Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: CFC AA3 Squad w TWL.  (Przeczytany 9530 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:25:06 am »
Jakbym nie wiedział, długo jestem w tym clanie i sporo walk stoczyłem. Czasem taka adrelinka jest, że aż wytrzymać nie można :D

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:25:55 am »
a jaką mape chcecie i mode?

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:29:21 am »
Tu mozesz edytowac posty i dopisywac cos Miroszku..^^

Siem zobaczy .. ja tam opcjonuje za SO i Impact lub Rancho. Chyba ze Alley i TAH. Zobaczymy wpierw musimy rozgrzac squad.. ;)

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:32:37 am »
a co to SO ?
Tu mozesz edytowac posty i dopisywac cos Miroszku..^^

Siem zobaczy .. ja tam opcjonuje za SO i Impact lub Rancho. Chyba ze Alley i TAH. Zobaczymy wpierw musimy rozgrzac squad.. ;)

A co to jest SO ?

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:35:33 am »
Secure Obj ;) Och kuraczku kuraczku..;)
A tak wogole czemus ty nie w roosterze TWLa? Wiem ze lamka jestes ale moze cie ktos np na noopki PASow wezmie do squadu. .;D

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:39:17 am »
chętnie rozkwasimy wam mordki popeq :D jak dzisiaj graliśmy i prowadzilem nasz team ku zwyciestwa poprzez arcytrudną taktykę obrony przed eskortą [trzymanie się w defensywie], kochany popuś jako JEDYNY pobiegł rushować, za pierwszym razem padł zabijając kogos, za drugim razem dostal head-a na starcie za trzecim razem już go nie było na servie... Popracuj nad teamworkiem :D

Irrhas

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:48:46 am »
Hmm..to była z góry przemyślana taktyka..czyli nie zradzanie naszej taktyki na nadchodzacy meczyk ;D
Tak naprawde nie wiecie czego się spodziewać ;D

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:51:11 am »
Misiek a widziales teamwork VIPem?:) hehe prawie kazda runda moja dopoki lawinowo nie odbieralem telefonow. Ja Irek Kamien i ktos tam jeszcze biegal co rusz wygrywalismy co chwila 3 rundy pod rzad..;)
A tak serio..;) Ja na publicu gram czysto for fun nie lubie campy podczas zabawy i wole zginac w pierwszych 30 sekundach i pocztyac posty na forum niz siedziec i sie kwasic na spawnie..^^

Mecz to odrebna rzecz.. a uwierz mi zagralem juz ich troche..;P choc zaden  pro nie jestem..;)

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:55:52 am »
nie nazywaj mnie misiek, po to mam nick Mirosz-Tse żeby mnie wołać Mirosz-Tse/Mirosz/Tse/Mirazzz/Mirosss/Miraooszz [ostatnie trzy stosowane przez obcokrajowców :D]

Ty Irek i Kamien[Spierdek] i ktoś tam jesszcze zapomnieli, że 13 enemysów nie ubijali 3 rundy podrząd?
Campa jest nudna ale tylko wtedy, kiedy jest nudno [madrę, nie? xP], tj. nic się nie dzieje, a tam się działo po tych "30sec" nacierali cały czas, wszyscy się fajnie bawili kiedy ty czytałeś sobie fora :D
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpnia, 2009, 00:58:12 am wysłana przez [NoL]Mirosz-Tse »

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 01:12:40 am »
Dobra dobra..^^ Ja sie fajnie bawilem jak ustrzelilem 2 a pozniej dostalem hs..;D Zycie..;) Raz wozem raz pod wozem..;)
Teraz wrocmy do tematu.. ;)

louis

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 13:23:16 pm »
Ja się dodałem

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 16:14:27 pm »
Ty louis sie nie dodales a dostales zaproszenie..;D Bo ty kuno jestes jednym z pomyslodawcow.. ;P i odpowiedzialny bedziesz jak by co.. ;D

louis

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 17:11:42 pm »
Ty louis sie nie dodales a dostales zaproszenie..;D Bo ty kuno jestes jednym z pomyslodawcow.. ;P i odpowiedzialny bedziesz jak by co.. ;D

Upssss no to się wjeb.....

Zaczynam się zajmować:
-dlaczego nie macie GUID'ów dodanych ?? (mowa o AA 3.0.x)  >:(

Chomiq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #28 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 21:57:07 pm »
Ty louis sie nie dodales a dostales zaproszenie..;D Bo ty kuno jestes jednym z pomyslodawcow.. ;P i odpowiedzialny bedziesz jak by co.. ;D

Upssss no to się wjeb.....

Zaczynam się zajmować:
-dlaczego nie macie GUID'ów dodanych ?? (mowa o AA 3.0.x)  >:(

Panowie z twl'a chyba zapomnieli o czyms takim jak pole pod guida.

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 22:00:32 pm »
No wlasnie nie wiem co sie Loui czepia ale 90% ludzi w TWL ma dodane w AA3 tylko nicki soldiera a nie GUIDy.. zreszta nie wiem jak to sie bedzie mialo do gry jak zamiast nazwy soldiera bedzie GUID w TWLu..

Tak BTW.
Mamy pierwszy mecz z No Sidami-ami niedlugo.. (tak za tydzien, dwa) wpierw male treningi sztabowe(flaszeczke?) i pozniej pojdziemy na pierwsza bitwe..;)

Moze juz dzis albo jutro bedziemy miec dzial dzieki koko "TWL"
« Ostatnia zmiana: 01 Września, 2009, 00:08:56 am wysłana przez popeq »