Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)  (Przeczytany 3118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)
« dnia: 04 Grudnia, 2005, 23:46:28 pm »
potrzebne skrypty startowe + odrębny plik .ini do uruchamiania serwera przy padzie autorki. Mieliśmy gdzie to w backupie jako lan.ini bodajże. Trzeba by to sprawdzić i zainstalować.

W0JT3K_PL

  • Dev Team
  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1010
  • Karma: +28/-4
    • https://cfcn.pl
SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudnia, 2005, 21:07:32 pm »
juz takowy skrypt dziala...
Jesli chodzi i skrypty automatyzujaca nak AAOnet czy jakos tak mozna prosto tym w taki sam sposob zarzadzac.....
1) Po tym co teraz robie
2) pozniej engine
3) szata graficzna
4) przeniesienie wynajmow na nowy silniczek i wieksza automatyka
5) preniesienie skryptu TS
6) pare innych rzeczy...
7) dopiero mozna pomyslec o automatyce.. ja moge napisac skrypt w PHP ale ktos potrzebny by powiedzial jak sie zmienia mapy (zmieniajac serwer.ini tylko? czy jakas jest dodatkowa opcja przy odpalaniu serwerka)

Semen

  • Gość
SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudnia, 2005, 23:00:28 pm »
Cytat: "W0JT3K_PL"
juz takowy skrypt dziala...
Jesli chodzi i skrypty automatyzujaca nak AAOnet czy jakos tak mozna prosto tym w taki sam sposob zarzadzac.....
1) Po tym co teraz robie
2) pozniej engine
3) szata graficzna
4) przeniesienie wynajmow na nowy silniczek i wieksza automatyka
5) preniesienie skryptu TS
6) pare innych rzeczy...
7) dopiero mozna pomyslec o automatyce.. ja moge napisac skrypt w PHP ale ktos potrzebny by powiedzial jak sie zmienia mapy (zmieniajac serwer.ini tylko? czy jakas jest dodatkowa opcja przy odpalaniu serwerka)


Nad automatyzacja pomyslimy, jak ACI wypusci swojego webtool'a - z pewnoscia bedziesz mial prostsza robote    

A kiedy pada autorka

Wyedytuj .ini

[AGP_Gameplay.AGP_GameTeamObjective] zmień wartość zmiennej bRequireAuthorization na False.


Nastepnie komende startowa (runserver.bat) - zmien tam zamiast z global na lan. Chyba, ze na linuchu jakos inaczej jest to i tak trza znalezc cos w tym stylu :P

Tak, wiem...tyle zamieszania o pieprzona autorke  :/

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Grudnia, 2005, 01:15:17 am »
wiemy, że tak jest ale i tak nie wpuszcza, robiłem tak kilka razy i na tej wersji nie działało. Pozatym trzeba chyba wpisać w pbsvgame.cfg  sv_punkbuster 0 bo chyba bez tego nie pójdzie.

Fisheer

  • Gość
SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudnia, 2005, 08:02:17 am »
Sorry za post troche odbiegajacy od tematu, ale:
Cytuj
Before you play the match, make sure the server name does not contain any colors or any weird symbols. Then you won't get any critical at the end of the match.

Z forum TWLa potwierdzone przed admina. O tym nie wiedzialem, a serwy CFC chyba wszystkie sa na kolorowo.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudnia, 2005, 16:23:43 pm »
tak się kończą głupoty jakimi są kolorowanki - było dobrze, to nie wystarczyło - musi byc kolorowo do tego. Zmieniłem nazwę i posłałem ticketa o reboot.

Semen

  • Gość
SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Grudnia, 2005, 17:43:09 pm »
Cytat: "kurczak"
tak się kończą głupoty jakimi są kolorowanki - było dobrze, to nie wystarczyło - musi byc kolorowo do tego. Zmieniłem nazwę i posłałem ticketa o reboot.


W sumie to nie wina CFC, a devow.

A co do kolorowanki, to my tez mamy kolorowy serek i przy TM sie nie wysypywal  :')

Fisheer

  • Gość
SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Grudnia, 2005, 17:50:06 pm »
Nie chodzi o TM tylko o CE ;)

Semen

  • Gość
SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Grudnia, 2005, 18:01:36 pm »
Cytat: "Fisheer"
Nie chodzi o TM tylko o CE ;)


Z tego co zrozumialem, to jezeli ma sie kolorowanke to na koniec meczu dostaje sie CE. CE  dostawalo sie w TM przy zmianie teamow, nie wiem jak jest teraz. A w normalnym trybie nigdy nie mialem problemow z kritikalami, czasami sie zdarzaja, jednak raczej to wina od strony klienta. No chyba ze specjalisci z TWLa wiedza lepiej

Fisheer

  • Gość
SKRYPTY NA SERWERZE (KITOR)
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Grudnia, 2005, 22:49:47 pm »
Jedno jest pewne: podczas meczu (czyli na TM) gra na serwie z "kolorkami" zwieksza prawdopodobienstwo CE ;)