Chicken's Farm

America's Army - ver 4 PROVING GROUNDS => Mecze - ESL - TWL - Spary => Wątek zaczęty przez: .error.[ICE] w 07 Stycznia, 2018, 15:58:44 pm

Tytuł: Teamwarfare AAPG S 3 - EUROPEAN DIVISION
Wiadomość wysłana przez: .error.[ICE] w 07 Stycznia, 2018, 15:58:44 pm
SEASON 3 - EUROPEAN DIVISION
Team Name: Chicken's Farm Corporation
Rank: 4Źródło (https://teamwarfare.com/showthread.php?1532-Teamwarfare-AAPG-Hall-of-Fame)
Tytuł: Odp: Teamwarfare AAPG S 3 - EUROPEAN DIVISION
Wiadomość wysłana przez: yuri_boyka w 08 Stycznia, 2018, 11:17:26 am
Pozwolę sobie dodać kilka słów od siebie. Przede wszystkim podziękowania dla chłopaków z klanu KSS. Dzięki sqbany i morf za wsparcie, bez Was nie udałoby się zająć czwartej lokaty :)
Podziękowania również lecą dla reszty chłopaków. Fajnie, że udało się w natłoku codziennych obowiązków rodzinnych i służbowych wygospodarować kilka godzin na sparingi i mecze. Największym sukcesem jest i tak ukończenie turnieju. Był to pierwszy turniej, który udało nam się do końca zagrać w takim składzie. Na każdy mecz mieliśmy 5 zawodników a to już sukces. Także główny cel,czyli ukończenie turnieju, został osiągnięty a ,że przy okazji udało się nam zająć fajne miejsce to tylko duży plus.

Jeżeli chodzi o plany na przyszłość to na pewno czwarty sezon ligi TWL. Poza tym myślimy o otwarciu rekrutacji, ponieważ często brakuje nam 1-2 zawodników. Nasz klan to same dorosłe osoby, które mają już własne rodziny, firmy i inne obowiązki więc czasami wiadomo, że nie ma fizycznej możliwości aby ktoś zagrał. Na pewno będziemy chciali brać udział w każdym pobocznym evencie organizowanym przez TWL. Najbliższa szansa na zaprezentowanie formy to 14 styczeń i " TWL One Day CUP " na mapie BDX Hydra.