Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Chickens Farm [EU]?  (Przeczytany 4504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

popeq

  • Gość
Chickens Farm [EU]?
« dnia: 31 Sierpnia, 2009, 01:10:45 am »
Boze lawina pomyslow..;P

Witam kolejny raz.. ;D

Od pewnego czasu gdy w trackerze pojawila sie flaga Polski niestety spadla popularnosc serwera w godzinach nocnych.
Mianowicie po opuszczeniu przez "naszych" graczy servera nikt z obcokrajowcow na niego nie wbija a co za tym idzie chickens spada w rankingach bo im wieksza obsada w ciagu doby tym wyzszy ranking w liscie serwerow.
Dlatego chcialbym zapytac was LUDU MOJ ;D co myslicie nad dodaniem tych dwoch literek do nazwy serwera? "[EU]"
Dla mnie jako grafika, w kazdym przekazie sa najwazniejsze slowa kluczowe. Kazdy z nas jest wzrokowcem i tego sie nie da przejsc. Dlatego mysle ze to bedzie dobry pomysl aby w tak krotkim przekazie zawrzec tak uderzajace slowo kluczowe ktore moze byc dobrym chwytem marketingowym na "obcych".
Wiadomo ze serwer "zyje" dzieki popularnosci dlatego fajnie by bylo jak by ta popularnosc byla nie tylko przez 10h gdzie urzeduja Polskie Zabijaki.. a tez ci z obczyzny. Duzo obcokrajowcow gra na Farmie w 2.8.5. Jest to tam uwarunkwone tym ze mamy dobry serwer i renome ktorej duzo innych serwerow moze pozazdroscic. Tak samo jest z AA3 tylko brak jeszcze renomy bo raz to jest nowa gra i mase nowych graczy, a dwa ze poporostu serwerow jest wiecej niz graczy  po 24 ^^
U nas serwer toczy swoje zycie do pozna.. kolo 1-2 w nocy pustoszeje. Jak macie jakis inny pomysl by przedluzyc jego zywotnosc piszcie.

Pozdrawiam
popeq.

popeq

  • Gość
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 22:03:57 pm »
Czyli sie ma rozumiec wszyscy za i zadnego sprzeciwu? ;D

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 22:06:11 pm »
Ja jestem przeciw.
Czyli sie ma rozumiec wszyscy za i zadnego sprzeciwu? ;D

Jestem przeciwny.

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 22:16:38 pm »
Ja osobiście uważam, że najpiękniej byłoby gdyby Farma na 3.0 zdobyła jednak popularność jako polski serwer. Polski serwer, na którym każdy jest mile widziany i wszyscy się nawzajem szanują. Tak, aby europejczycy wiedzieli, że Polska to nie jest kraj dzikusów i złodziei a ułożonych, przyjaznych ludzi.

Ale jeżeli, tak jak mówisz, mimo wszystko ciągle jest awersja to albo to PL rzeczywiście odstrasza albo odstraszają gracze-rasiści. Nie byłem nigdy na Farmie na 3.0 (grę odinstalowałem po kilku wizytach na innych serwerach) więc nie wiem jak jest z zachowaniem na serwerze naszych krajanów ale znając naszą polską "gościnność" to pewnie ekscesy są.

Podsumowując: doceniam pomysł ale wolałbym, żeby nigdy nie dochodziło do tego, że takie pomysły muszą się rodzić.

popeq

  • Gość
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 22:40:10 pm »
Heh kurak masz obskubane!

Golabek ja nie mowie ze to ma byc europejski server! Wcale nie.. POLSKI z POLSKA flaga! Ale z dopiskiem EU po to tylko by ludzi z europy zachecic do wejsca na server.
Tu nie chodzi o to by server byl dla europejczykow.. a o to by na server w nocy tez ludzie wchodzili.. by byla jakas aktywnosc servera podczas gdy "normalni" polacy spia.. (choc ja w nocy pracuje)

Reasumujac.
To ma byc POLSKI server.. ale i EU.. nie po to by faworyzowac EU a po ty by ich zachecic do grania na serverze.

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 22:48:29 pm »
Ah to ja kurna źle zrozumiałem. Pała z czytania ze zrozumieniem gouomp!  >:(

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 22:53:40 pm »
Ah to ja kurna źle zrozumiałem. Pała z czytania ze zrozumieniem gouomp!  >:(

Dobrze zrozumiałeś Ptica, popeq chciał nas sprzedać.

