Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: CFC AA3 Squad w TWL.  (Przeczytany 9531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

popeq

  • Gość
CFC AA3 Squad w TWL.
« dnia: 30 Sierpnia, 2009, 18:11:22 pm »
Witam serdecznie wszystkich ^^

Wpadl mi taki pomysl do glowy niedawno iz mozna bylo by troszke jeszcze urozmaicic gre na Farmie i wystartowac w jakims malym turnieju jako ekipos don chickenos ;D Dlatego rozgladalem sie po jakis imprezach okolicznosciowych w AA3 ale nie znalazlem nic ciekawego. Dlatego zastukalem w drzwi TWLa ^^

Nie wiem czy wszyscy beda wiedzieli co to jest ale z grubsza jest to calkiem spoko liga ktora gromadzi roznego rodzaju i masci squady grajace w AA i nie tylko.
Jest to liga w ktorej liczy sie miejsce zajmowane na drabince. Nie wiem czy jest sens dalej opisywac jak beda jakies pytania to pisac na PW.
Tu prosze odnosnik do glownej strony http://www.teamwarfare.com .

I teraz przejdzmy do rzeczy.

Pomysl jest taki aby zgromadzic ekipe grajaca na serwerze Chickens Farm w AA3 do wspolnej zabawy i porywalizowac sobie z "czolowymi" clanami w tym turnieju.
Zapisy beda organizowane po malym info na serwerze. Zapisywac bedzie sie mogl kazdy kto wyrazi taka chec.. jednak by dolaczyc do zespolu CFC bedzie musial on spelniac pewne wymogi i pokazac swoja klase.. zarowno zabijajac jak i grajac zespolowo.. bo wlasnie o to chodzi w tej grze. Wszystkie zasady "rekrutacji" itp bede opisane pozniej, razem z rozwojem pomyslu.

Poki co mysle iz po wspomnianej "rekrutacji" przeanalizujemy kazda z osob chetnych do tej zabawy. Nastepnie zaprosimy do squadu CFC.
Kazdy bedzie mogl sie wykazac i pobawic z nami na treningach, sparach etc.. gdzie mozemy pobawic sie w gre o "zlote kalesony" team na team.. najlepsi zostana wytypowani do nastepnego meczu. Lub tez mozna to rozgraniczyc na teamy jesli oczywiscie bedzie az tylu chetnych..^^ Bedziemy sie przy tym napewno super bawic jak i jeszcze nie jednego sie napewno nauczymy.. :)

Wiadomo ze do takiego przedsiewziecia potrzebne sa treningi i najwazniejsze.. serwer do tego. I to dzieki naszemu kochanemu Kuraczkowi zostalo juz zorganizowane i nie bedzie z tym problemu. Dlatego serdecznie podziekujmy pierzaczkowi..;D

Plan narazie w powilakach ale glowne zamierzenia przekazalem w tym poscie. Oczywiscie kazdy moze sie wypowiedziec i pokazac swoj pomysl.

Pozdrawiam
popeq
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia, 2009, 18:33:58 pm wysłana przez kurczak »

Irrhas

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Sierpnia, 2009, 19:03:26 pm »
Pomysł fajowy tak i jak sam popeq ;) ;dlatego tym razem nie będzie smajtania :P
Ja już się zapisuję i zachęcam do tego innych :)

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Sierpnia, 2009, 19:18:25 pm »
To trzeba jakieś logo z uwzględnieniem stylu CFC (szary żołnierz po lewej stronie)  zmontować. Tutaj obowiązujące wzorce:  http://cfcn.pl/list.php?c=cfcprod_logosy  jeżeli to ma być reprezentacja CFC to nie może być choinki na logo  (tak jak u popqa) ;)   Jak będzei trzeba to poproszę naszego plastyka, żeby zrobił wersję banerów i logosów dla AA3.  Pozatym myślę nad wydaniem nowej edycji podkładek CFC pod myszki na okoliczność wyjścia wersji AA3.
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia, 2009, 19:23:35 pm wysłana przez kurczak »

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Sierpnia, 2009, 19:46:34 pm »
A kto jest twoim plastykiem? I czemu kufa nie moze byc kolorow? Tylko szaro szaro szaro!? Dodaj troche kolorku bedzie milej..;)
Pozatym cos pokombinuje i wystawie..;)

Lily

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 769
  • Karma: +111/-52
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpnia, 2009, 19:48:10 pm »
Hihihi a ja się zgłaszam na "maskotkę teamu" :D tak jak to Pupcia mi napisał :D

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Sierpnia, 2009, 19:49:28 pm »
Chearleaderka squadu CFC ;D Wypas ( panowie zeby nie bylo! Od tulenia i pieszczenia jestem ja  ;D )

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sierpnia, 2009, 19:58:58 pm »
A kto jest twoim plastykiem? I czemu kufa nie moze byc kolorow? Tylko szaro szaro szaro!? Dodaj troche kolorku bedzie milej..;)
Pozatym cos pokombinuje i wystawie..;)

Baner CFC nie ma kolorów na głównej stronie ?

Kolory są ale logotyp Farmy to właśnie ta szara postać, jeżeli skład do TWL ma występować jako reprezentacja CFC to trzeba tą postać jakoś wkomponować. Jeżeli się nie da albo nie pasuje do wizji to trzeba zrobić squad ale już bez CFC. Nie można po 6 latach zmieniać marki i logosów ot tak sobie.  
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia, 2009, 20:04:09 pm wysłana przez kurczak »

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Sierpnia, 2009, 20:03:48 pm »
Nie no spoko..;) zartowalem sobie pierzaku..;) cos wykombinuje pozniej i pokaze.. poki co ide chwile sie odprezyc przy AA..^^ :*

Chomiq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Sierpnia, 2009, 20:05:48 pm »
Ja sie moge pisac, ale nab jestem i nie wiem co to teamplay.

SAW_Mill

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 302
  • Karma: +28/-12
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Sierpnia, 2009, 21:36:44 pm »
to samo popqowi powiedziałem =)
2 sprawa - nie mogę z nim grać w meczach bo z przyzwyczajenia sprzedam mu hs  ;D ;D

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:10:44 am »
Chętnie bym z Wami zagrał, jednak jestem zarejestrowany już na TWL z mojego clanu.
Jeśli chcecie można spróbować zrobić jakiś sparing CFC vs NoL.

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:12:51 am »
Mirosz? A nie mozesz byc w 2 teamach?:P Hehe.. i tak bym cie parooofo nie zwerbowal bo gadasz na scorach i kopiesz popusia..^^

A tak serio zostaw w koncu te NOLe..;P bo ci w ciuchach dziury porobia..^^

Chcesz mozemy zagrac pierwszego spara z wami ;) 4vs4 jestescie?:>

[NoL]Mirosz-Tse

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 47
  • Karma: +2/-0
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:20:39 am »
W NoL-ach jest fajnie i raczej z niego nie wyjde, ciekawe maa epizody ten Clan. Co do meczyku myślę, że Commanderzy nie będą mieć nic przeciwko, aby się posiłować, powiem tyle: z nami nie będzie łatwo.

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:22:27 am »
A myslisz ze z nami bedzie ?:)
Hehe gra na publicu mocno sie rozni od meczu..;) i gwarantuje tobie ze to bedzie bardzo fajna gra.. ;)

popeq

  • Gość
Odp: CFC AA3 Squad w TWL.
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Sierpnia, 2009, 00:24:54 am »
Ja sie moge pisac, ale nab jestem i nie wiem co to teamplay.

Chomiczeq odezwij sie do mnie na gg czy na steamie dodamy cie odrazu i wyzwiemy juz NOLe ;D