Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO  (Przeczytany 5391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fisheer

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« dnia: 15 Października, 2005, 13:42:20 pm »
Pisze tutaj gdyz nigdzie nie znalazlem odpowiedniego tematu.

Jako ze decyzja adminow PLAAO zostanie dokonczona na wersji 2.4 (liga bedzie trwala jeszcze niecale 2 tygodnie) to czy istanialaby jakakolwiek mozliwosc powrocenia na jednym z serwerow do wersji 2.4? Bedzie bardzo duze zapotrzebowanie na serwery w tejze wersji, a jak  wiemy CFC dla wielu klanow jest jedyna deska ratunku.

Podrawiam

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Października, 2005, 13:57:59 pm »
niestety, w poniedziałek nam przestawiaja Combata na 2.5 - aktualnie jest to jedyny nasz serwer w wersji 2.4.  Oto  tresc maila z dzisiaj.

Hello Krzysztof,

Done, the port is open and the server is restarted. We will update it to 2.5
on monday (need to make a new install and upload it). As it is a bit big I
have to upload it @ work (100Mbit)

Regards,

Robbert Louman
GameServers - Support


Ewentualnie mógłbym spróbować poprosic GS o pozostawienie go w wersji 2.4 ale po pierwsze na jak długo by to miało być a po drugie kto by na nim ustawiał wynajmy w przypadku gdy admini CFC będą już mieli wersję 2.5 na swoich komputerach.

Fisheer

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Października, 2005, 15:31:40 pm »
O ile admin by sie chyba znalezli (Sam odpowiedzialny za PLAAO bedzie mial na pewno wersje 2.4) to rzeczywiscie nie ma sensu prosic o przestawienie serwa na okres 2 tygodni.
Thx, przynajmniej sie wszystko wyjasnilo.   <ok>

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Października, 2005, 18:25:27 pm »
ależ ja Wam chętnie dam ten serwer i dam adminkę tylko musza być na to chętni którzy się tutaj zadeklarują w tym poście :-)

Starski

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Października, 2005, 12:21:54 pm »
Błagam! ZOSTAWCIE SERWERY NA 2.4!!!! 2.5 to dno i wodorosty! Co chwile bugi (łyżwiarze, żywe trupy - ciało zostaje w pozycji bojowej np stojącej, mundury desert na moście, brak możliwości przełączenia na granaty, brak możliwości rzutu granatem, przycinki obrazu jak się na kogoś wpadnie itd.). A do tego walka jak na bb guny a nie brón palną! Zabicie z pistoletu to prawdziwy wyczyn - prawie jak zniszczenie czołgu za pomocą saperki. Dla mnie 2.5 to jest jakiś kiepski żart! Ludzie! Te ch... z AAO zabrali mi jedyną przyjemność z życia! Wracałem do domu i delektowałem się pojedyńczymi zabójczymi strzałami, czułem moc "w rękach", widziałem ciała miotane trafieniem pocisku cal. 5.56 czy 7.62mm i wszystko wyglądało jak na filmie. Teraz mam powrót do 1.6 który olałem po 5h gry i przez rok nie tykałem AAO. Pieprzone walki kołowe z wymianą ognia na odległości 3m przez 5-6sekund lub dłużej. Jestem zdruzgotany kurwa....

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Października, 2005, 12:41:27 pm »
serwer jest zapłacony na okres trzech miesięcy - myślę, że jak nie będzie się naciskać to zostawią tam wersję 2.4 bez problemu. Dzisiaj im napiszę aby tak zostało jak jest.

Fisheer

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Października, 2005, 13:32:21 pm »
Jesli chodzi o wynajmy to zadne mecze juz nie beda grane  na 2.4, wiec pod tym katem nie ma sensu zostawiac 2.4 ;)
Tzn PLAAO konczy sie w ciagu chyba 2 dni, wiec przynajmniej ta czesc wynajmow odejdzie.   8-D

KubA

  • kogut sztabowy
  • Wiadomości: 359
  • Karma: +0/-0
    • http://www.polisharmysquad.prv.pl/
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Października, 2005, 17:59:24 pm »
Cytat: "Fisheer"
Jesli chodzi o wynajmy to zadne mecze juz nie beda grane  na 2.4, wiec pod tym katem nie ma sensu zostawiac 2.4 ;)
Tzn PLAAO konczy sie w ciagu chyba 2 dni, wiec przynajmniej ta czesc wynajmow odejdzie.   8-D


Dokładnie...serwery na wersji 2.4 po zakonczeniu PLAAO to nieporozumienie. Takze po skonczeniu napewno nasz ostatni serwer stojacy na wersji 2.4 zostanie przestawiony na wersje 2.5.    :')

Starski

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Października, 2005, 20:58:19 pm »
PROTESTUJE! PROTESTUJE przeciwko patchowi 2.5!

Fisheer

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Października, 2005, 21:00:36 pm »
Cytat: "KubA"
Cytat: "Fisheer"
Jesli chodzi o wynajmy to zadne mecze juz nie beda grane  na 2.4, wiec pod tym katem nie ma sensu zostawiac 2.4 ;)
Tzn PLAAO konczy sie w ciagu chyba 2 dni, wiec przynajmniej ta czesc wynajmow odejdzie.   8-D


Dokładnie...serwery na wersji 2.4 po zakonczeniu PLAAO to nieporozumienie. Takze po skonczeniu napewno nasz ostatni serwer stojacy na wersji 2.4 zostanie przestawiony na wersje 2.5.    :')

x 10000   :')

KubA

  • kogut sztabowy
  • Wiadomości: 359
  • Karma: +0/-0
    • http://www.polisharmysquad.prv.pl/
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Października, 2005, 21:18:28 pm »
Cytat: "Starski"
PROTESTUJE! PROTESTUJE przeciwko patchowi 2.5!


Przykro mi bardzo ale nikt tutaj nic nie robi dla jednej osoby, dyskusje na wyzszoscia wersji nad wersja mozna prowdzic w niekonczonnosc... Dla mnie osobiscie wersja 2.5 jest ok     Przedewszystkim za bardzo duze i zarazem korzystne zmiany dla adminow :}

orthodox].Duchu

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Października, 2005, 12:25:11 pm »
Dzisiaj się kończą rozgrywki PLAAO, myśle że serwer Combat powinien już stanąć na v2.5

Pozdr.

Starski

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Października, 2005, 21:30:04 pm »
Ludzie! Czy wam już nie zależy na realiźmie? Ja nie traktuje AAO jak gry... dla mnie to był symulator a teraz jest pieprzony Counter Strike! Magazynek na gościa!

Fisheer

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Października, 2005, 21:38:07 pm »
To uwazasz ze w realu pierwsza kula zabija? :D

Semen

  • Gość
Serwer na 2.4 na potzreby klanow grajacych w PLAAO
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Października, 2005, 21:53:29 pm »
Cytat: "Starski"
Ludzie! Czy wam już nie zależy na realiźmie? Ja nie traktuje AAO jak gry... dla mnie to był symulator a teraz jest #$%^*@# Counter Strike! Magazynek na gościa!


ale o czym trabisz? zostawimy serwer na 2.4 i co...i kto bedzie gral? Bedzie jedyny serwer stojacy na 2.4?

Swoje skargi wysylaj do devow bo plakanie na forum na pewno nie zmieni ich postepowan.