Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Pomysłów kilka...  (Przeczytany 6674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

-=[BA]=-Gordon

  • Gość
Pomysłów kilka...
« dnia: 08 Grudnia, 2005, 16:05:56 pm »
Wczoraj dostałem pare ciekawych pomyslow do streszczenia tutaj od Rybaka  <ok>  

Na Teamspeakow kilka klanów ma szkółki (RS, AW, teraz zreaktywowaliśmy -=[BC]=-) oraz kilka klanów "gorszych" mogłoby stworzyć mini torunament pod logiem Chickens Farm o tytul najlepszych przyszlych farmerow ;), mapki losowe (jakiś prosty skrypcik po 2,3 rundy żeby nie było opcji przyzwyczajenia do wroga) tzn. mecz składał by się 2,3 map każda po 2,3 rundy po obustronach. Jak wiadomo klany takie czy szkółki nie mają szans na normalnym torunamencie a mogłyby dobrze się pobawic

Druga sprawa to jesli byla mowa na zebraniu glownym o wspolnocie, wspolnym graniu itp. co byscie powiedzieli na Farme Kurczakow - Mini clan coś ala szkółka mozna by o ile pomysl by przeszedl polaczyc szkolki (AW z RS itp) i robic tournusy tygodniowe (pierwszego tygodnia Farma Kurczakow gra z POS, drugiego z WSI na roznych mapach). Farma Kurczakow mysle ze bylaby dosc ciekawa (server Combat na treningi) i 20-30 osob aktywnych heh :')  

To są glownie pomysly dla poczatkujacych graczy, jak Rybak wymysli cos dla starych wyjadaczy powroce tu :D

Sorry ze tak sie rozpisalem   ;-)

Semen

  • Gość
Re: Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudnia, 2005, 17:35:51 pm »
Cytat: "-=[BA
=-Gordon"]Wczoraj dostałem pare ciekawych pomyslow do streszczenia tutaj od Rybaka    

Na Teamspeakow kilka klanów ma szkółki (RS, AW, teraz zreaktywowaliśmy -=[BC]=-) oraz kilka klanów "gorszych" mogłoby stworzyć mini torunament pod logiem Chickens Farm o tytul najlepszych przyszlych farmerow ;), mapki losowe (jakiś prosty skrypcik po 2,3 rundy żeby nie było opcji przyzwyczajenia do wroga) tzn. mecz składał by się 2,3 map każda po 2,3 rundy po obustronach. Jak wiadomo klany takie czy szkółki nie mają szans na normalnym torunamencie a mogłyby dobrze się pobawic

Druga sprawa to jesli byla mowa na zebraniu glownym o wspolnocie, wspolnym graniu itp. co byscie powiedzieli na Farme Kurczakow - Mini clan coś ala szkółka mozna by o ile pomysl by przeszedl polaczyc szkolki (AW z RS itp) i robic tournusy tygodniowe (pierwszego tygodnia Farma Kurczakow gra z POS, drugiego z WSI na roznych mapach). Farma Kurczakow mysle ze bylaby dosc ciekawa (server Combat na treningi) i 20-30 osob aktywnych heh :')  

To są glownie pomysly dla poczatkujacych graczy, jak Rybak wymysli cos dla starych wyjadaczy powroce tu :D

Sorry ze tak sie rozpisalem   ;-)



1. Piszesz, ze nie maja szans, ale wydaje mi sie, ze turniej jest stworzony po to, aby dobrze sie bawic, a nie wygrywac.  :')  

Cytuj
Jak wiadomo klany takie czy szkółki nie mają szans na normalnym torunamencie a mogłyby dobrze się pobawic


Klany takie, zapisujac sie do turnieju, musza liczyc sie z tym, ze beda mieli trudnych przeciwnikow do pokonania. Na poprzednim turnieju przeciez tez, jedni wygrywali, drudzy przegrywali. A mimo to wszyscy swietnie sie bawili - dla kazdego cos dobrego  :P  

Cytuj
Druga sprawa to jesli byla mowa na zebraniu glownym o wspolnocie, wspolnym graniu itp. co byscie powiedzieli na Farme Kurczakow - Mini clan coś ala szkółka


Nie rozumiem do konca przeslania, ale jezeli chodzi o reprezentacyjny squad farmy, takowy juz jest - [7DBK]  8-D  


Cytuj
o ile pomysl by przeszedl polaczyc szkolki (AW z RS itp) i robic tournusy tygodniowe


A uzgadnialiscie to miedzy reprezentantami szkolek?

