przyznawaniem Rki, mam na mysli dział na forum, gdzie bedzie lista przynajmniej tych ktorzy maja szlaban.
Prosta sprawa, przychodzi prośba o R, Sa wchodzi na forum luka czy nie ma go na czarnej liscie, dopisuje do odpowiedniego kanału- klanu i po sprawie

Tak jest!


Prosze o napisanie w tym temacie o jaki osoby chodzi . Bez tego my nic nie mozemy zrobic.

Fosfik dostał info, ale dalej jestem w trakcie zbierania informacji.

Już raz pisałem w skargach, co zrobił kuki... temat jest można przeczytać. Screen: http://img686.imageshack.us/i/kuki.jpg/

Co do tego, co napisał Maku to też podał screeny więc nic dodać, nic ująć.


mi tez 2 osoby nie za bardzo sie podobaja ale serwer jak i ts dla klanu jest i mam nadzieje bedzie otwarty  ;)  


Na koniec dodam, że szmer też odwalił swoje na serwerze cfcn i też dostał za swoje. Ale przynajmniej tak jak i Ice zrobił gnój posa TS de facto na samym Team Speaku nie robią bałaganu. Póki co tyle z mojej strony
« Ostatnia zmiana: 14 Marca, 2010, 12:15:29 pm wysłana przez vermacht »

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Marca, 2010, 22:34:57 pm »
Nic nie rozumiem, proszę o konkretne nicki kto rozrabiał i kogo wyzywał i zaraz zadymiarze wylatują z TS'a. Klan75PP jest z nami od samego początku i nie rozumiem dlaczego miałby się wyprowadzać.  Pisać prosto oco chodzi bo nie mam czasu na czytanie spamu.
« Ostatnia zmiana: 14 Marca, 2010, 22:38:27 pm wysłana przez kurczak »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Marca, 2010, 08:41:47 am »
Spoko koko, sprawa w trakcie załatwiania jej, wyciągnę wszystko i dam info w odpowiednim miejscu.

mat1k

  • Gość
Odp: Obrażanie, Poniżanie, Denerwowanie i... riz
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Maja, 2010, 18:03:19 pm »
http://www.speedyshare.com/files/22332451/TOYE.bmphttp://www.speedyshare.com/files/22332451/TOYE.bmp
Nie tylko na ts toye wyzywa,ale mam dość patrzenia na te mało inteligentne odpowiedźi,da sie coś z tym zrobić?