Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: SPAMOWANIE  (Przeczytany 2524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bskk

  • Gość
SPAMOWANIE
« dnia: 29 Września, 2009, 22:22:39 pm »
Mam wielką prośbę do załogi cfcn a w szczególności do KURCZAKA!
Chodzi mi o wprowadzenie zakazu na spamowanie na początku rundy szczególnie na mapie IMPACT,wszyscy którzy grali na HOSPITALU wiedza jakie to jest wk... z tym ze tam za spam był kick i bardzo fajnie by było zeby i na IMPACT-e taka zasada tez obowiązywała!

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Września, 2009, 23:25:49 pm »
Postaramy się jakoś to rozwiązać sensownie.

Chomiq

  • Gość
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Września, 2009, 14:09:57 pm »
W sensie spam z granatnika na Z lub od Z na spawn, spam z granatow za Y? Czy o co chodzi?

bskk

  • Gość
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Września, 2009, 15:30:12 pm »
spam z granatnika na Z lub od Z na spawn, spam z granatow za Y! wlasnie o to chodzi

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Października, 2009, 00:50:06 am »
no ale to jest technika, żeby przeciwny team nie skończył rundy w 30s, bo jeśli nie można nade'ować obj Z, a na przykład oni przebili się na obj Y to kończą rundę w kilkadziesiąt sekund ;/ .
A co do porównania do Hospitala tam jest tylko VIP, który musi dojść. Nie ma żadnych obiektów do zaznaczenia, a tutaj, jesli będzie zabronione spammowanie jednego obja to przeciwnej drużynie wystarczy przebić się do drugiego obja, bo pierwszy z góry im się juz nalezy...

To ma być REALISTYCZNE, robisz obja, odsłaniasz się, to musisz się liczyć z tym, że ktoś cię może ściągnąć z granata- takie życie. Nie masz nakazu zrobienia obj, możesz ominąć to miejsce... W celach misji masz nie pozwolić do zajęcia obiektów przez przeciwnika wszelkimi możliwymi sposobami...

bskk

  • Gość
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Października, 2009, 21:17:59 pm »
zupełnie się z tobą nie zgadzam

PanMis

  • Gość
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Października, 2009, 10:19:40 am »
Kurczak, nie daj się długo prosić. Proponuję wprowadzenie zasady, że przez pierwszą minutę można tylko ze smoke'ów strzelać z granatnika. :)

P.S.
Aż tak ciężko powstrzymać się chwilę przed zajmowaniem tego OBJ?

popeq

  • Gość
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Października, 2009, 13:04:14 pm »
Przepraszam ze sie wtrace. Ale..

Spamowanie.
Po co jest granatnik na Impact? Hmm dam wam przyklad.
Zaczyna sie runda. Banda 13 zaczyna bieg.. 7 z nich to ogarnieci ludzie i rushuja na obj przeciwnika. Przez 30s nie mozesz uzyc granatnika bo jest zakaz. Ja z dwoma przybocznymi pietaszkami po 20s jestem juz na respawnie opforow. zabije po drodze jednego moze dwoch moze i pieciu podlatuje do pana z granatnikiem w jakiejs 33-35 sec. On ma otworzony grantanik, bo wlasnie mu laskawie pozwolono puscic bulke. Podchodze do niego wypinam tylek i sprzedaje mu kulke w leb ^^

Nie ma zakazu.
Zaczyna sie runda. Banda 13 zaczyna bieg.. 7 z nich to ogarnieci ludzie i rushuja na obj przeciwnika. dwoch pobratancow ginie na balkonie etc. zaczynam sie pocic i stresowac.. ilu opforow teraz wyleci na mnie jednego pozostalego na froncie.. zwalniam i zaczynam sie rozgladac.. zaczynam myslec ze to nie byl jednak dobry pomysl i nastepnym razem polece druga strona bo tu sie robi niebezpiecznie. Ale ide dalej.. M4 w rekacah caly magazynek w zeby przeciwnika .. padl jeden padl drugi.. wlatuje do obj.. rozgladam sie nikogo nie ma.. zaczynam dzialac.. jeszcze 2s i bedzie koniec.. jeszcze chwila.. na to Pan z granatnikiem wypinam mi zad i sprzedaje mi hs.. bo nie musial czekac zasranych 30s z granatnikiem i zajol pozycje ktora mnie zgubila!.

runda 2

No ze nie wyszlo w ostatniej lece strona druga. Biegne bo przecie jest zakaz spamowania.. wlatuje z 3-4 ziomalami do obj.. reszta wczesniej poleciala na drugi... 10 s i juz jestesmy w obj zaczynam dzialac.. obj skonczony, cover spisal sie na medal i nie dal wejsc nikomu.. i nagle over druga ekipa tez dala rade zrobic obj w 20s bo pan z grantnikiem zostal zabity przez czekanie.

Nie ma zakazu.
No ze nie wyszlo w ostatniej lece strona druga... lece z 3-4 ziomalami do obj.. reszta wczesniej poleciala na drugi... 5s .. .. .. DEAD. bo granaty potrafia czlowieka zwalic z nog.

etc.
koniec.

Zakaz spamowania na NIE! To jest za mala mapa.. i za duza przewage ma jedna ze stron zawsze by dac taki zakaz.
Pozatym mamy mapy rotacyjnie. A zasady rotacyjnie sie zmieniac nie moga. Chocby dlatego ze wywola to zamieszanie i ludzie beda blednie interpretowac zasady z innych map.

dziekuje.
« Ostatnia zmiana: 05 Października, 2009, 13:08:32 pm wysłana przez popeq »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Października, 2009, 14:23:59 pm »
widze ze znowu usilne naprawianie gry :P
ahh Ci devowie... znowu spierdzielili gre :D

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Października, 2009, 15:30:26 pm »
jak pisałem i jak popeq pisał- NIE, po coś dali te granatniki, nie?

{=V.S.F=}_Kryspin

  • porucznik stogu
  • Wiadomości: 555
  • Karma: +24/-39
    • http://vsf.waw.pl
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Października, 2009, 21:25:00 pm »
Tez jestem na nie ... jedyne co bym wrzucil to zakaz spamowania do mnie ;)

popeq

  • Gość
Odp: SPAMOWANIE
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Października, 2009, 21:40:55 pm »
spamuch..;P