Smasher

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudnia, 2005, 18:54:39 pm »
Nie chodzi o reprezentacje Farmy tylko o taką wielką szkółke dal poczotkujących....i treningi na zmiane z innymi klanami dobra rzecz, ale jeśli będzie tam 30 osób to wszyscy nie pograją  :fjufju:

W0JT3K_PL

  • Dev Team
  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1010
  • Karma: +28/-4
    • https://cfcn.pl
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudnia, 2005, 19:00:54 pm »
Killer nie czaisz wogole opcji...

Popierwam pomysl stworzenia miniCFC Tournament Random Map czyli mCTR i takowa lige..
w ktorej tylko rozne klasy ze szkol RS, i inynch (np caly sklad podzielic losowo na 4 klasy a,b,c,d) i walka miedzy szkolami i klasami...

tylko kto by mial czas na takie rzeczy

Semen

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudnia, 2005, 19:14:34 pm »
Cytat: "W0JT3K_PL"

tylko kto by mial czas na takie rzeczy


Pomyslodawcy?  :B

-=[BA]=-Gordon

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Grudnia, 2005, 19:57:10 pm »
jestem otwarty na poprowadzenie   :')
Killer nie rozmawialem jeszcze z nikim to jest wstepna propozycja ktora dopiero zarzucilem sam wolalbym nic nie narzucac
7DBK jest juz troche bardziej pr0 rozumiesz ;D

Smasher

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Grudnia, 2005, 20:11:37 pm »
ja jak będe miał przypływ czasu też mogę się tym zając jeśli mnie pomysłodawcy dopuszczą   :}

-=[BA]=-Gordon

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Grudnia, 2005, 20:17:52 pm »
Smash a jakże   :')

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Grudnia, 2005, 02:37:42 am »
no to niech john powieli skrypt turniejowy i doda na stronę i niech zaczynają.

Smasher

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Grudnia, 2005, 16:48:57 pm »
Gordon to musimy sie jakos skontakcic  ;-)  my w [Ngtv] mamy nawet z 5 osob ale nie wiem czy beda chetni grac  :')

-=[BA]=-Gordon

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Grudnia, 2005, 19:05:08 pm »
no oki oki juz cie scigam   <ok>

[7DBK]przemo

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Grudnia, 2005, 19:21:42 pm »
Cytat: "-=[BA
=-Gordon"](...)
7DBK jest juz troche bardziej pr0 rozumiesz ;D


To teraz czuje sie w pełni pr0   :P   :cool:    :P

-=[BA]=-Gordon

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Grudnia, 2005, 11:30:12 am »
a więc ze Smasherem usiedlismy i opracowaliśmy tyle:
Link do przykładowej tabelki (te kropeczki to szkółki)
mapa na finał losowa (ogłoszona dzień przed finałem)
szacowana liczba klanów- szkółek (przystosowana do tego tabelka) 12
Mapy są dosyć zrównoważone (również pod względem broni - m16, sf, m4)
Łaczna liczba mecyz dla klanu (zwycieskiego): 7
Kazdy mecz 6 rund po kazdej stronie (8 min)
Na kazdym meczu bedzie obserwator (o to martwic sie nie trza)
Wieksze szkolki podzielone beda na klasy (po 7 osob), zeby uzbierac 12 szkolek, klas grupy beda podzielone tak zeby klasy z jednej szkolki byly w roznych grupach

Potrzeby:
- ładne logo :D  
- podforum w którym porobi się kategorie (koszyk 1, koszyk2 , koszyk3) w których bedzie umieszczalo sie wyzwania (około jeden mecz tygodniowo dla klanu - moze 2)
- Smash juz sie kontaktuje ze szkolkami
- wzgledem skryptu to wlasciwie ich nie potrzebujemy   :')  

I tu prosilbym o komentarz naszego pomyslu

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Grudnia, 2005, 12:20:51 pm »
jestem za, potrzebny tylko ktoś kto to wprwadzi na stronkę  

Smasher

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Grudnia, 2005, 21:55:32 pm »
narazie mamy RS(prawdopodobnie beda 3 klasy) HS jako pojedyncza reprezentacja bo ich jest 8 w sumie i AW mysle ze dwie klasy....zostaje mi pogadac z iFOR'ami i Gordon zalatw tych z RIZ'a  :D