Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Server Abuse  (Przeczytany 5236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dominat3r

  • Gość
Server Abuse
« dnia: 15 Maja, 2009, 11:20:31 am »
Whoever gave this guy [7DBK]QQryQ  admin powers is a fucking retard.

I played in your server today, as always I take note of the server rules.

I made sure not to 203 before 20 seconds and followed the other server rules.

However during my time playing I killed [7DBK]QQryQ 3 times in a row, 1 of those times with a 203, which was fired well after 40 seconds.

The fact of the matter is that is [7DBK]QQryQ is a sore fuckin loser. First time, he kicked me for 1 minute admin decision for 203 rules, I can guarantee I never fired a 203 once before 20 seconds.
On the second occasion he kicked me for 20 minutes after I shot him twice in two successive rounds. I have never met anyone in any server who abuses their admin power so badly.

Whoever owns the server might want to rethink who they give admin to, as I have read other complaints about [7DBK]QQryQ  on this English speak part of the forum as well.

I wont be returning to read your comments etc.. I wasn't particularly surprised when I saw this clan and [7DBK]QQryQ were Polish, I have had previous server admin experience and its well known anyone with PL in their game name is a fucking nuisance. In my opinion the Polish are a fucking blight on this planet.

Badmouth me all you want not that all be around to read it.. just wanted to let you know what a FUCKING RETARD this player is [7DBK]QQryQ ..... SORT IT OUT FFS!!!

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maja, 2009, 12:12:19 pm »
I have had previous server admin experience and its well known anyone with PL in their game name is a fucking nuisance. In my opinion the Polish are a fucking blight on this planet.

Well, believe it or not but CFC is currently one of the most popular AAO servers and it is thanks to the way it is run. There are players accross the entire continent who frequent CFC every day and enjoy every moment of their visits. I reckon you must be pretty annoyed with what supposedly happened this morning but I assure you, your complaint would have been considered had it not been for the foul attitude.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maja, 2009, 13:03:25 pm »
I see only language abuse, in my opinion that means "guilty".
« Ostatnia zmiana: 15 Maja, 2009, 17:12:26 pm wysłana przez kurczak »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maja, 2009, 13:16:07 pm »
truly he used power abuse before...
but now ... i play a lot at cfcn servers and imo he do his job only to protect rules (and always 1st try to warning guy, next kick)
QQ calmed down ^^

heh... to be honest i saw a lot of 203 before 20sec... You can shot it at 39 1st... not 42,41,40 ... it must be 39 or lower
« Ostatnia zmiana: 15 Maja, 2009, 13:19:59 pm wysłana przez [DUNNO]^fo$fik »

jermako

  • Gość
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maja, 2009, 17:05:03 pm »
I have had previous server admin experience and its well known anyone with PL in their game name is a fucking nuisance. In my opinion the Polish are a fucking blight on this planet.

Well, believe it or not but CFC is currently one of the most popular AAO servers and it is thanks to the way it is run. There are players accross the entire continent who frequent CFC every day and enjoy every moment of their visits. I reckon you must be pretty annoyed with what supposedly happened this morning but I assure you, your complaint would have been considered had it not been for the foul attitude.

Well done gouomp!I must say I am very impressed.Not only with the way you dealt with this matter but also with your language!

I

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maja, 2009, 17:15:13 pm »
Jaruś, tell us your opinion about accident not about gouomp style only  ???
« Ostatnia zmiana: 15 Maja, 2009, 17:56:51 pm wysłana przez kurczak »

QQryQ

  • Gość
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Maja, 2009, 17:53:12 pm »
I hope that you have the evidence in the form of log files from your computer, exactly who has removed you from the server. For sure I was the only player who drew the attention of your evil behavior. In return, we received even more vulgar  behavior on our forums. You are a guest who should accept our rules and not violate them.

jermako

  • Gość
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Maja, 2009, 18:39:17 pm »
Oczywicie Kurczaku;)
Uwazam,ze gouomp zachowal sie profesjonalnie odpisujac w takim lagodnym tonie na tekst,ktory wbudzil we mnie olbrzymia dawke emocji i jedyne slowa,ktore cisnely mi sie na usta sa na tyle niecenzuralne,ze nie przytocze Wam ich tutaj.

Daltego postanowilem pochwalic gouompa-zachowal zimna krew chlopak ;)

Co do samej sprawy to brak dowodow winy i niewinnosci wiec trudno wyrokowac.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Maja, 2009, 18:49:15 pm »
Dokładnie Jaruś, tak samo uważam. Ponieważ nie ma nic w logach czata ani w logach serwera (czas fraga) niestety upiekło się temu panu, gdyż inaczej dostałby bana na dłużej za chamstwo jakim się tutaj wykazał. Niestety informacje z TS bądź z własnych obserwacji to za mało, żeby łobuzowi udowodnić cokolwiek.  Na podstawie dosyć długiej już historii skarg na wykopanie z serwera można zaobserwować, iż 90% osób zaczynających skargę od bluzgów okazywaly się winnymi i jest to jakiś pośredni dowód na poparcie decyzji QQ. 

