Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Fajne linki  (Przeczytany 345033 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Re: Odp: Fajne linki
« Odpowiedź #1440 dnia: 19 Kwietnia, 2011, 16:28:50 pm »

gouomp

  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1441 dnia: 21 Kwietnia, 2011, 01:54:53 am »
Szkolny łobuz dostaje łupnia:

http://www.youtube.com/watch?v=lyRnPhxYhx4

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1442 dnia: 22 Kwietnia, 2011, 19:12:06 pm »
Szkolny łobuz dostaje łupnia:

http://www.youtube.com/watch?v=lyRnPhxYhx4

takie chore akcje powinni natychmiast wywalać z YT - potem gówniarzeria się naogląda i będzie myśleć, że każdy taki z gumy jest.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


jetspike_pl

  • Gość
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1443 dnia: 22 Kwietnia, 2011, 20:58:03 pm »
Szkolny łobuz dostaje łupnia:

http://www.youtube.com/watch?v=lyRnPhxYhx4

takie chore akcje powinni natychmiast wywalać z YT - potem gówniarzeria się naogląda i będzie myśleć, że każdy taki z gumy jest.

co ty gadasz borgir?! przeciez na tym filmiku jest pokazane co robic jak szkolny łobuz dokucza innym. rzucic nim o ziemie tak ze zapomni jezyka w gebie.

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1444 dnia: 23 Kwietnia, 2011, 09:56:26 am »
Spajkaty - ten film znalazł się na YT tylko dlatego, że gówniarzowi kręgi szyjne nie poszły się je...ać. Gdyby było inaczej to mógłbyś pooglądać go na ogrish.com albo rotten.com jak już by było po sprawie sądowej.
Mnie niesmaczy właśnie to, że później się gówniarzeria naogląda i będzie więcej szkody niż pożytku.
Mój bratanek już dwa razy wdawał się w krwawą jatkę i też bronił swojej racji, ale tego nie pochwalam i dostał zjebkę jak się patrzy. Raz w przedszkolu mając lat 6 skosił kolegą szafkę z zabawkami - skutek to 7 szwów na czaszce tamtego, drugim razem w zeszłym roku, odpowiedział fizyczną agresją na agresję słowną i przerobił za pomocą tablicy szkolnej koledze twarz na tatara - 14 szwów od ucha po siekacze. Stąd mój sprzeciw - nie chciałbym, żeby w wieku kiedy należy się trzymać edukacji - ta przebiegała w ośrodku wychowawczo - resocjalizacyjnym, któregokolwiek dzieciaka, który obejrzy takie gówno na jutubie.
Hooah!
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


jetspike_pl

  • Gość
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1445 dnia: 23 Kwietnia, 2011, 12:02:29 pm »
kurwa ale ty pierdolisz. to co mial chlopak z filmiku zrobic? dac sie bic po gebie, plakac i wolac mame?
nawet w zgodzie z litera prawa mogl sie bronic wiec mi tu nie gadaj glupot ze ten filmik demoralizuje mlodziez! przeciez chlopak sie bronil a nie atakowal. jak dla mnie nie ma tu nic co mialoby demoralizowac mlodziez. samoobrona i asertywna postawa - tylko pochwalic.

w osrodkach wychowawczo-resocjalizacyjnych laduja zwykle agresorzy a nie ci ktorzy musza sie przed nimi bronic.



gouomp

  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1446 dnia: 23 Kwietnia, 2011, 12:53:52 pm »
Bijcie się, bijcie się! ;P

jetspike_pl

  • Gość
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1447 dnia: 23 Kwietnia, 2011, 13:07:23 pm »
Bijcie się, bijcie się! ;P

hihihi  :P


Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1448 dnia: 24 Kwietnia, 2011, 01:16:55 am »
Spajk: już widzę tego większego w ośrodku resocjalizacyjnym za pobicie mniejszego kolegi - sory pierdolisz to Ty kolego. Ten mniejszy szczyl ma fory u sędziów czy tego chcesz czy nie. Film jednakoż wskazuje młodym szczylom, drogę do zatracenia w przemocy. Może jestem anachronicznym typem - ale już kilka razy zabrałem kluczyki od wozu znajomym, którzy chcieli jechać "pod wpływem" i za to jakieś 85% mnie nie lubi..... ale te 15% podziękowało. To się nazywa prewencją i tak powinno być społeczeństwo wychowywane "od dziecka" - skoro tego nie rozumiesz to może skończmy tę smutną rozmowę.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


jetspike_pl

  • Gość
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1449 dnia: 24 Kwietnia, 2011, 08:29:32 am »
"Ten mniejszy szczyl ma fory u sędziów czy tego chcesz czy nie" :D
Cytuj
Art. 217
§ 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

gdyby akcja dziala sie w Polsce, to by nie miał ;)



Borgir, uwazasz ze bity i ponizany zle zrobil ze sie bronil i ze spotkaja go za to konsekwencje.....

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1450 dnia: 24 Kwietnia, 2011, 15:13:31 pm »
W naszych realiach Spajku tak - niestety prawo nie chroni u nas poniżanych i bitych, ani tych, którzy śpieszą z pomocą poniżanym i bitym. Gdyby było inaczej - ten film mógłby być przestrogą dla agresywnych jednostek, ale niestety nie jest. Czasy linczu i samosądów odeszły - jak na razie i możliwe, że jeszcze wrócą - jestem jednak daleki od propagowania zachowań, które mogłyby ten czas przyspieszyć.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


jetspike_pl

  • Gość
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1451 dnia: 24 Kwietnia, 2011, 16:08:16 pm »
wtf  :o linczu? nie ogarniam cie  :P

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1452 dnia: 25 Kwietnia, 2011, 15:40:36 pm »
Cytuj
Samosąd, lincz (ang. lynch, od nazwiska sędziego Charlesa Lyncha z Wirginii w USA) – wymierzenie lub wykonanie kary przez osobę nieuprawnioną, np. wykonanie kary śmierci przez tłum krótko po wzbudzającym silne emocje zdarzeniu.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


fo$fik

  • Gość
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1453 dnia: 26 Kwietnia, 2011, 17:35:57 pm »
lol
« Ostatnia zmiana: 26 Kwietnia, 2011, 17:39:47 pm wysłana przez fo$fik »

DukeNukem

  • starszy kurnikowy
  • Wiadomości: 132
  • Karma: +10/-1
  • Damn, I'm looking good.
Re: Fajne linki
« Odpowiedź #1454 dnia: 26 Kwietnia, 2011, 21:11:04 pm »
lol

"Co za niefart z rańca" bueheheh ale motyw.... :o  :D :D :D :D
One man, one world, one million babes to save!