Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Usunięta Rejestracja  (Przeczytany 4736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Stycznia, 2010, 22:21:41 pm »
Nie chodzi tu o podejscie do kogos . Wyszlo tak ze sa zadymy o te R-ki, wiec nie bedzie  R bez kanalu klanowego na TS. Masz kaln, masz R.  Tyle z mojej strony .

Acid

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Stycznia, 2010, 22:47:58 pm »
Nie chodzi tu o podejscie do kogos . Wyszlo tak ze sa zadymy o te R-ki, wiec nie bedzie  R bez kanalu klanowego na TS. Masz kaln, masz R.  Tyle z mojej strony .

Masz na myśli zasady o których można jednak porozmawiać na ts lub forum?
Nie mam klanu i nie mam zamiaru mieć,nie chcę też patrzeć na to  co wy tu jeszcze wymyślicie.
« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia, 2010, 23:02:01 pm wysłana przez Acid »

QQryQ

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Stycznia, 2010, 23:51:22 pm »
odkad pamietam w regulaminie było napisane i był to tez podstawowy warunek. Masz kanał masz R...
« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia, 2010, 23:53:57 pm wysłana przez [7DBK]QQryQ »

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Lutego, 2010, 01:00:12 am »
Do korzystania z TS'a nie jest potrzebna R-ka. Są kanały publiczne dla wszystkich i klanowe tylko dla klanowiczów i to trzeba uszanować. R-ka jest przywilejem posiadaczy kanałów klanowych.  

Jednakże, aby uhonorowac stałych bywalców serwerów gry,  przewidziane są również wyjatki  (w regulaminie TS'a punkt zaznaczony *):

*  Status R dla stałych bywalców serwerów gry AA2 i AA3 (wyłącznie bezklanowi, wymagana rekomendacja):
    [AA2]login
    [AA3]login
« Ostatnia zmiana: 01 Lutego, 2010, 01:07:47 am wysłana przez kurczak »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Lutego, 2010, 08:39:28 am »
W TS3 jest fajna opcja dla kazdego... w opcjach odfajkowujesz zapamietaj hasla i za kazdym razem wlazisz bez hasla :P do tego R nie jest potrzebna... no ale TS3 ma wiele innych ciekawych opcji do ktorych R juz jest potrzebne hehe ^^

-foaD][makdaiss

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Lutego, 2010, 09:04:26 am »
Princu masz napisane zasady. Skoro SA mają robić wyjątki,to po co regulamin. Stałym bywalcem farmy nie jesteś. Z mojej strony powiem ci tyle, zeby cos zalatwić nie nalezy od razu szantarzować, jak to zrobiłeś na wejściu. W taki sposób nic się nie załatwi, a fakt że odbierzesz uzytkownikom cfcn Rke na Rizie, nic nie zmienia...Od kiedy tak za pomocą rejestracji możesz skakać po kanałach na Rizie ?? Od 2ch miesięcy ?? Sądzę że większość pamieta hasła. Patrząc na dwa poprzednie zdania, można było w niedługim czasie zrozumieć że groźby są na nic, tym bardziej że z kilkoma adminami cfcn byłeś lub jesteś w konflikcie...Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Lutego, 2010, 09:12:00 am wysłana przez maku^^ »