Problemem jest tylko złe zachowanie polskich graczy którzy jadą obcokrajowców, proponując im "sp... z serwera bo ten jest tylko dla polaków" i niestety często nie ma adminów na nim żeby od razu wykopać za takie zachowanie. Kiedyś kazali wypier ... francuzom. Byłem załagodziłem ale i tak poszli. Rodaka się nie dało wykopać jakoś.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpnia, 2009, 23:11:16 pm wysłana przez kurczak »

popeq

  • Gość
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 23:04:13 pm »
Najwiekszym problemm sa pingi wsrod obcokrajowcow. Czesto jak wchodza ping przekracza 50 a wtedy juz ludzie krzycza FIX YOUR PING.. zreszta pare razy jak bylo powyzej 80 tez sam sie odzywalem.. wiec rozumiem co niektorych.

Kurak ja wiem ze ty masz serduszko nielota.. ale naszczescie sa takie twarde chamy jak my ktorzy za takie glupie zachowanie i rodaka potrafia kopac. Ja na nie jednym serwerze z innych krajow jestem witany i rozpoznawany.. traktowany z szacunkiem i nie mam problemu z ich "elita" dlatego tez zachowuje sie tak samo dla nich. I dla nowo przybylych ktorzy rownie dobrze moga byc nastepnymi "kolezkami" w AA.
Rodak rodakiem ale za chamstwo trza karac.

Wroccie do tematu.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 23:12:11 pm »
Nie dało, nie znaczy, że nie chciałem. Pisałem AdminKickPlayer itd ... i nie wylatywał.

popeq

  • Gość
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 23:45:18 pm »
Bo musisz wpisac:

AdminKickPlayer ID FALSE powod

Pewnie to wisz..;D ale wole przypomniec..;P Mistrz taki jak ja w kickach wie to najlepiej co nie?:P

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Września, 2009, 00:04:39 am »
Bo musisz wpisac:

AdminKickPlayer ID FALSE powod

Pewnie to wisz..;D ale wole przypomniec..;P Mistrz taki jak ja w kickach wie to najlepiej co nie?:P

Pauko, a właśnie tak wpisywałem ....

popeq

  • Gość
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Września, 2009, 00:13:55 am »
Moze consola nielotow nie slucha?:D Pewnie cos w LITEROWKACH ci sie pochrzanilo..;)

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Września, 2009, 23:49:59 pm »
co odstrasza obcokrajowców od farmy? Na tą flagę nikt nie patrzy powiem ci, albo prawie nikt, ludzie patrzą ile jest ludzi i jaka mapa i wchodzą, inni jeszcze zerkają na ping [tak jak ja].  Ten server JUŻ MA renome na AA3- wystarczy popatrzyć w ciągu dnia. To co odstrasza obcokrajowców to nie tylko rasizm, który jak zauważyłem jest rzadko spotykany na kurczaku. Chodzi oto, że Polacy gadają po polsku, non stop. to odstrasza tych anglojęzycznych graczy. Mało kto widząc jakiegoś chłopa z poza Polski zagada do niego w innym języku. Większość ciupie po polsku nie przejmując się, że część ich nie rozumie.

Co ja radzę, wpoić playerom, że to nie jest server tlyko dla polaków, ale także dla innych, dawać przykład innym [już bardziej realistyczne] i bezlitośnie karać objawy rasizmu czy czegoś podobnego względem obcokrajowców.

Jeszcze raz powtarzam dopisek -EU- NIC NIE ZMIENI... Mówię to z doświadczenia i sami pewnie wiecie, że jak wchodzicie ( załóżmy niemiecki serv) i na voip-ie ludzie gadają tylko po niemiecki i ich wogóle nie rozumiesz, to wiadome że czujecie się wtedy nieswojo.

Coo64

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 809
  • Karma: +170/-63
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Września, 2009, 00:15:23 am »
Z tego co pamiętam serwer(wtedy był jeden) CFC powstał głównie z myślą o Polskich graczach gdzie wreszcie można pogadać po Polsku a i inne języki i gracze są mile widziani. A rasizm tępić.

{=V.S.F=}_Kryspin

  • porucznik stogu
  • Wiadomości: 555
  • Karma: +24/-39
    • http://vsf.waw.pl
Odp: Chickens Farm [EU]?
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Września, 2009, 08:07:37 am »
Tak tepmy rasizm, murzynow i cyklistow :D