Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: reklama cheata na youtube nakrecona na farmie.....  (Przeczytany 7083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jetspike_pl

  • Gość
Odp: reklama cheata na youtube nakrecona na farmie.....
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Kwietnia, 2010, 13:40:16 pm »
no to jestes troche w bledzie.. bo czyste screeny wcale nie oznaczaja ze ktos jest czysty, a czarne nie oznaczaja ze nie jest...  ludzi z czarnymi screenami mozna poprosic i naprawienie tego, a jesli tego nie zrobia nalozyc bana na np godzine i tak w kolko macieja..  no i jakies  niby rozwiazanie jest, a co z tymi ludzmi ktorzy maja czyste screeny, bo nie graja czysto, ale maja jakiegos cleanera, albo inne cudenko ktore ich chroni ?




 i nikt nam nie wmowi ze biale jest biale a czarne jest czarne  :D

 :o zeby byc w bledzie trzeba cos stwierdzic  :D ja nic nie pisalem ze czysty screen to gracz jest ok a black to nie. napisalem tylko ze moze powinny byc jakies screeny?(czyli moglo ich nie byc) i ze zaostrzyblym polityke wobec black pbss bo zawsze jakis procent cziterow by odpadl . oczywiscie wiem ze nie bedzie zaostrzenia bo farma ma inna polityke niz gnebienie graczy wiec tylko tak rzucilem mysl moja ;)


glowkuj dalej  :turd: i wesolych swiat  :44:
« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia, 2010, 13:42:05 pm wysłana przez .ViciousJetSpike. »