Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Who the Duck is Defson1?  (Przeczytany 9544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

louis

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lipca, 2011, 00:44:00 am »
Ok, wszystko w porzo ale screeny incomplete^^

Bo większość screenów (wszystkich) ma taki status.
Może być to spowodowane zainstalowaniem nowego systemu na serwerze tzn. Win Server ewentualnie zmianą adresu na http://aa3.eu/aa3.eu/pbssv.html (choć tutaj to mniej prawdobodobne)


Na 8 screenów ostatnich 4-ery ma z takim Status'em
Jedno co zaobserwowałem po nich że posiada wiedzę na temat tweakowania AA3Engine.ini  :P

Atomek

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Lipca, 2011, 00:51:49 am »
Cytuj
Zmierzając do meritum. Poziom panujący na CFC jest na prawdę, hmm jakby to ując - mizerny ? Większość ludzi nie ogarnia movmentu i poruszania się po mapie, nie wspomnę o używaniu szarych komórek podczas rozgrywki : ). No offence, po prostu wyrażam swoją opinię : ).

To chyba dopiero jest obelga dla wszystkich Czikenujących^^

Atomek

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Lipca, 2011, 00:54:06 am »
Czyli ogar, prawda Luju?

Atomek

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Lipca, 2011, 00:55:38 am »
P.S. Szybko do gościa dotarło info o tym topicu, nieprawdaż?

louis

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Lipca, 2011, 00:56:13 am »
Czyli ogar, prawda Luju?

Czy ogra to się okaże  8).Pograłem godzinkę z nim w teamie i szczerze powiem że albo jest "średniakiem" albo dziś miał gorszy dzień.
Nie wiem pierwszy raz go dziś na serwerze widziałem bo ostatnio mam mniej czasu na częstsze przebywanie i granie na serwerze.

louis

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Lipca, 2011, 00:58:12 am »
P.S. Szybko do gościa dotarło info o tym topicu, nieprawdaż?

Dosyć szybko ale mniej więcej znam ścieżkę przecieku-której nie zdradzę  :P
Mogę napisać tylko tyle że wiem iż gracz ten jest obserwowany przez jeden z czołowych zespołów skromnej polskiej sceny AA3  :D

Atomek

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Lipca, 2011, 00:59:56 am »
^^

defsoN1

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Lipca, 2011, 01:03:31 am »
Cytuj
Zmierzając do meritum. Poziom panujący na CFC jest na prawdę, hmm jakby to ując - mizerny ? Większość ludzi nie ogarnia movmentu i poruszania się po mapie, nie wspomnę o używaniu szarych komórek podczas rozgrywki : ). No offence, po prostu wyrażam swoją opinię : ).

To chyba dopiero jest obelga dla wszystkich Czikenujących^^

Napisałem no offence, po prostu wyraziłem swoją opinię : ). Wszedłem na ten link co Louis wrzucił i widzę jakieś tam zdjęcia, ale nie wszystkie complete. Inne osoby mają podobnie.

Louis masz rację nie jestem dobry : p. Dopiero zmieniłem rodzimą scenę jaką jest CoD, na AA, więc troszkę czasu mi zajmie przestawienie się i przyswojenie gry ( :.

louis

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Lipca, 2011, 01:07:21 am »
A wcześniej w AA2 grałeś?

defsoN1

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Lipca, 2011, 01:11:37 am »
Jeśli chwilową grę na publiku można nazwać grą, to tak : ).

Atomek

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Lipca, 2011, 01:18:40 am »



Oto nasz miszczu i jego ulubione "fpsy"

defsoN1

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Lipca, 2011, 01:21:32 am »



Oto nasz miszczu i jego ulubione "fpsy"

Nie rozumiem Twojego umysłu ? Co chcesz tym pokazać ?

Lily

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 769
  • Karma: +111/-52
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Lipca, 2011, 01:47:37 am »
Louis masz rację nie jestem dobry : p. Dopiero zmieniłem rodzimą scenę jaką jest CoD, na AA, więc troszkę czasu mi zajmie przestawienie się i przyswojenie gry ( :.

Nie jesteś dobry? Hmm jeśli to prawda, to raczej nie możesz twierdzić, że poziom na CFC jest "mizerny", bo gdyby tak było, to byłbyś świetnym graczem :)

Magnus91

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +0/-44
  • farmer
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Lipca, 2011, 01:51:07 am »


Zmierzając do meritum. Poziom panujący na CFC jest na prawdę, hmm jakby to ując - mizerny ? Większość ludzi nie ogarnia movmentu i poruszania się po mapie, nie wspomnę o używaniu szarych komórek podczas rozgrywki : ). No offence, po prostu wyrażam swoją opinię : ).


Do autora tych słów:

Chicken zawsze był serwerem gdzie spotykali się amatorzy z progamerami, nołlajfy z ludźmi pracującymi jak i bezklanowcy z klanowcami i ogólnie ludzie, którzy chcą milo spedzić czas, sporo też pewnie klanów dzięki Farmie pozyskała swoich członków. Wracając do sedna Farma zawsze była i mam nadzieje, że taka pozostanie spokojną przystanią dla każdego gracza bez względu na klan czy inne różnice (oczywiście oprócz czituchów), a nie areną walczących ze sobą wymiataczy takich jakim to chyba ma być defsoN1 o to kto będzie miał największego fraga.

Pozdrawiam
Magnus91
« Ostatnia zmiana: 14 Lipca, 2011, 01:55:54 am wysłana przez Magnus91 »

defsoN1

  • Gość
Re: Who the Duck is Defson1?
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Lipca, 2011, 02:12:11 am »
Wydaje mi się, że temat można zamknąć, bo zaczyna się niepotrzebny flejm i dyskusja dążąca do niczego. : )