Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Usunięta Rejestracja  (Przeczytany 4737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BsPrince

  • Gość
Usunięta Rejestracja
« dnia: 10 Stycznia, 2010, 12:25:42 pm »
Po raz n-ty z kolei została mi usunięta rejestracja na serverze głosowym CFCN, nei wiem nawet jaka jest przyczyna takiego postępowania, i nie wiem również kto to zrobił, ale rejestracja dla mnie jest bardzo potrzebna ponieważ załatwiam dużo spraw na wszystkich TS meczowych i nie tylko. Wiec proszę porozumiewajcie się między sobą lub zmniejszcie liczbę "Adminów" którzy wedle własnego widzimisie usuwają rejestrację komu popadnie. Oczywiście jesli powodem takiego postepowania jest brak kanału na TS CFCN, z miejsca usuwam rejestracje osobom które nie mają kanału na TS.riz.pl a posiadają takowy na CFCN.

Pozdrawiam :)
Prince.

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Stycznia, 2010, 12:36:01 pm »
Milo bedzie jak napiszesz jaki Admin zabral Ci R .

QQryQ

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Stycznia, 2010, 13:06:48 pm »
Jest jeszcze opcja miesiaca bez logowania na TS, moze to o to chodzi ?

{P-A-S}TOMO

  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1180
  • Karma: +66/-19
    • Zajefajny klan :P
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Stycznia, 2010, 14:05:04 pm »
nie wiem kto to zrobił i nie popieram takowych praktyk ale nie podoba mi sie również próba zastraszania , sprawa na pewno zostanie wyjaśniona ale twoje naciski raczej na nic się nie zdadzą , a wracając do administracji to i u was jest kilkoro ludzi ( zakładam że to dzieci) którzy nie dość że nie potrafią rozmawiać z ludźmi to jeszcze są chamscy  i tu niestety tak jak Ty nie pamiętam którzy  :X

Pozdrawiam
Tomo


"Musimy tworzyć dobro ze zła, bo nie ma niczego innego, z czego można by je tworzyć."

BsPrince

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Stycznia, 2010, 17:02:34 pm »
U nas jest kilkoro Adminów Grom + Ja, nei zastraszam nikogo tylko próbuje znaleźć wyjaśnienie, nie wiem ani nawet sie nie domyślam ktory z administratorów taka rejestracje mi zabrał , Dostałem ją od Fosfika niecałe 2 miesiace temu gdy nagle 2 dni temu wchodze i nie ma .. , miesiac bez logowania to raczej u mnie niemozliwe jestem na kazdym z teamspeaków codziennie przynajmniej spojrze kto siedzi i wychodze.

Co proponujecie jako rozwiązanie sprawy ??


o godz 17:00 otrzymałem rejestracje od Tomo dziekuje za poświecony czas ;) jesli wam się chce to wyjaśnić to wyjaśniajcie ;p mi poprostu zależało na R
« Ostatnia zmiana: 10 Stycznia, 2010, 17:12:44 pm wysłana przez BsPrince »

-foaD][makdaiss

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Stycznia, 2010, 20:36:38 pm »
Chyba regulamin TS-a kiedys mówił, by mieć rejestrację trzeba było posiadać kanał na cfcn. Teraz tego nie ma. Być może ktoś działał wg starego regulaminu i na tej podstawie ci ją odebrał.


« Ostatnia zmiana: 10 Stycznia, 2010, 20:46:52 pm wysłana przez maku^^ »

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Stycznia, 2010, 01:27:13 am »
Dokładnie, R-kę odebrałem z powodu nie posiadania kanału na TS. Przepraszam, że nie powiadomiłem na czas ale miałem przerwę od hobby. W kwestii R nic się nie zmieniło:  nie ma kanału - nie ma R. Bez urazy oczywiście, to tylko kwestia przestrzegania zasad.

BsPrince

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Stycznia, 2010, 14:06:46 pm »
według waszych zasad nie idzie załatwic nic na TS CFCN. Z racji tego osoby posiadające kanały na CFCN zostana pozbawione rejestracji na TS.riz.pl

louis

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Stycznia, 2010, 14:08:40 pm »
Prince wszystko da się załatwić tylko trzeba to zrobić w odpowiedni sposób.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Stycznia, 2010, 14:26:18 pm »
Prince wszystko da się załatwić tylko trzeba to zrobić w odpowiedni sposób.

Nie rozumiem w czym jest problem,  R-ka umożliwia wchodzenie na zahasłowane kanały na TS - jest to przywilej tylko dla użytkowników posiadających własny kanał.  Jest kanał  - jest R, nie ma kanału - nie ma R.  


Z racji tego osoby posiadające kanały na CFCN zostana pozbawione rejestracji na TS.riz.pl

Popieram.


BsPrince

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Stycznia, 2010, 14:53:58 pm »

Popieram.


Ciesze sie ze sie ze mna zgadzasz.

Louis czasami trzeba cos na szybko załatwic, a nawet nie moge pisac na ogólnym, Komu jak komu ale mi ta R jest potrzebna. jesli jednak nie jesteście tak życzliwi i nie idziecie na reke to dlaczego my mamy to zrobic . Pozdro

louis

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Stycznia, 2010, 17:20:13 pm »
Prince ja Ci szczerze powiem że jak dla mnie to się ostatnio jakoś dziwnie zachowujesz.
Nie wiem co na to wpłynęło  :??

Acid

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Stycznia, 2010, 21:56:58 pm »
Sorki że się wtrącam w temat ale nie chcę zaśmiecać
Chciałem tylko podziękować za dwa lata wspólnej gry na ts
Krytyk
Kiedyś [F]

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Stycznia, 2010, 22:01:34 pm »
Sorki że się wtrącam w temat ale nie chcę zaśmiecać
Chciałem tylko podziękować za dwa lata wspólnej gry na ts
Krytyk
Kiedyś [F]


No i tu mnie zaskoczyles... Na TS powiedziales ze Ci wisi czy masz R ... Zamiast pogadac na TS, piszesz na forum ...

3. Status R przyznaje się wyłącznie posiadaczom kanału klanowego na TS (login zgodny z trackerem/AA, nick dowolny).
« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia, 2010, 22:03:54 pm wysłana przez zarikus »

Acid

  • Gość
Odp: Usunięta Rejestracja
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Stycznia, 2010, 22:06:23 pm »
Sorki że się wtrącam w temat ale nie chcę zaśmiecać
Chciałem tylko podziękować za dwa lata wspólnej gry na ts
Krytyk
Kiedyś [F]


No i tu mnie zaskoczyles... Na TS powiedziales ze Ci wisi czy masz R ... Zamiast pogadac na TS, piszesz na forum ...

3. Status R przyznaje się wyłącznie posiadaczom kanału klanowego na TS (login zgodny z trackerem/AA, nick dowolny).

bo tak jest Zarikus
takie samo zdanie mam do podejścia co poniektórych do mojej osoby
czyli proś albo spadaj