Oczywiście w grę moze wchodzić również zwykła pomyłka, no chyba, że rzeczywiście QQ zaczął kopać za to że się go zabija 3 x z rzędu ......   ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Maja, 2009, 18:57:02 pm wysłana przez kurczak »

QQryQ

  • Gość
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maja, 2009, 19:37:50 pm »

Oczywiście w grę moze wchodzić również zwykła pomyłka, no chyba, że rzeczywiście QQ zaczął kopać za to że się go zabija 3 x z rzędu ......   ;)

Po pierwsze powinienes poczytac w logach ile razy ten pan oberwal odemnie... moze to mu troszke tez podnioslo cisnienie...
Nastepnie fakt że dziś był wyjatkowo "spamerski" dzień i zeby to wszystko ogarnąć niestety... odpaliłem webtoola... opierając sie w częsci na relacji z TSa obdzieliłem co znamienitszych 1min pakietem relaksacyjnym...
Dwóch z w/w panow potrzebowało poprawki, jeden AlphaDino po kolejnym upomnieniu gra do tej pory na farmie i fraguje w najlepsze.
Natomiast ten: http://aaotracker.com/usertracker.php?userid=725032  http://hazardaaclan.com/history/accounthistory.php?guid=8F4130CB8608CBC356E8D1C859D72626
Pan potrzebował... j/w...

wnioski: niestety trzeba mieć "corpus delicti" w postaci fraga "przedczasowego" i takim panom pokazac prosto w oczy logi z gry...

ps. koko fr nie gra elo, wystarczy mi to http://www.gametracker.com/server_info/194.54.24.153:1716/  dwa miejsca w pierwszej dyszcze 3-go w rankingu najlepszych serverow ;D
« Ostatnia zmiana: 15 Maja, 2009, 19:48:17 pm wysłana przez [7DBK]QQryQ »

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Maja, 2009, 20:49:38 pm »
Po pierwsze: dziękuję bardzo za słowa pochwały   :)

Teraz ja pozwolę sobie przesłać falę pochwał dalej:
QQ calmed down ^^
Całkowicie popieram. Ja sam miałem z QQ pewne niesnaski (korzystając z okazji jeszcze raz przepraszam za rzeczy, które wtedy napisałem) ale z czasem przekonałem się, że QQ wcale nie jest taki 'be' za jakiego niektórzy go uważają. Jego wkład w sukces Farmy na arenie AA, moim skromnym zdaniem, jest niepodważalny (nie chodzi tylko o rozkręcanie serwa od rana, ale także o zapewnianie uczciwej gry).

Kiedyś byłem świadkiem jak jakiś świeżak, który za wszelką cenę chciał korzystać z TS  (ale nie bardzo wiedział jak), zalewał konsolę swoimi problemami i prośbami o wskazówki. Kilka osób napisało: 'idź na cfcn.pl albo google i nie zawracaj dupy'. Prawde mówiąc, on tak marudził, że rzeczywiście mogło to być wkurzające. QQ, zamiast grać, prowadził tego gracza za rączkę chyba z 10minut (nie przesadzam). Spokojnie i cierpliwie (gdzie naprawde niejeden straciłby już cierpliwość) tłumaczył krok po kroku co i jak. W moich oczach wtedy naprawde urósł. Wielu ludzi nie docenia jego wkładu (nie wiedząc jak ciężko jest adminować) ale ja już tak. Tym samym dziękuję za pilnowanie porządku na farmie, wtedy kiedy ja sam nie mogłem nic jeszcze zrobić, a także i teraz. No i bierz w końcu tą setkę ;P

Żeby nie było, że się podlizuję to powiem na koniec, że QQ wcale nie jest taki świętoszek! ;) Pozdrawiam

Kedzior

  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 57
  • Karma: +3/-4
  • B R N S
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Maja, 2009, 21:55:50 pm »
Grałem wtedy na serwie, był spam przed czasem, kick Q'ka w pełni uzasadniony. Tyle

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Maja, 2009, 23:37:04 pm »
Tylko ten jego avatar .....

QQryQ

  • Gość
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Maja, 2009, 13:03:15 pm »
Tylko ten jego avatar .....

@ koko: pracuje nad image'm :)

@ gouomp: cień Beliara chyba cie całkiem opuscił ;D ;D ;D


edit: w zasadzie to skonczone, tylko nie mow ze znowu nie teges  ::)
« Ostatnia zmiana: 16 Maja, 2009, 17:39:11 pm wysłana przez [7DBK]QQryQ »

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Server Abuse
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Maja, 2009, 13:04:00 pm »
No ten Avatar jest całkiem całkiem :)