Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO  (Przeczytany 5390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Starski

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Października, 2005, 07:01:50 am »
Masz racje, tak też zrobię.

[ Dodano: 30 Październik 2005, 12:51 ]
Hehehe gram sobie na 2.4 i jest cudownie! Kocham te chwile kiedy oddaje pojedynczy strzal w plecy jakiegos nooba i ten pada.
Dzisiejsza sesja:
Today, 10:14  Bridge Crossing   ^HIGH^ Highly Intoxicated Gorgeous Hunks  Frags:62 KIA:3  Fragrate: 20.7  score: 2076  ROE: 149  Sesion time: 02:08:33

-NF^.Piona

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Grudnia, 2005, 00:30:35 am »
haxor :P !

[7DBK]przemo

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Grudnia, 2005, 00:31:49 am »
a potem ma FR 5 :P

Partyz

  • porucznik stogu
  • Wiadomości: 719
  • Karma: +0/-0
    • http://www.cfcn.pl
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Grudnia, 2005, 21:26:11 pm »
Cytat: "Fisheer"
To uwazasz ze w realu pierwsza kula zabija? :D


Z odległości 10-20 nawet 50 metrów (a ze snajpy to łoochoo) na pewno, a przynajmnie nieźle rani (to ty myślisz, że, jak na filmach, przyjmiesz na klate kulkę natowską i se biegniesz dalej?! d[Ôô]b)...

Po co strzelasz do tarczy? Żeby lepiej trafiać, idealniej... to tylko w Wietniami sie strzelali jak nie wiem, ale M16tki wtedy były chujowe, i jeszcze ten tryb auto... a żołnierze nierzadko maniacy, którzy lubieli sobie postrzelać... no i ten teren... ale na mapkach kontaktowych (i nawet takich mostach... bo MB albo MPass to lekka przeginka... tam to by sobie nawet w realu nieźle postrzelali.) włazisz do pomieszczenia, wiadomo, flashyk, szybki strzał w główkę opfora (jak np. wejście do pilota - delikatnie, victim jest ranny :]).

W realu żyje się tylko raz... no w sumie już niedługo, bo http://www.pierwszy.hg.pl/newsy22.php ta stronka fajne rokowania na przyszłość zapowiada :). A to i tak tylko wycinek (i nie mówię już o tym, o czym nie wiemy... i btw: na fajne projekty i linki do nich trafiłem na stronACH! NASA... gotowe i już za moment wdrażane również :D). Tylko, że ja wolę konwencjonalną wojnę... szybki hedzik i do domu (a op4 do trumny) d|^^'|b.